16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Handel kontraktami terminowymi na akcje zawieszony po decyzji Fed Taper

Handel kontraktami terminowymi na akcje zawieszony po decyzji Fed Taper

Przyszłość amerykańskich akcji Handel mieszany ma miejsce dzień po tym, jak Rezerwa Federalna ogłosiła, że ​​zacznie wstrzymywać swoją nadzwyczajną pomoc Gospodarka Od pierwszych dni Międzynarodowe rozprzestrzenianie się wirusa koronowego.

Główne indeksy kontraktów terminowych wskazują na nieznaczny spadek Dow i 0,2% wzrost Nasdaq.

Pobierz Fox Business klikając tutaj

Fed poinformował w środę, że w najbliższych tygodniach zacznie obniżać miesięczne zakupy obligacji o wartości 120 miliardów dolarów do 15 miliardów dolarów. Jeśli to tempo zostanie utrzymane, bank centralny może zakończyć skup obligacji na początku czerwca. W tym momencie bank centralny może zdecydować się na podwyższenie podstawowej krótkoterminowej stopy procentowej, co ma wpływ na wiele kredytów konsumpcyjnych i biznesowych.

Bank centralny ma prawo do zmiany tempa redukcji skupu obligacji w celu obniżenia stóp długoterminowych oraz stymulowania zaciągania i wydatków.

Zakupy PED TO TAPER BOND w granicach 15 BA miesięcznie, co zapobiega wyzwalaniu okresów infekcji

Czwartkowy raport ekonomiczny obejmuje nowe żądania Departamentu Pracy dotyczące zasiłków dla bezrobotnych z ostatniego tygodnia. Oczekiwania na 275 tys. są o 6 tys. niższe niż w poprzednim tygodniu, co wskazuje na nową epidemię. Oczekuje się, że roszczenia ciągłe, które gromadzą świadczenia wszystkich bezrobotnych, spadną o 125 000 do kolejnego epidemicznego minimum wynoszącego 2,118 mln.

Liczba miejsc pracy w sektorze usług w USA osiągnęła w październiku rekordowy poziom

Raportowana będzie również wydajność i koszty pracy w trzecim kwartale. Ekonomiści ankietowani przez Refinitiv spodziewają się, że wydajność pracy spadnie w rocznym tempie 3,0% w ostatnim kwartale, w porównaniu do 2,1% w poprzednim kwartale. Oczekuje się, że jednostkowe koszty pracy będą rosły w rocznym tempie 7,0% w trzecim kwartale. Wzrosła gwałtownie z 1,3% w drugim kwartale.

READ  Aktywność grypy i innych wirusów układu oddechowego stale rośnie w Stanach Zjednoczonych

Na koniec spójrz na bilans handlowy USA za wrzesień. Oczekuje się, że miesięczny deficyt towarów i usług powiększy się drugi miesiąc z rzędu do rekordowego poziomu 80,5 miliarda dolarów, a import będzie nadal rósł.

Poranny raport o zarobkach obejmuje firmy wagi ciężkiej z sektora opieki zdrowotnej AmerisourceBergen, Cigna i Moderna.

ViacomCBS będzie współraportować z firmą zbożową Kellogg. Popołudniowe wiadomości przyniosą wyniki z Corp., Uber, Peloton i Airbnb.

W Azji benchmark japoński Nikkei 225 wzrósł o 0,9%, Hongkong o 0,4%, a Shanghai Composite o 0,8%.

Serce Bezpieczeństwo Ostatni Reszta Reszta%
Ja: DJI Średnia Dow Jones 36157,58 +104,95 + 0,29%
SP500 S&P 500 4660,57 +29,92 + 0,65%
I: COMP Wspólny Kodeks Nasdaq 15811.584195 +161,98 + 1,04%

Na Wall Street indeks S&P 500 wzrósł o 0,6%, a Dow Jones Industrial Average o 0,3%, co stanowi ich piąty z rzędu wzrost. Nasdaq wzrósł o 1%, przedłużając swoją zwycięską passę do ósmego dnia. Wszystkie trzy indeksy ustanowiły swoje ostatnie rekordowe szczyty ukończenia.

Po zamknięciu dzwonka zadzwonił, Qualcomm Rekord odnotował sprzedaż kwartalną i przewidywał dalszy wzrost wraz ze wzrostem popytu Smartfony 5G W obliczu barier w łańcuchu dostaw. W następstwie akcje wzrosły o 7%.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o Fox Business

W handlu energią cena ropy w USA spadła o 48 centów do 80,38 USD za baryłkę. Międzynarodowa standardowa ropa Brent spadła o 18 centów do 81,81 USD za baryłkę.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.