2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Źródła podają, że Teksańczycy prawdopodobnie w niedzielę wymienią QB CJ Strouda na Brownsów

Źródła podają, że Teksańczycy prawdopodobnie w niedzielę wymienią QB CJ Strouda na Brownsów

HOUSTON – Rozgrywający Teksasu C.J. Stroud, który opuścił niedzielne zwycięstwo nad Tennessee Titans i ma wstrząśnienie mózgu, prawdopodobnie opuści drugi mecz z rzędu w przyszłą niedzielę przeciwko Cleveland Browns, podają źródła ESPN.

„Powinien opuścić kolejny mecz” – podało we wtorek jedno ze źródeł, dodając, że Teksańczycy będą nadal monitorować postępy Strouda przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Stroud, który 10 grudnia doznał wstrząsu mózgu w przegranym 30:6 meczu z New York Jets przez Teksańczyków, nie będzie mógł uczestniczyć w środowych treningach, ponieważ nadal pracuje nad protokołem.

Case Keenum będzie oczekiwanym starterem, jeśli Stroud, wybrany z numerem 2 w drafcie na rok 2023, nie będzie mógł zagrać. Keenum zastąpił Strouda w 15. tygodniu i trafił 23 z 36 na 229 jardów, jedno przyłożenie i jeden przechwyt, a Teksańczycy wygrali 19-16 po dogrywce i przeszli na 8-6.

We wtorek Teksańczycy pozyskali do składu treningowego byłego rozgrywającego Jets Tima Boyle’a, podało źródło ESPN, potwierdzając raport sieci NFL. Teksańczycy potrzebowali dodatkowego rozgrywającego na treningi.

Boyle (29 lat) rozpoczął dwa mecze dla Jets i zdobył 0-2, rzucając na 360 jardów, jedno przyłożenie i cztery przechwyty, zanim po raz drugi trafił na ławkę rezerwowych przeciwko Atlanta Falcons.

Adam Schefter z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Rosenthal: Ogromne wydatki MLB na wolnych agentów dopiero się zaczynają. Wyjaśnienie działających sił.