19 maja, 2024

Malik Beasley zdobył 14 punktów w trzeciej kwarcie i dał Bucks prowadzenie 87-70

On gra

MINNEAPOLIS — Milwaukee Bucks rozegrają swój pierwszy mecz przerwy w NBA All-Star przeciwko czołowej drużynie Konferencji Zachodniej w piątkowy wieczór, odwiedzając Minnesota Timberwolves w Target Center.

Poranek o 21:00 Mecz jest transmitowany w całym kraju w ESPN i lokalnie w WMLW i CBS 58.

Malik Beasley zdobył 14 punktów w trzeciej kwarcie i po trzech punktach Bucks wyszli na prowadzenie 87-70. Beasley nie oddał żadnego strzału w pierwszej połowie, ale w trzeciej kwarcie zdobył dla Bucks 4 trójki.

Minnesota odrobiła początkowy deficyt i na drugą połowę objęła prowadzenie 57-51 dzięki 23 punktom drugiej szansy i bramkom Anthony'ego Edwardsa i Karla-Anthony'ego Townsa. Brook Lopez zdobył 16 punktów, a Giannis Antetokounmpo dodał 15 punktów dla Milwaukee.

Bucks prowadzili po pierwszej kwarcie 31-27 dzięki 12 punktom Brooka Lopeza. Minnesota utrzymała dobrą formę dzięki 15 punktom drugiej szansy i ośmiu zbiórkom w ataku.

Bucks (35-21) przystępują do meczu po przegranej siedmiu z 10 meczów, odkąd Doc Rivers przejął drużynę 29 stycznia. Timberwolves (39-16) przed przerwą wygrali cztery mecze z rzędu.

Minnesota rozwaliła Milwaukee 129:105 8 lutego na Fiserv Forum.

Czy Giannis gra?

Tak. Gwiazda Bucks rozpoczęła dzień prawdopodobnie grając z zapaleniem ścięgna prawej rzepki. Zmaga się z kontuzją od 4 lutego w Utah, ale Antetokounmpo nie opuścił żadnego meczu.

Raport o stanie zdrowia Milwaukee Bucks

Wyjściowy skład Bucksów

Jak oglądać: Piątkowy mecz Milwaukee Bucks vs. Timberwolves będzie transmitowany w nietypowych lokalizacjach

Kiedy zagra Kris Middleton?

Trzykrotny All-Star doznał skręcenia kostki w meczu z Phoenix 6 lutego i opuścił pięć ostatnich meczów przed przerwą w All-Star. W czwartek nie ćwiczył w Minneapolis, a Rivers powiedział, że Middleton nie zagra dziś wieczorem w meczu przeciwko Timberwolves i „prawdopodobnie” nie pojawi się na niedzielnym meczu wyjazdowym przeciwko Philadelphia 76ers. Jednak Middleton poszedł w czwartek na spacer i przez ostatnie dwa dni pracował na miękkim boisku, co wystarczyło Riversowi, aby stwierdzić, czy seria Middletona może się udać.

READ  Jose Altuve pomaga podnieść Astrosa do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata w Gimnastyce 2

Bucks wracają do domu, aby zmierzyć się z Charlotte Hornets 27 lutego, dokładnie trzy tygodnie po kontuzji.

Zanim Bucks zmierzyli się z Timberwolves, Rivers przyznał, jaką stratę poniósł Middleton, zwłaszcza że powiedział, że „nikt” w drużynie poza Giannisem Antetokounmpo i Damianem Lillardem nie jest w stanie powtórzyć strzału Middletona.

„Nikt poza Kharisem nie potrafi zrobić tego, co Kharis” – powiedział Rivers. „Mamy już Dema, mamy Giannisa, mamy grupę chłopaków, którzy potrafią łapać i strzelać. Malik (Beasley) to świetny gracz typu pick-and-shoot. Bobby (Portis) powala ich. Brook (Lopez) oczywiście to robi (Gallinari) może: „On to zrobił. Gal mógłby być gościem, który potrafi stwarzać okazje łokciami itd. Dobrze podaje. Ale my jesteśmy po prostu; to pusta przestrzeń. Nie próbujesz jej wypełnić ponieważ nikt w naszym zespole nie może tego zrobić”.