15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wynik World Series: Astros Eve Series kontra. Jose Aldue, gracze stojący za sukcesem Braves w grze 2

Houston Astros zremisowało World Series 1-1 w 2021 roku, grając 7-2 2 ​​przeciwko Atlanta Braves w środowy wieczór w Atlancie. Astros objął prowadzenie w pierwszym inningu, kiedy Alex Breckman okleił Jose Aldue w locie skarpety. Braves szybko zdobyli drugie miejsce dzięki oddzielnemu home runowi przez łapacza Travisa D’Arnata, ale Astros objęli dobrą partię w połowie. W dużej mierze dzięki Atlanta Ace Max Fried i pięciu singli z pewną prędkością na platformach, Astros byli w stanie zdobyć cztery przejazdy w rundzie.

Po siódme, Jose Aldue dodał trochę ubezpieczenia z samotnym home runem. To już 22. home run po sezonie w jego karierze. Podwoił się w grze 2. Gdzie indziej, Michael Brandley po raz 18. w swojej karierze zanotował grę z wieloma przebojami w dalszej części sezonu.

Jeśli chodzi o rzuty, otwierający Houston Jose Urgudi dał im siedem strajków z dwóch przejazdów w pięciu rundach i bez chodzenia. Po jego odejściu, czterech doraźnych – Christian Xavier, Bill Madden, Ryan Presley i Kendall Graveman – razem dało Astrosowi czteropunktowe zwycięstwo.

Po całym dniu podróży w czwartek seria gier 3, 4 i 5 przenosi się do Troist Park pod Atlantą. Jest to teraz piąta najlepsza seria z Braves Holding Home, która zakończyła serię po dwóch. Przewaga domeny w pozostałej części drogi. Udziały będą wysokie w meczu 3 w piątek wieczorem, ponieważ drużyny wygrywają ponad 70 procent z siedmiu najlepszych serii po sezonie w MLB 2-1.

Teraz pochodzi z World Series Game 2.

Dolna linia składu Houston wywarła wpływ

Po pierwszej grze szybki start Astros w drugiej grze był niezbędny, a oni faktycznie uderzyli wcześnie. Houston stworzył podwójnego Jose Alwaya, Michael Brandley odleciał, a Alex Breckman odleciał z marginesem poświęcenia w pierwszym inningu. Altuve i Bregman walczyli przez większość postseason, Więc ci dwaj przyczynili się do rozpoczęcia drugiej gry, która była sceną powitalną dla „Straussa”.

Należy zauważyć, że bieg w pierwszych inningach siedmiu kolejnych meczów World Series dorównał tak długiej serii w historii. Pierwsze inningi odbyły się w siedmiu World Series w latach 1926-27. Ostatnim meczem World Series, w którym pierwsze inningi nie zdobyły punktów, był mecz nr 1 w zeszłym roku.

Astros faktycznie dotarł do Braves Lefty Max Fried w drugiej rundzie. Pięć z pierwszych pięciu i siedem z pierwszych siedmiu pałkarzy było nagranymi singlami wysłanymi na talerz i żeby być uczciwym wobec Frieda, były to single umieszczone lepiej niż dobrze trafione. Prędkości wyjazdowe: 94,4 mph, 84,2 mph, 51,5 mph, 89,1 mph i 101,3 mph. Tylko piąty singiel z rundy został faktycznie wyrównany.

READ  Covit-19 Ogłoszenia na żywo: Wiadomości o szczepionkach i dopalaczach

Zabójca nr 8 Jose Siri i strzelec nr 9 Martin Maldonado byli odpowiedzialni za dwa najważniejsze zagrania w czterech przejazdach Houston w drugiej rundzie. Siri poprowadził Astros 2-1 z biegaczami w infieldowym singlu, a następnie Moldonado przeciągnął piłkę do ziemi przez lewą stronę i zdobył dwa przejazdy. Eddie Rosary strzelił gola od pierwszego basu w dzikim rzucie.

Siri spędził większość roku w Triple-A i zadebiutował w MLP dopiero 3 września. Menedżer Astros Dusty Baker powiedział, że dołączy do składu Game 2, ponieważ lubi energię Siri, a zespół był równy w Game 1. Energia Siri była widoczna w jego singlu bramkowym. Był pierwszym graczem w historii RBI, który nagrał w World Series od czasu debiutu MLB we wrześniu tego roku.

Jeśli chodzi o Moldonado, to on jest w kolejce do noszenia elitarnej rękawicy i dłoni za talerzem, a nie kijem. Zdobył 0,172 / 0,272 / 0,300 w sezonie zasadniczym i był 2 (0,065) w 31 przejazdach po sezonie Game2. Byłby to bonus, gdyby Maldonado dał Astros agresywnie i zdobył swoje trzecie zwycięstwo w postsezonie. Idealny czas. Pomogło to Houstonowi zająć wczesne prowadzenie 5-1.

Do przybycia Freighta, stanął po drugiej inningu i wycofał 10 kolejnych pałkarzy w jednym punkcie, w tym pięciu przez skreślenie. Fried nie szukał długo gry 2 w tym drugim inningu, ale był w stanie przemoczyć pięć inningów w ciągu jednej nocy po tym, jak Braves Bullpen zmusił go do zagrania 6 2/3 inningów w grze 1, gdy noga Charliego Mortona została złamana.

Altwee awansował w klasyfikacji home run

Ogólnie, To trudny sezon po sezonie dla Altuve. Odniósł trzy zwycięstwa przeciwko White Sox w grze ALDS 4, a następnie w sumie trzy zwycięstwa w kolejnych siedmiu meczach, zdobywając 3 do 29 (.103) od gry ALCS 1 do gry World Series 1. W 2. meczu w środę podwoił pierwszą zmianę i trafił do domu w siódmym.

Altwee odniósł dwa zwycięstwa w drugiej grze po tym, jak zanotował tylko trzy zwycięstwa w poprzednich siedmiu meczach. Ponadto Home Run to 22. raz w jego karierze posezonowej, kiedy zajmuje drugie miejsce w historii. Posezonowa tablica wyników home run tutaj:

READ  Indie twierdzą, że są „ofiarą”, a nie „przyczynianiem się” do globalnego ocieplenia, odrzucając cel zerowej emisji netto

1. Mani Ramirez: 29 Homerów (493 występy płytowe)
T2. Bernie Williams: 22 Homerów (w 545 występach płytowych)
T2. Jose Aldue: 22 Homerów (w 345 występach płytowych)
4. Derek Jetter: 20 Homerów (734 występy na płycie)
5. Albert Pujols I George Springer Połączony z 19

W ostatnim sezonie Altuve średnio jeden przejazd do domu na każde 15,7 występów na łopatach. Średnio jeden homer na każde 38,7 pojawienia się ostrza w sezonie regularnym i jeden homer na każde 26,7 pojawienia się ostrza w sezonie regularnym podczas szczytu energetycznego 2016-21. Pomimo tegorocznego spadku po siedmiu meczach, Aldue wzmacnia swoją grę w postsezonie. Bez wątpienia.

Urgudi był solidny

Po raz czwarty w 12 meczach posezonowych starter Astros zakończył pięć rund. Jose Urgudi był solidny w drugim meczu, od czasu do czasu dominował, i utrzymywał Braves przez dwa przejazdy w pięciu rundach. W ciągu ostatnich 24 dni zdobył siedem przejazdów w swoim drugim starcie (Urgudi przeszedł 1 2/3 inningów przeciwko Red Sox w ALCS Game 3).

Siedem przekreśleń Urugudi to trzecie najwyższe przekreślenie przez miotacza Astros w światowej serii z Charlie Mortonem (4. mecz w 2017 r.) i Brandonem Packayem (mecz 4 w 2005 r.). Tylko Justin Verlander (9 w grze 6 w 2017 r.) i Gerid Cole (9 w grze 5 w 2019 r.) byli na wysokim poziomie. To dobre towarzystwo dla Urgudi.

Pomimo startu w dwóch inningach Frambera Valdesa w pierwszym meczu, Bullpen z Houston był w dobrej formie w drugim meczu, ponieważ Jake Otorisi przeżuł 2 1/3 inningów. Trzej pierwsi zastępcy Astros – Christian Xavier, Kendall Graveman i Ryan Presley – odpoczywali w kolejce, aby zakończyć mecz po pięciu innowacjach Urgudiego.

Po drugim meczu Astros mają teraz 45 inningów od swoich początkowych graczy i 61 inningów od swoich zastępców w następnym sezonie. Wydaje się nie do powstrzymania, może się okazać, że wszystko zostało powiedziane i zrobione, ale Houston ma teraz tylko trzy zwycięstwa na Mistrzostwach Świata WSOP. To działało do tej pory.

READ  Pozew o dyskryminację trenera NFL Briana Floresa trafia do sądu

Zwycięska seria trwała, jedna dobiegła końca

Jedna z najdłuższych posezonowych serii trafień w historii Braves została przedłużona do drugiej gry, a druga dobiegła końca. The Ozzy Alps pchnął 11 meczów po sezonie dzięki swojemu pierwszemu singielowi inningowemu. Chociaż nie uderzył piłki ani razu w World Series, Albis dotarł do bazy pięć razy w dziewięciu występach na łopatki.

Z drugiej strony Eddie Rosario wygrał 0 za 4 w grze 2, a jego dobra passa po sezonie została przerwana w 11 grach. Oto najdłuższy post – sezonowe passy w historii Braves:

  1. Markiz Chris: 15 gier (1995-96)
  2. Marek Lemke: 13 gier (1996)
  3. Alpy Ozzy: 11 gier (2021 – aktywne)
  4. Eddie Rosario: 11 gier (2021)

Dla przypomnienia, 17 gier Manny’ego Ramireza (2003-04), Dereka Jettera (1998-99) i Hong Boyera (1956-58) było najdłuższą posezonową passą w historii. Michael Brandley otrzymał 16-meczową serię przebojów po sezonie w ALCS. Alpy utrzymają swoją serię przy życiu w trzecim meczu w piątek.

Pojawił się Chavez

Fajna historia Ostrzeżenie: praworęczny Braves z gumowymi ramionami, Jesse Chavez, pojawił się w drugiej grze i przeszedł na emeryturę z jedynym piorunem, z jakim się zetknął. Chavez został wybrany w 42. rundzie w 2002 roku i ma za sobą 14-letnią karierę w lidze, swoją pierwszą World Series. Za Joachimem Sorią (773), Markiem Mellonconem (670), Stevem Shishekiem (668), Adamem Ottavino (532), Bradem Brachem (531) i Craigiem, jego 511 meczów w sezonie zasadniczym zakończyło się na dziewiątym miejscu w miotaczach Active, nie pojawiając się w World Series . Stamen (529), Jake Dickman (522) i Justin Wilson (522). Jeśli jesteś fanem długich historii sukcesu, Chavez jest obecnie najlepszy w grze.

World Series znajduje się teraz w pierwszej piątce

Astros i Braves dzielą mecze 1 i 2 w Houston, więc World Series jest teraz w pierwszej piątce i przenosi się do Atlanty na 3-5 gier. Historycznie rzecz biorąc, zespoły, które prowadzą 2-1 w siedmiu najlepszych seriach, wygrywają serię w 70,4% przypadków, więc trzeci mecz jest najważniejszą grą swingową. Luis Garcia i Ian Anderson będą pierwszymi graczami w Troost Park w piątek wieczorem.