6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

22 najlepsze akcesoria na biurko: akcesoria do domowego biura muszą mieć do 2021 r

Zbliżenie / Twoje domowe biuro zawsze może trochę odświeżyć, zwłaszcza gdy jest to Twoje główne miejsce pracy.

Corey Coskin

Ostatnio zajmuję się ergonomią. Po urazach spowodowanych infekcją i złą postawą, złymi nawykami i brakiem świadomości fizycznej – znaczenie wygodnego miejsca pracy stało się jasne. Czasami bolesne.

Oprócz ergonomii systemu biurowego, niektóre akcesoria do biurka mogą ułatwić życie i uczynić go bardziej zorganizowanym. Dlatego wraz ze zbliżającym się sezonem prezentów firma Ars przygotowała przetestowany sprzęt biurowy, który sprawi, że codzienna praca będzie bardziej komfortowa i bezstresowa.

Jeśli po raz pierwszy tworzysz własne biuro domowe lub szukasz świetnych alternatyw / ulepszeń, w międzyczasie sprawdź nasze Najlepszy kreator instalacji domowego biura.

Dla Twoich dłoni i nadgarstków

Odpoczynek Czerwonych Khmerów (16 USD)

Podpórki pod nadgarstki są bardzo powszechne w domowych biurach i często są zintegrowane z konstrukcją półki na klawiaturę. Jeśli pracujesz w organizacji, która nie posiada jeszcze takich schronów, ucieszy Cię ergonomiczne usprawnienie podpórki pod nadgarstki.

Dobra podpórka pod nadgarstki zapewnia amortyzację, która pomaga złagodzić niezręczną i często przypadkową pozycję dłoni podczas pisania i myszy. Składniki włączone Podpórka pod nadgarstek Khmerów To one je wyróżniają. Połączenie pianki z pamięcią kształtu i żelu nadaje nadgarstkom wrażenie „unoszenia się w powietrzu”, a pokrycie z tkaniny Lycra jest miękkie i oddychające. Połączenie zarówno pianki Gimars Memory Foam, jak i żelu daje najlepszy efekt, pozornie gładki i wspierający w odpowiednich proporcjach.

READ  Możesz dostać nowego iPhone'a co roku z subskrypcją Apple „w stylu Netflix”

Połączenie miękkości, wsparcia i odprowadzania potu sprawia, że ​​relaksacja nadgarstka Khmerów jest zwycięzcą. Inne podpory mogą być bardzo delikatne, twarde lub mieć inny kształt. Niektóre będą miały również dziwny zapach chemiczny. Wpada w strefę Złotowłosej: odpowiedni rozmiar, bez dziwnych zapachów. Ponadto Gimars oferuje podpórki pod nadgarstki w różnych kolorach, które pasują do Twojego stylu.

Gigantyczna mysz zła: Razor Gigantes V2 (30 USD)

Posiadanie gigantycznej podkładki pod mysz daje poczucie wolności Razer Gigantus V2. Nie musisz się już martwić, że mysz wyślizgnie się z wyznaczonego obszaru; Zamiast tego wykorzystaj jak najlepiej swoje biurko Jest Sama podkładka pod mysz pozwala na swobodne przesuwanie i przesuwanie. Gigantus V2 ma również tę zaletę, że utrzymuje mysz i klawiaturę na wyważonym poziomie nadgarstka.

Oprócz Gigantes istnieje wiele innych podkładek pod mysz. Ale podoba nam się, że maszynka do golenia zapewnia gładką i mocno przylegającą powierzchnię, która jest dostępna w różnych rozmiarach i jest używana od miesięcy. Od czasu do czasu będziesz chciał go wyczyścić, ale oczywiście Gigandus nie jest nadmiernie wrażliwy na przekąski i kurz. Jeśli Twój projekt ma go używać do gier, jego powierzchnia pozwala różnym myszom poruszać się szybko i dokładnie.
Jeff Dunn, starszy redaktor biznesowy

Stopy do ruchu lub komfortu

„Gdzie postawić stopy?” To pytanie, z którym borykam się każdego dnia pracy. Problemem nie są moje nogi, to moje nogi. Są niespokojni; Są to skurcze mięśni; Nie będą długo siedzieć. Oprócz częstych przechodzenia na emeryturę, istnieje wiele rozwiązań tego problemu Biurka rowerowe Do zrobienia Stojące biurka, ruchome tablice i nie tylko. Wszystkie są świetnymi opcjami łączenia niektórych najbardziej potrzebnych ruchów.

READ  Bezpośrednie zapowiedzi: Rosja okupuje Ukrainę

Ale co z poprawą komfortu, gdy siadasz? Tu właśnie wkracza dobry podnóżek.

Nasze trzy wybory pocieszają na różne sposoby. Nasze dwie propozycje to tradycyjne chodziki po podłodze, trzeci nóżka. Może się okazać, że wszystkie trzy z nich są pomocne dla twojego systemu, ale osobiście zdecydowałem się użyć jednego dla każdego typu — jednego do podłogi, a drugiego do powietrza. W połączeniu dają mi elastyczność, dzięki której mogę się odprężyć, rozciągnąć lub usiąść prosto.

Podwyższony hamak na biurko (34 USD)

Tak, nazwa sprawia, że ​​wydaje się zabawna, ale pomysł na to Podnieś nóżkę do biurka Sprytny. Zamiast szukać pudła, stołka lub innego krzesła, aby kopnąć nogami, możesz przymocować je do dna dowolnego drewnianego stołu. Hamak jest wyposażony w oczka do załadunku i będzie wymagał przekłucia, ale tylko w przypadku konieczności Biurko stojące Uplift V2, Zbudowałeś już płyty kotwiące. Podłącz kogut i idź! Teraz możesz wyprostować stopy podczas pracy.

Regulowany podnóżek Ergofoam (36 USD)

Podnóżek podbiurkowy Ergofoam jest opcją na podłodze. Powody są proste: jest miękka, łatwa do poruszania stopami, a kształt pod moimi krągłościami jest fajny. To wygodne miejsce na postawienie stóp. ten Cleveland Clinic zaleca Wśród innych wskazówek, jak zapobiegać bólom pleców, podczas siedzenia trzymaj kolana na wysokości bioder lub nieco wyżej. Podnóżek występuje w dwóch zestawach wysokości, Regularny I Wysoka, Ale jest jeden Regulowana opcja, Polecam. Każda jedna trzecia powinna być w stanie podnieść nogi do zalecanej wysokości. Wybór wersji regulowanej jest w zasadzie zakupem dla obu, ponieważ jest to podnóżek o normalnej wysokości z odpinaną platformą na rzepy, która przenosi go na „wysoką” wysokość.

Możesz wybrać wszystko Aksamit Lub Siatka Koperty. Można zapiąć zamek i wyprać maszynę, ale na szczęście aksamitny pokrowiec z łatwością rozczesuje brudną lub zwierzęcą sierść.

READ  Amazon ogłasza podział akcji 20 do 1, wykup za 10 miliardów dolarów

Rocker żywności Humanscale FM300 (72 USD)

Nasza opcja na drugim piętrze jest zdolna do ruchu Rocker stóp wielkości człowieka FM300. Jest bardzo odpowiedni do domowego biura lub Biuro-Biuro i nie musisz się martwić o poplamienie lub umycie jego drewnianej platformy. Lubię też ruchome elementy strony. Całość jest solidna, a drewniana platforma toczy się na zestawie czterech kół umieszczonych na torze. Ścieżka ścieżki jest trójkątna, co pozwala na przesuwanie planszy w kierunku lub od Ciebie. Ten ruch przypomina naciskanie pedału nożnego, z wyjątkiem tego, że system porusza się razem z tobą, kierując palce stóp w dół lub w górę w końcowej pozycji. Pozostanie stała w każdym punkcie pomiędzy – nie ma żadnych wskazówek, w których można by ją utrzymać – ponieważ tarcie jest wystarczające, aby ją wesprzeć. Możesz regulować wysokość podnóżka do około 2,5 cm.

FM300 nie jest wygodną opcją. Ale jeśli chcesz mieć coś solidnego pod stopami, dodaje to również pewnej miary ruchu, co jest wyborem jakościowym.