24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki konsolidacji NFL Scout 2022: Zakłady RB1 zacieśniają się, gdy Breeze Hall stoi samotnie, OL pokazuje historyczny impet

Agresywni liniowi i obrońcy wylądowali na boisku w piątek wieczorem, aby zakończyć atak w tym tygodniu. Niektóre z możliwości, jakie powszechnie przedstawiano w pierwszej turze, okazały się przesadzone.

Poniżej znajdziecie kilka godnych uwagi miejsc z nocy. W sobotę wrócimy z transmisją na żywo defensywnych liniowców i obrońców od godziny 16:00.

Decyzja Jaguarów z nr 1 staje się bardziej skomplikowana

Ikem Ekwonu, NC State Attack Defender, zdominował testy lekkoatletyczne i trening na boisku w Indianapolis. Przebiegł 4,93-sekundowy bieg na 40 jardów i pokazał szybkie uderzenia podczas treningu. Obrońca Mississippi State Attack Charles Cross również prowadził 40-jardową piłkę o długości 4,95 sekundy. Po wycofaniu się Evana Neila z Alabamy z akcji, Aquino i Cross mogli wypełnić lukę w zajmowaniu przez Jaguarów pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej. Oczywiście, Michigan Edge Rusher Aidan Hutchinson i Oregon Edge Rusher Keyvon Thebotox mają coś do powiedzenia na temat tej soboty.

Ogólnie rzecz biorąc, szturmowcy sprawdzili się dobrze. Według NFL12 przebiegło bieg na 40 jardów w 5,00 sekund, co było dwukrotnie wyższym wynikiem z 2013 roku i wyższym niż ostatnie 3 połączenia (11).

Pierwszy podjęty bieg jest zaostrzony

Kenneth Walker III w stanie Michigan znalazł się w moim zestawie Top Running Pack Combine. Nie zrobił nic, by zranić swoje kołki. Jednak Breeze Hall w stanie Iowa przetestował możliwość stójki o wadze 5 stóp i 11, 217 funtów. 4,39 = sekundy Oprócz doskoku na 40 jardów – nie spodziewałem się – zanotował 40-calowy pionowy skok i 10-6-calowy skok. Połączenie rozmiaru i atletyki powinno podekscytować zespoły. Wątpliwe jest, czy któryś został zdobyty w pierwszej rundzie, ale wszystkie wyzwania kończą się po rozpoczęciu drugiego dnia.

READ  Wonderlust: czego się spodziewać na wydarzeniu Apple dotyczącym iPhone'a 15