26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jeremiah Smith angażuje się w grę w stanie Ohio: Gracz nr 1 pozostaje na stałym poziomie w Narodowym Dniu Podpisu pomimo opóźnionej wypłaty w Miami

Jeremiah Smith angażuje się w grę w stanie Ohio: Gracz nr 1 pozostaje na stałym poziomie w Narodowym Dniu Podpisu pomimo opóźnionej wypłaty w Miami

Szeroki pięciogwiazdkowy odbiornik Jeremiasz Smith W środę umocnił swoje zaangażowanie w Ohio, podpisując kontrakt z Buckeyes podczas Narodowego Dnia Podpisów i kończąc proces rekrutacji zakłócony jakimś późnym dramatem. Smith, pierwszy odbierający w historii, zajmujący pierwsze miejsce w rankingach rekrutacyjnych 247Sports, po raz pierwszy dołączył do drużyny Buckeyes w grudniu 2022 r., ale inni zawzięcie go ścigali, jednocześnie ugruntowując się jako rzadki talent.

Smith zakończył karierę w szkole średniej w Chaminade-Madonna Prep na południu Florydy, zdobywając ponad 3000 jardów. Jako senior złapał 88 podań na odległość 1376 jardów, co doprowadziło jego zespół do rekordu 14-0. W obliczu tej płodnej produkcji Miami, stany Floryda i stan Floryda ścigały Smitha aż do wczesnego okresu podpisania kontraktu.

Zarówno stan Floryda, jak i Floryda odbyły w tym miesiącu wizyty u Smitha, a Smith ma bliskie relacje z kilkoma graczami zaangażowanymi w Miami, którzy do końca zapewniali mocny impuls. Ostatecznie pozostał lojalny wobec Buckeyes, którzy nadal przodują jako miejsce docelowe dla elitarnych perspektyw szerokiego odbiorcy.

Gra Jeremiaha Smitha

Jako kuzyn byłej gwiazdy Wirginii Zachodniej i obecnej gwiazdy Seattle Seahawks Geno Smitha, najnowsza kandydatka do nagrody ze stanu Ohio ma sportowe korzenie. Zaczął błyszczeć w Chaminade-Madonna Prep jako student drugiego roku, a podczas swojej kariery w szkole średniej występował także na bieżni. Oto więcej informacji na temat jego gry od dyrektora skautingu 247Sports, Andrew Ivinsa:

Absolutny tyran w punkcie złapania, który dałby radę obronie, biorąc pod uwagę jego rzadką kombinację rozmiaru, szybkości i rąk. Nie zawsze był największym dzieckiem, ale jego sylwetka jest gotowa na studia, waży około 180 cm i waży 195 funtów, a w nadchodzących latach prawdopodobnie powiększy masę, ponieważ ma duże zalety. Szybciej niż szybko, ale osiągnięcie najwyższego poziomu w defensywie nie zajmuje mu dużo czasu, a przy tym jest jednym z najlepszych graczy w ostatnich cyklach w zakresie defensywnego układania pozycji obrońców i uderzeń ofensywnych. Na przestrzeni lat oddał wiele godnych uwagi rzutów – w tym sprytne uderzenie przez płotki jedną ręką, gdy był czołowym strzelcem w ESPN2 – i najczęściej nie trafia w nic, co pojawia się na jego orbicie, ponieważ świetnie kontroluje ciało i robi wrażenie. skoncentruj się, aby zapewnić sobie nagrodę.

Ivins porównał Smitha do Julio Jonesa, byłej gwiazdy Alabamy i obecnego siedmiokrotnego zawodnika Pro Bowler drużyny Philadelphia Eagles.

READ  Joan Howard: Trener Michigan rzuca pięścią pod koniec szkolnego meczu koszykówki

Wpływ na Ohio

Status sali odbiorczej stanu Ohio na rok 2024 jest nadal niepewny, ponieważ główni cele Marvin Harrison Jr. i Emeka Egbuka rozważają swoją przyszłość. Harrison jest uważany za najlepszego gracza w rankingu CBS Sports NFL Draft Prospect na rok 2024, podczas gdy Egbuka zajmuje 20. miejsce. Żaden z nich nie ogłosił jednak jeszcze swoich planów na przyszłość. Mając na portalu transferowym nr 3 skrzydłowego Juliana Fleminga, istnieje możliwość, że Buckeyes będą mogli polegać na nowej grupie skrzydłowych.

Biorąc pod uwagę potencjalne wyczerpanie się pozycji Buckeyes – w połączeniu z faktem, że po przeniesieniu Kyle’a McCorda do Syracuse – będą polegać na nowym rozgrywającym – lądowanie Smitha jest ogromne. Stan Ohio podpisał również kontrakt z trzema z 10 najlepszych odbiorców w klasie rekrutacyjnej 2023: Carnell Tate, Brandon Ennis i Noah Rogers. Buckeyes w przyszłym sezonie nadal powinni pochwalić się bardzo utalentowanym zespołem przyjmującym, nawet jeśli Harrison i Egbuka zgłoszą się do draftu.