2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czerwoni wymieniają TJ Hopkinsa z Giants

Czerwoni wymieniają TJ Hopkinsa z Giants

We wtorek Giants ogłosili, że pozyskali zapolowego T. J. Hopkinsa Od The Reds w zamian za sumę pieniędzy lub zawodnika, którego nazwisko zostanie podane później. W zeszłym tygodniu Cincinnati wyznaczyło Hopkinsa do przydzielenia.

Hopkins, który w przyszłym miesiącu skończy 27 lat, zadebiutował w lidze MLB w zeszłym sezonie i zdobył 7 punktów na 41 (wszystkie single) za parę spacerów i 17 strikeoutów w 44 występach. Jej debiut nie był olśniewający, ale ciekawszy był występ dziewiątej rundy 2019 w Triple-A Louisville. W swoim pierwszym pełnym sezonie na poziomie niższej ligi Hopkins rzucił silną linię uderzenia 0,308/0,411/0,514 z szybkością chodu 14%, skutecznością uderzeń 23,9%, 16 home runami, 18 deblami, potrójnymi i parą kradnie.

Hopkins w swojej karierze zawodowej grał głównie na lewym skrzydle, ale ma także duże doświadczenie na prawym i środkowym boisku. Uderzał przeciętnie lub lepiej na każdym przystanku w niższej lidze i stale poprawiał swoje tempo chodzenia i uderzania, w miarę wspinania się po drabince niższej ligi. Hopkins był pierwszym z trzech sezonów z opcją w niższej lidze w zeszłym sezonie, więc pozostały mu jeszcze dwa lata. Giants zapewnią głęboki, praworęczny kij, który doda do mieszanki leworęcznych zawodników.

Obecnie projekt Giants ma być leworęczny Michaela Conforto I Mike Yastrzemski W narożnikach boiska, gdzie będą otaczać nowo pozyskanego pomocnika Jung Ho Lee. Gwiazda KBO – kolejny leworęczny nietoperz – podpisał w zeszłym tygodniu sześcioletni kontrakt, który zapłaci mu 113 milionów dolarów. Również na boisku w San Francisco są prawicy Mitcha Hanigera, Austina Slatera, Luis Matos, Heliota Ramosa I wyszedł Blake’a Sabola I Wade’a Mecklera. Haniger, który rozpoczyna drugi sezon trzyletniego kontraktu, może zobaczyć sporo czasu na wyznaczonym pałkarzu. Sabol może odegrać znaczącą rolę w lidze jako rezerwowy pomocnik i zapolowy.