24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Republikański kierowca ciężarówki NJ pokonał Sweeneya w wyborach

Przez prawie dekadę Stephen M. Sweeney, drugi najpotężniejszy ustawodawca New Jersey, Wydawało się naprawdę nie do zniesienia. Chwalił się głębokimi więzami z najbardziej przerażającym maklerem władzy politycznej w państwie i niesłabnącym poparciem wpływowych związków budowlanych. Cztery lata temu Państwowe Stowarzyszenie Nauczycieli Zwolnienie go kosztowało ponad 5 milionów dolarów. Wygrał 18 punktami.

W tym roku Edward był kierowcą ciężarówki w Tour, Ramore & Flanagan, który nigdy wcześniej nie był w biurze. Jego wideo do kampanii zostało nakręcone na smartfonie.

Niemniej jednak Prezydent Senatu Stanu i Demokrata Pan. Pan Sweeney, republikanin. Dural został zwolniony w wyniku szokującego przewrotu politycznego, a wyborcy wybrali polityczną decyzję, która była politycznie nieznana, co spowodowało natychmiastowe zamieszanie polityczne w stanie. Gubernator Filip re. Widziałem wyjście Murphy’ego; Gubernator Wygrał wąskie zwycięstwo w reelekcji Na swoim republikańskim rywalu, Jacku Seattle.

Ale biorąc pod uwagę dylemat stojący przed Demokratami w społecznościach podmiejskich i podmiejskich, panie

Associated Press wezwała do wyścigu w czwartek rano, ponieważ pan. Dur, panie Wyprzedził Sweeneya 2298 głosami.

Pan w południowo-zachodniej części stanu. Chociaż dzielnica Sweeneya nigdy nie była tak ciemnoniebieska jak dzielnice północno-wschodnie, niezawodnie wybrała demokratę od swojego powstania w 1973 roku, rok po zmianie partii.

Pan. Sweeney, który miał dobrą kontrolę nad dzielnicą, głównie na przedmieściach robotniczych i części Camden, wyraził swoje pochodzenie jako robotnik żelaza i przywódca związkowy, dzięki potężnym sojusznikom i zdeterminowanym umiarkowanym osiągnięciom.

Ale gdy poparcie dla Demokratów wyparowało na przedmieściach i przedmieściach New Jersey i Wirginii, pan. Sweeney znalazł się bez wsparcia klasy robotniczej, na którym często polegał; Bycie demokratycznym ustawodawcą w erze koronawirusa, rozkazy w szkołach i awarie w Waszyngtonie wystarczyły, by zniszczyć niegdyś niezachwiane poparcie.

To rozwijająca się historia i będzie aktualizowana.