2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Handel kontraktami terminowymi na akcje zawieszony po decyzji Fed Taper

Przyszłość amerykańskich akcji Handel mieszany ma miejsce dzień po tym, jak Rezerwa Federalna ogłosiła, że ​​zacznie wstrzymywać swoją nadzwyczajną pomoc Gospodarka Od pierwszych dni Międzynarodowe rozprzestrzenianie się wirusa koronowego.

Główne indeksy kontraktów terminowych wskazują na nieznaczny spadek Dow i 0,2% wzrost Nasdaq.

Pobierz Fox Business klikając tutaj

Fed poinformował w środę, że w najbliższych tygodniach zacznie obniżać miesięczne zakupy obligacji o wartości 120 miliardów dolarów do 15 miliardów dolarów. Jeśli to tempo zostanie utrzymane, bank centralny może zakończyć skup obligacji na początku czerwca. W tym momencie bank centralny może zdecydować się na podwyższenie podstawowej krótkoterminowej stopy procentowej, co ma wpływ na wiele kredytów konsumpcyjnych i biznesowych.

Bank centralny ma prawo do zmiany tempa redukcji skupu obligacji w celu obniżenia stóp długoterminowych oraz stymulowania zaciągania i wydatków.

Zakupy PED TO TAPER BOND w granicach 15 BA miesięcznie, co zapobiega wyzwalaniu okresów infekcji

Czwartkowy raport ekonomiczny obejmuje nowe żądania Departamentu Pracy dotyczące zasiłków dla bezrobotnych z ostatniego tygodnia. Oczekiwania na 275 tys. są o 6 tys. niższe niż w poprzednim tygodniu, co wskazuje na nową epidemię. Oczekuje się, że roszczenia ciągłe, które gromadzą świadczenia wszystkich bezrobotnych, spadną o 125 000 do kolejnego epidemicznego minimum wynoszącego 2,118 mln.

Liczba miejsc pracy w sektorze usług w USA osiągnęła w październiku rekordowy poziom

Raportowana będzie również wydajność i koszty pracy w trzecim kwartale. Ekonomiści ankietowani przez Refinitiv spodziewają się, że wydajność pracy spadnie w rocznym tempie 3,0% w ostatnim kwartale, w porównaniu do 2,1% w poprzednim kwartale. Oczekuje się, że jednostkowe koszty pracy będą rosły w rocznym tempie 7,0% w trzecim kwartale. Wzrosła gwałtownie z 1,3% w drugim kwartale.

READ  Erdogan z Turcji mówi, że Ukraina zasługuje na członkostwo w NATO

Na koniec spójrz na bilans handlowy USA za wrzesień. Oczekuje się, że miesięczny deficyt towarów i usług powiększy się drugi miesiąc z rzędu do rekordowego poziomu 80,5 miliarda dolarów, a import będzie nadal rósł.

Poranny raport o zarobkach obejmuje firmy wagi ciężkiej z sektora opieki zdrowotnej AmerisourceBergen, Cigna i Moderna.

ViacomCBS będzie współraportować z firmą zbożową Kellogg. Popołudniowe wiadomości przyniosą wyniki z Corp., Uber, Peloton i Airbnb.

W Azji benchmark japoński Nikkei 225 wzrósł o 0,9%, Hongkong o 0,4%, a Shanghai Composite o 0,8%.

Serce Bezpieczeństwo Ostatni Reszta Reszta%
Ja: DJI Średnia Dow Jones 36157,58 +104,95 + 0,29%
SP500 S&P 500 4660,57 +29,92 + 0,65%
I: COMP Wspólny Kodeks Nasdaq 15811.584195 +161,98 + 1,04%

Na Wall Street indeks S&P 500 wzrósł o 0,6%, a Dow Jones Industrial Average o 0,3%, co stanowi ich piąty z rzędu wzrost. Nasdaq wzrósł o 1%, przedłużając swoją zwycięską passę do ósmego dnia. Wszystkie trzy indeksy ustanowiły swoje ostatnie rekordowe szczyty ukończenia.

Po zamknięciu dzwonka zadzwonił, Qualcomm Rekord odnotował sprzedaż kwartalną i przewidywał dalszy wzrost wraz ze wzrostem popytu Smartfony 5G W obliczu barier w łańcuchu dostaw. W następstwie akcje wzrosły o 7%.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o Fox Business

W handlu energią cena ropy w USA spadła o 48 centów do 80,38 USD za baryłkę. Międzynarodowa standardowa ropa Brent spadła o 18 centów do 81,81 USD za baryłkę.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.