5 maja, 2024

Sirianni: W najlepszym interesie Orłów leży przekazanie obrony Patricii

SEATTLE — Poważne zmiany w defensywie trenerskiej Philadelphia Eagles wydawały się mieć pozytywny wpływ w poniedziałkowy wieczór przeciwko Seattle Seahawks, ale drużyna, która przez większą część sezonu borykała się z trudnościami, zawiodła w najważniejszym momencie, co doprowadziło do remisu 20-17 porażka, która przedłużyła passę Orłów do trzech meczów.

Starszy asystent Matt Patricia przejął w tym tygodniu rozmowy telefoniczne od koordynatora D, Shawna Desai. Trener Nick Sirianni powiedział po poniedziałkowym meczu, że teraz Patricia ma ostatnie słowo w sprawie obrony.

Gracze powiedzieli, że zostali powiadomieni o zmianie na początku zeszłego tygodnia i że Patricia prowadziła spotkania defensywne w okresie poprzedzającym mecz w Seattle.

„Podjąłem decyzję” – powiedział Sirianni. „Zrobiłem to, co uważałem za konieczne dla dobra drużyny piłkarskiej. Wprowadziliśmy tam pewne zmiany. Nie czułem, że gramy i trenujemy dobrze w obronie, więc dokonałem korekty”.

Obrona utrzymała Seattle na dystansie 90 jardów i trzech punktów przed przerwą, co pozwoliło Orłom na zdobycie prowadzenia do przerwy po raz pierwszy od siedmiu meczów.

Druga połowa to już inna historia. Seahawks pokonali Filadelfię 17:7 i zakończyli mecz. Objęli prowadzenie na dobre, gdy skrzydłowy Jaxon Smith-Njigba sięgnął za obrońcę narożnika Jamesa Bradberry’ego i na niecałe 30 sekund przed końcem złapał podanie z 29 jardów od Drew Locka.

„Myślę, że ogólnie zagraliśmy dzisiaj dobrze” – powiedział Bradbury w odpowiedzi na pytanie, czy uważa zmianę trenera z Desai na Patricię za udaną. „Na poziomie indywidualnym nie zagrałem dobrze… Zdecydowanie pozwoliłem obrona dzisiaj osłabła.”

READ  13 niesamowitych statystyk Christiana McCaffreya z 4. dnia 49ers Star's TD – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Bradberry powiedział, że próbował uniemożliwić Seattle pierwszą porażkę w trzecim i dziesiątym meczu, ale stał się zbyt agresywny, co pozwoliło Smithowi-Ngigbie wyjść na prowadzenie.

Rozgrywający Eagles, Jalen Hurts, próbował prowadzić w końcówce meczu, ale zamiast tego rzucił swoje drugie przechwycenie tego wieczoru w stronę bezpieczeństwa Juliana Love’a po próbie do AJ Browna z prawej strony, skutecznie kończąc mecz.

„W tamtym momencie starałem się grać agresywnie” – powiedział Hurts o swoich przechwytach. „Wiesz, mieliśmy w tym meczu mnóstwo okazji, aby otworzyć bramkę, ale nie zrobiliśmy tego. Nie zrobiłem tego. Nie wykonałem swojej pracy wystarczająco dobrze. Muszę po prostu być lepszy”.

Bólom towarzyszą objawy grypopodobne. Aby zapobiec zachorowaniu kolegów z drużyny, poleciał osobnym samolotem do Seattle i przez pewien czas pojawiały się wątpliwości, czy będzie mógł grać.

Eagles mają bilans 10-4 i wirtualnie zremisowali z Dallas Cowboys na czele NFC East. Według rankingu Football Power Index ESPN, Filadelfia ma najłatwiejszy harmonogram przerw w rozgrywkach NFL, z dwoma meczami przeciwko New York Giants i przewagą u siebie, a przed końcem pozostaje Arizona Cardinals. Jednak na tym etapie zespół Orłów, który stara się znaleźć oparcie, nie ma żadnych gwarancji.

Sirianni powiedział: „Nadal mamy swoje cele. Wiemy, że w tym tygodniu zakwalifikowaliśmy się do play-offów. Tak naprawdę nie patrzymy na to”. „Wiemy, co chcemy zrobić. Chcemy wygrać tę ligę, ale to ostatni raz, kiedy to słyszę. Musimy wygrać ten mecz w przyszłym tygodniu”.