23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nie czułem się dzisiaj jak ja” – Scotty Scheffler na ósemce z powrotem na PGA Championship

„Nie czułem się dzisiaj jak ja” – Scotty Scheffler na ósemce z powrotem na PGA Championship

LOUISVILLE, Ky. – Pogoń Scottiego Schefflera za historią zakończyła się w sobotę na PGA Championship.

Dzień później Został aresztowany Próba wejścia do klubu golfowego Valhalla wywołała chaos i chaos, który – w jakiś sposób – zakończył się trzema strzałami przewagi, a Scheffler wszedł do trzeciej rundy z drugim najniższym wynikiem w historii PGA Championship.

Scheffler wykonał birdie na drugim dołku po tym, jak zrobił bałagan na greenie, a następnie wykonał kolejne bogey, mocno tracąc tempo. Przez resztę drogi zmieszał pięć birdie z trzema bogey, uzyskując wynik 2 na 73, co daje mu 42 kolejne rundy na poziomie lub lepszym w PGA Tour. Wynik ten był o 10 rund gorszy od rekordu wszechczasów Tigera Woodsa wynoszącego 52, ustanowionego w sezonie 2000/01.

Scheffler nie rozmawiał z reporterami po swojej rundzie, ale w sobotę powiedział CBS: „Zdecydowanie nie czułem się dzisiaj sobą. To, co wydarzyło się wczoraj, odbiło się od tego i zrobiłem wszystko, co mogłem, aby tu przyjechać i dzisiaj rywalizować. Wyjechałem wczoraj i wykonałem świetną robotę, rywalizując i jeżdżąc na adrenalinie. To nie jest moja zwykła rutyna na dzisiejszą poranną rundę.

„Ostatecznie przyjechałem tutaj z nadzieją, że rozegram dobrą rundę, ale tak się nie stało, co jest bardzo frustrujące, ale wrócę i spróbuję ponownie jutro”.

Scheffler ma obecnie wynik 7 poniżej 206, 24 poniżej parCz Lokalizacja, osiem scen: Xander Schauffele i Collin Morikawa. Od początku marca Scheffler stracił tylko jednego zawodnika w pięciu ostatnich startach.

Jednak dla Schefflera był to tydzień bardziej pracowity niż zwykle.

Świat nr 1 przybył do posiadłości w poniedziałek po narodzinach syna, a jego tydzień nabrał chaotycznego charakteru we wczesnych godzinach piątkowych, kiedy został aresztowany, gdy próbował wejść na pole golfowe. Nagrano na Schefflerze Cztery zarzuty — poważniejszą napaść drugiego stopnia na funkcjonariusza policji, przestępstwo — i został zwolniony godzinę później po spędzeniu czasu w celi. Nawet po pośpiechu na trasie i krótkiej rozgrzewce Schefflerowi udało się oddać 66 punktów i dać sobie szansę na zdobycie drugiego majora z rzędu.

READ  Biden mówi, że inflacja jest jego „priorytetem krajowym”

Sobota przyniosła nowy zwrot akcji wraz ze swoim stałym caddym, Tedem Scottem, aby uczcić ukończenie szkoły przez jej córkę. Scheffler pokonał swojego przyjaciela Brada Payne’a, co okazało się jego najgorszym wynikiem w sezonie.

„To był oczywiście ciężki dzień” – powiedział. „Miałem trudny start. Walczyłem tak mocno, jak tylko mogłem przez cały dzień, ale za każdym razem, gdy udało mi się zrobić birdie, wydawało mi się, że po prostu przeszedłem do następnego dołka, co jest bardzo frustrujące. Zrobiłem wystarczająco dużo birdie, aby mieć niezła runda, ale dzisiaj było za dużo błędów. W rezultacie byliśmy bardzo sfrustrowani.