25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlaczego Jerry Rice chce, aby Christian McCaffrey pobił rekord 49ers TD – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dlaczego Jerry Rice chce, aby Christian McCaffrey pobił rekord 49ers TD – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Jerry’ego Rice’a Ustanawiaj mnóstwo rekordów Podczas jego znakomitej kariery w NFL jednemu z jego zabytków grozi zniszczenie przez obecnego członka 49ers.

Christian McCaffrey strzelił 20 goli w sezonie NFL 2023, zaledwie o dwa gole od rekordu 49ers w jednym sezonie wynoszącego 22, ustanowionego przez Rice’a w 1987 roku.

Liniowy obrońca drużyny 49ers All-Pro, Fred Warner, zapytał Rice’a, czy chce, aby rekord został pobity podczas wywiadu dla podcastu „The Warner House”. Legendarny skrzydłowy ujawnił, że kibicuje McCaffreyowi, aby przekroczył swój kamień milowy w przyziemieniu, powołując się na swój podziw dla dynamicznych umiejętności, jakie gwiazda biegająca z tyłu dodaje do ataku 49ers.

„Tak, ponieważ uważam, że należy bić rekordy” – Rice powiedziała Warnerowi. „To, co wnosi na stół, mówię o nim od wznowienia, od rzucania piłki, od łapania piłki, strzelania goli, robi to wszystko, człowieku, robi to wszystko. Upewniam się, kiedy idę na mecz i schodzę z boiska, podchodzę do niego, witam się z nim i reaguję wraz z zawodnikami.

„Rekordy muszą zostać pobite. Mam szczęście, że mam wokół siebie wielu świetnych graczy i myślę, że przydarza mi się to samo. [McCaffrey]. To piłkarz kompletny, pracowity i bardzo pokorny. Więc jest w porządku, jest w porządku. Mam już sporo płyt, ok? Nie miałbym nic przeciwko udostępnieniu niektórych z tych nagrań.”

Oprócz rekordu przyłożenia drużyny 49ers w jednym sezonie, Rice jest posiadaczem niemal wszystkich rekordów zdobytych w karierze w historii NFL, w tym największej liczby przyłożeń (197), zdobytych jardów (22 895) i przyjęć (1549).

Pogoń McCaffreya za rekordem Rice’a w jednym sezonie znacznie wzrosła po niedzielnym zwycięstwie 49ers 45-29 nad Arizona Cardinals, gdy All-Pro zdobył po południu trzy przyłożenia. Znakomity występ McCaffreya w Arizonie przyniósł mu tytuł MVP od Brocka Purdy’ego.

READ  Kandydaci do coachingu w Nebrasce: Mark Stubbs, Matt Campbell prowadzi skład trenerów, aby zastąpić Scotta Frosta

W 14 meczach w tym sezonie McCaffrey zdobył co najmniej jedno przyłożenie we wszystkich z wyjątkiem dwóch. Ponieważ w harmonogramie pozostały trzy mecze, McCaffrey wygląda na gotowego zapisać swoje nazwisko na kartach historii, pobijając prestiżową markę Rice, która utrzymuje się od ponad 35 lat.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk