15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dow Jones Future Fall: Osiągnięcia zwyżkowe na giełdzie, gdy Tesla cały czas rośnie

Rynek kontraktów terminowych Dow Jones spadł pod koniec poniedziałku po tym, jak giełda osiągnęła rekordowe maksima. Akcje Tesli wzrosły do ​​rekordowego poziomu. Również Mosaic, NXP Semiconductor i ZoomInfo były trzema ruchami przychodów po zakończeniu.
X.W poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 0,3%. S&P 500 zyskał 0,2%, a Nasdaq 0,6%.

Pośrodku Liderzy Dow Jones, jabłko (APL) Spadł 0,6% Microsoft (MSFT) Utracono 0,7% w Dzisiejsza giełda. American Express (AXP), Skarpetki Goldman (G.S.) I JPMorgan Chase (JPM) Kontynuuj handel w pobliżu Nowe punkty zakupu W obecnym rajdzie.

Tesla (DSLA) Osiągnął w poniedziałek najwyższy poziom 8,5%.

W firmach raportujących dochody, Mozaika (MOS), Półprzewodnik NXP (NXPI) I ZoomInfo (Dzień) Zestawienie przychodów po zamknięciu w poniedziałek.

Najlepsze akcje do kupowania i oglądania, Albuquerque (biały), listy (Google) I Obsługa, natychmiast (Ale już) znajdują się w nowych strefach zakupów lub w ich pobliżu.

Microsoft, ServiceNow i Tesla Tabela liderów IBD Akcje. Albemarle wyróżnione w tym tygodniu Historia akcji w pobliżu strefy kupna.

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły o 0,1% po zamknięciu giełdy w poniedziałek. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 straciły 0,2% i rozsądną wartość. Pamiętaj o handlu Przyszłość Dow Jones Gdzie indziej nie ma potrzeby przekładać tego na kolejny regularny handel prawdziwy Giełda Papierów Wartościowych Sesja.

Dzisiejszy przegląd amerykańskiej giełdy

Indeks Logo Cena Zysk/strata % Reszta
Dow Jones (0DJIA) 35913,68 +94,12 +0,26
S&P 500 (0S i P5) 4613,67 +8,29 +0.18
Nasdaq (0NDQC ) 15595.92 +97,53 +0,63
Russel 2000 (ITP.) 233,95 +5,90 +2,59
IBD 50 (FFTY) 50,96 +0,61 +1,21
Ostatnia aktualizacja: 16:30 ET 11.01.2021

Pośrodku Finansowanie obrotu giełdowego, Innowator IBD 50 (FFTYWzrosła o 1,2% w poniedziałek. Nasdaq 100 Tracker Invesco QQQ Trust (QQQ) Otrzymano 0,4%. Oraz SPDR S&P 500 ETF (Szpieg) 0,2% wyższa.

READ  6 stycznia Dzień próbny 5 Czego można się spodziewać:

Strategia ETF na giełdzie i jak inwestować


Rajd na giełdzie

Giełda rosła dalej w poniedziałek, gdy indeksy Dow Jones Industrial Average, Nasdaq i S&P 500 osiągnęły najwyższe poziomy w historii. Dow 30 na krótko przekroczył poziom 36 000 i zamknął się poniżej niego.

W poniedziałek, Wielkie zdjęcie „Nasdaq ma zysk kwartalny w wysokości 7,9%, co odpowiada sile rynkowej sektorów chipów, oprogramowania biznesowego, motoryzacyjnego, detalicznego i finansowego. Indeks S&P 500 osiągnął 7,1%”.

Nasdaq max przez cały czas i pewna ilość DystrybucjaInwestorzy powinni być na pozytywnym trendzie na rynku. Dlatego inwestorzy powinni szukać nowych możliwości zakupu, aby zwiększyć ekspozycję rynkową. I, jak zawsze, bądź zdyscyplinowany w zakupach. Nie goń za wydłużonymi zapasami i nie zapomnij zminimalizować strat po sprzedaży sygnałów.

Aby zapoznać się z codzienną analizą rynku akcji, zobacz IBDs Wielkie zdjęcie.


Teraz spójrz na pięć najlepszych akcji Dow Jones


Kupuj i przeglądaj akcje Dow Jones: Amex, Goldman, JPMorgan

American Express zakończył się w poniedziałek, spadek o 3% do 178,90 punktu kupna Kubek z uchwytem, Krok IBD MarketSmith Analiza ilustrowana. Akcje wzrosły w poniedziałek o 0,25%, pokonując pięciodniową stratę.

Po 0,8% wzroście w poniedziałek, Goldman Sachs jest wyceniany na 420,86 na płaskiej bazie. Z najlepszymi akcjami Dow Jones w tym tygodniu Akcje blisko strefy kupna Kolumna.

Tymczasem JPMorgan zdobywa trofeum z uchwytem po niedawnym odbiciu się 50-dniowej średniej ruchomej wynoszącej 163,93 w 5% strefie zakupów. Obszar zakupów 5% znajduje się na szczycie listy z wynikiem 172,13. Akcje JPM spadły w poniedziałek o 0,1%.

Zarobki na giełdzie: Mosaic, NXP, ZoomInfo

Mosaic chybiło wyniki za III kwartał i cele sprzedażowe pod koniec poniedziałku, powodując 5% spadek akcji w obrotach rozszerzonych. W poniedziałek akcje Mosaic zakończyły się o 9% powyżej punktu kupna 38,33 na bazie kubka.

READ  Joe Biden ponawia apel o nowe zabezpieczenia głosowania podczas wizyty w Selmie

NXP Semiconductor spadł w poniedziałek o 1,5%, a firma ogłosiła 1,91 USD EPS, co stanowi 2,86 mld USD udziału w przychodach. Akcje znalazły podwojoną platformę, pokazując punkt kupna 218,24. W poniedziałek akcje entuzjastycznie odzyskały swoją 50-dniową linię.

ZoomInfo odnotował wzrost o 4% dzięki trwałemu obrotowi, po ogłoszeniu dobrych wyników za III kwartał i wyników sprzedaży po zakończeniu. Akcje ZoomInfo utrzymują się powyżej kluczowego 50-dniowego maksimum po tym, jak nie przekroczył punktu kupna 67,73.

Akcje do kupienia i obejrzenia: Albemarle, Alphabet, ServiceNow

Koparka litu Albemarle znajduje się na szczycie zakresu kupowania kubków z 244,46 punktem kupna na rączce po przełamaniu w zeszłym tygodniu. 5% powierzchnia kupna wzrasta do 256,68. Akcje wzrosły w poniedziałek o 2,2%. Wyniki dotyczące przychodów mają zostać opublikowane w środę, więc to wybicie niesie ze sobą wysokie ryzyko.

IBD SwingTrader Stock Alphabet zrezygnował z nowego punktu skupu – 2925,18 wejścia w płaskiej bazie – Step IBD MarketSmith Analiza wykresu – Wśród 3,1% załamania w poniedziałek.

ten Weryfikacja zapasów IBD Pokazuje, że postacie są w magazynie Zawiera 98 Dokładnie 99 Wspólna ocena IBD. Wspólny rating IBD identyfikuje akcje o silnych cechach fundamentalnych i technicznych.

Tabela liderów IBD Stock service Nav trzyma się pozycji 681,20 z płaską podstawą przy 2,3% spadku w poniedziałek. Producent oprogramowania znajduje się w 5% obszarze zakupów do 715,26.

Według analizy liderów najnowsza baza ServiceNow to forma wtórna, po której udziały wzrosły o ponad 20% w porównaniu z poprzednią platformą. Formy poziomu wstępnego – pierwszego i drugiego poziomu – oferują więcej inwersji i są mniej podatne na niepowodzenie niż podstawy poziomu post-level.


Dołącz do ekspertów IBD podczas eksploracji wiodących akcji w obecnym boomie giełdowym na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli wzrosły w poniedziałek o 8,5%, osiągając rekordowy poziom. ten Firma ogłosiła Po raz pierwszy otwiera swoją sieć doładowania dla innych pojazdów elektrycznych w Europie. Projekt pilotażowy jest w toku w 10 lokalizacjach turbosprężarek w Holandii.

READ  Rosja okupuje Ukrainę: bezpośrednie zapowiedzi

W zeszłym tygodniu akcje spółki EV poszły w górę Wart 1 bilion dolarów Kamień milowy. W poniedziałek wzrosła do 1209,75. Akcje TSLA są wyższe niż 764,55 punktu zakupu Kubek z uchwytem, Podobnie jak poprzednie wejścia w 700.10 i 730. Można również zidentyfikować alternatywny wpis o wartości 900,50.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

Na środku góry Akcje Dow Jones, akcje Apple tworzą nową bazę kubków z 157,36 punktami zakupu IBD MarketSmith Analiza ilustrowana. W poniedziałek akcje straciły 0,6%. Obecna słabość może być początkiem potencjalnego uchwytu, który zapewni mniej wejścia, jeśli akcje będą mogły nadal rosnąć z poziomu 50-dniowego.

Firma programistyczna Microsoft spadła w poniedziałek o 0,7%, przełamując czterodniową zwycięską passę. 18 października Microsoft trwa Płaski fundament305,94 Punkt skupu. Strefa zakupów 5% znajduje się na szczycie listy przy 321,24, więc akcje są teraz rozszerzone.

Nie zapomnij śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze @IBD_SLehtonen Dowiedz się więcej o akcjach wzrostowych i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

Dowiedz się, jak obliczyć czas rynkowy za pomocą strategii marketingowej ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać akcje wzrostowe: Dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych akcji