23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Członkowie Disneyland Parades i Characters głosują za przystąpieniem do Actors’ Equity Association

Członkowie Disneyland Parades i Characters głosują za przystąpieniem do Actors’ Equity Association

ANAHEIM, Kalifornia (KABC) – Członkowie parad w Disneylandzie i bohaterowie głosowali za przystąpieniem do Actors’ Equity League, ogłosił w sobotę związek.

Prawie 1700 członków obsady występuje w paradach i wciela się w postacie w kurorcie Anaheim.

Organizacja X Actors’ Equity podała, że ​​ostateczna liczba głosów za przystąpieniem do związku wyniosła 953 do 258. Nazywają związek Magic United.

Pracownicy oddawali głosy pod nadzorem Krajowej Rady ds. Stosunków Pracy od środy do soboty.

Związek twierdzi, że ma „dobre stosunki robocze z Disneyem”. Pracownicy domagali się lepszych zarobków, świadczeń, harmonogramu i warunków pracy.

„To niesamowite zwycięstwo i jesteśmy wdzięczni za całe wsparcie, jakiego udzieliliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni” – powiedziała prezes Actors’ Equity Association, Kate Shindel. „Jesteśmy podekscytowani kolejnym etapem”. „Członkowie ci są związkowi i proDisneyowi i nie mogą się doczekać spotkania ze swoim pracodawcą przy stole negocjacyjnym, w dobrej wierze, starając się poprawić jakość biznesu i gości”.

Głosowanie dotyczy wyłącznie Disneylandu. Artyści teatralni w Walt Disney World w Orlando są już w związku. Większość z 35 000 pracowników Disneylandu jest już reprezentowana przez różne organizacje związkowe.

Na zgłoszenie zastrzeżeń obowiązuje kilkudniowy termin, a w przypadku braku zastrzeżeń wyniki stają się ostateczne.

Urzędnicy Disneylandu odmówili komentarza w sprawie głosowania, powołując się na kolejne kroki proceduralne, zanim wyniki staną się oficjalne.

Rzecznik Disneya powiedział: „Chociaż głosowanie się zakończyło, przed zatwierdzeniem wyborów nadal trwają etapy, więc jest za wcześnie, aby firma komentowała wyniki”. „Bez względu na wynik, szanujemy fakt, że nasi pracownicy mieli okazję, aby ich głos został usłyszany”.

The Walt Disney Company jest spółką-matką Disneylandu i tej stacji ABC.

Prawa autorskie © 2024 KABC Television, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.