23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Była asystentka Seana „Diddy’ego” Combsa, Cassie Ventura, nie była zaskoczona obejrzeniem wideo, ponieważ „instynkt” podpowiadał jej, że raper był agresywny

Była asystentka Seana „Diddy’ego” Combsa, Cassie Ventura, nie była zaskoczona obejrzeniem wideo, ponieważ „instynkt” podpowiadał jej, że raper był agresywny

Była asystentka Seana „Diddy’ego” Combsa twierdzi, że nie jest zaskoczona nagraniem, na którym brutalnie atakuje swoją byłą dziewczynę Casey Venturę. Suzy Siegel, która pomagała Diddy’emu Venturze, kiedy spotykała się z nim w 2008 i 2009 roku, powiedziała CNN w nagraniu z 2016 roku, że „nie mam ani jednej komórki w swoim ciele”.

Była asystentka Seana „Diddy’ego” Combsa, Cassie Ventura, nie była zaskoczona nagraniem (Zdjęcie: Angela Weiss/AFP)(AFP)

„Byłem chory i byłem wściekły” – powiedział Siegel. „To bardzo niepokojące, że wideo nie kłamie”.

Odblokuj wyłączny dostęp do najświeższych wiadomości na temat wyborów powszechnych w Indiach tylko w aplikacji HT. Pobierz teraz! Pobierz teraz!

Siegel powiedział, że kiedy był asystentem rapera, spędzał dużo czasu w limuzynach i na imprezach z Venturą i Diddym, i dodał, że „nigdy nie widział, żeby mówił do niego coś ostrego, molestował go czy coś w tym rodzaju”. „Często przebywałam w pobliżu niego i zrozumiałam, kim jest” – kontynuowała. „Nie widzę niczego, co mogłoby wpędzić go w kłopoty, ale myślę, że w takiej sytuacji zachodzą dynamiczne zmiany, szczególnie na początku jego kariery” – powiedział.

„Kiedy cię zobaczył, nie dostrzegł twojego człowieczeństwa”

Związek Diddy’ego i Ventury, z przerwami, zaczął się, gdy on miał 37 lat, a ona 19. Ventura podpisał kontrakt z wytwórnią potentata muzycznego. „Wyobraź sobie, jak by to było. I wtedy jest bogaty. Nie tylko jest bogaty, ale kontroluje twój biznes” – powiedział Siegel.

Siegel wierzy, że jej „kobiece instynkty” mogą być równie gwałtowne, jak sposób, w jaki wchodzi w interakcje z otaczającymi ją osobami. „Nikt, kogo widziałam, nie był źle traktowany, nie czułam się źle traktowana, ale było dla mnie jasne, że to instynkt… kiedy cię zobaczył, nie dostrzegł twojego człowieczeństwa” – powiedziała.

Niepokojące wideo pokazuje Venturę uciekającą boso z pokoju DD w hotelu InterContinental w Los Angeles. Kiedy próbuje dostać się do windy, pojawia się DD, chwyta ją za szyję i popycha na podłogę. Można go zobaczyć, jak kopie Venturę, ciągnie ją za bluzę i rzuca w nią przedmiotami, gdy leży na podłodze na chodniku.

READ  Prognozy Bowl: Ohio State ponownie dołącza do play-offów uniwersyteckich futbolu po zamieszaniu w Iowa, Oklahoma jest na szczycie listy