26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wynik World Series: Astros Eve Series kontra. Jose Aldue, gracze stojący za sukcesem Braves w grze 2

Houston Astros zremisowało World Series 1-1 w 2021 roku, grając 7-2 2 ​​przeciwko Atlanta Braves w środowy wieczór w Atlancie. Astros objął prowadzenie w pierwszym inningu, kiedy Alex Breckman okleił Jose Aldue w locie skarpety. Braves szybko zdobyli drugie miejsce dzięki oddzielnemu home runowi przez łapacza Travisa D’Arnata, ale Astros objęli dobrą partię w połowie. W dużej mierze dzięki Atlanta Ace Max Fried i pięciu singli z pewną prędkością na platformach, Astros byli w stanie zdobyć cztery przejazdy w rundzie.

Po siódme, Jose Aldue dodał trochę ubezpieczenia z samotnym home runem. To już 22. home run po sezonie w jego karierze. Podwoił się w grze 2. Gdzie indziej, Michael Brandley po raz 18. w swojej karierze zanotował grę z wieloma przebojami w dalszej części sezonu.

Jeśli chodzi o rzuty, otwierający Houston Jose Urgudi dał im siedem strajków z dwóch przejazdów w pięciu rundach i bez chodzenia. Po jego odejściu, czterech doraźnych – Christian Xavier, Bill Madden, Ryan Presley i Kendall Graveman – razem dało Astrosowi czteropunktowe zwycięstwo.

Po całym dniu podróży w czwartek seria gier 3, 4 i 5 przenosi się do Troist Park pod Atlantą. Jest to teraz piąta najlepsza seria z Braves Holding Home, która zakończyła serię po dwóch. Przewaga domeny w pozostałej części drogi. Udziały będą wysokie w meczu 3 w piątek wieczorem, ponieważ drużyny wygrywają ponad 70 procent z siedmiu najlepszych serii po sezonie w MLB 2-1.

Teraz pochodzi z World Series Game 2.

Dolna linia składu Houston wywarła wpływ

Po pierwszej grze szybki start Astros w drugiej grze był niezbędny, a oni faktycznie uderzyli wcześnie. Houston stworzył podwójnego Jose Alwaya, Michael Brandley odleciał, a Alex Breckman odleciał z marginesem poświęcenia w pierwszym inningu. Altuve i Bregman walczyli przez większość postseason, Więc ci dwaj przyczynili się do rozpoczęcia drugiej gry, która była sceną powitalną dla „Straussa”.

Należy zauważyć, że bieg w pierwszych inningach siedmiu kolejnych meczów World Series dorównał tak długiej serii w historii. Pierwsze inningi odbyły się w siedmiu World Series w latach 1926-27. Ostatnim meczem World Series, w którym pierwsze inningi nie zdobyły punktów, był mecz nr 1 w zeszłym roku.

Astros faktycznie dotarł do Braves Lefty Max Fried w drugiej rundzie. Pięć z pierwszych pięciu i siedem z pierwszych siedmiu pałkarzy było nagranymi singlami wysłanymi na talerz i żeby być uczciwym wobec Frieda, były to single umieszczone lepiej niż dobrze trafione. Prędkości wyjazdowe: 94,4 mph, 84,2 mph, 51,5 mph, 89,1 mph i 101,3 mph. Tylko piąty singiel z rundy został faktycznie wyrównany.

READ  Strzelanina przed domem Lee Selda ujawniła zaskakujące informacje

Zabójca nr 8 Jose Siri i strzelec nr 9 Martin Maldonado byli odpowiedzialni za dwa najważniejsze zagrania w czterech przejazdach Houston w drugiej rundzie. Siri poprowadził Astros 2-1 z biegaczami w infieldowym singlu, a następnie Moldonado przeciągnął piłkę do ziemi przez lewą stronę i zdobył dwa przejazdy. Eddie Rosary strzelił gola od pierwszego basu w dzikim rzucie.

Siri spędził większość roku w Triple-A i zadebiutował w MLP dopiero 3 września. Menedżer Astros Dusty Baker powiedział, że dołączy do składu Game 2, ponieważ lubi energię Siri, a zespół był równy w Game 1. Energia Siri była widoczna w jego singlu bramkowym. Był pierwszym graczem w historii RBI, który nagrał w World Series od czasu debiutu MLB we wrześniu tego roku.

Jeśli chodzi o Moldonado, to on jest w kolejce do noszenia elitarnej rękawicy i dłoni za talerzem, a nie kijem. Zdobył 0,172 / 0,272 / 0,300 w sezonie zasadniczym i był 2 (0,065) w 31 przejazdach po sezonie Game2. Byłby to bonus, gdyby Maldonado dał Astros agresywnie i zdobył swoje trzecie zwycięstwo w postsezonie. Idealny czas. Pomogło to Houstonowi zająć wczesne prowadzenie 5-1.

Do przybycia Freighta, stanął po drugiej inningu i wycofał 10 kolejnych pałkarzy w jednym punkcie, w tym pięciu przez skreślenie. Fried nie szukał długo gry 2 w tym drugim inningu, ale był w stanie przemoczyć pięć inningów w ciągu jednej nocy po tym, jak Braves Bullpen zmusił go do zagrania 6 2/3 inningów w grze 1, gdy noga Charliego Mortona została złamana.

Altwee awansował w klasyfikacji home run

Ogólnie, To trudny sezon po sezonie dla Altuve. Odniósł trzy zwycięstwa przeciwko White Sox w grze ALDS 4, a następnie w sumie trzy zwycięstwa w kolejnych siedmiu meczach, zdobywając 3 do 29 (.103) od gry ALCS 1 do gry World Series 1. W 2. meczu w środę podwoił pierwszą zmianę i trafił do domu w siódmym.

Altwee odniósł dwa zwycięstwa w drugiej grze po tym, jak zanotował tylko trzy zwycięstwa w poprzednich siedmiu meczach. Ponadto Home Run to 22. raz w jego karierze posezonowej, kiedy zajmuje drugie miejsce w historii. Posezonowa tablica wyników home run tutaj:

READ  Disney pozywa DeSantisa, mówi, że przejęcie parku to „odwet”

1. Mani Ramirez: 29 Homerów (493 występy płytowe)
T2. Bernie Williams: 22 Homerów (w 545 występach płytowych)
T2. Jose Aldue: 22 Homerów (w 345 występach płytowych)
4. Derek Jetter: 20 Homerów (734 występy na płycie)
5. Albert Pujols I George Springer Połączony z 19

W ostatnim sezonie Altuve średnio jeden przejazd do domu na każde 15,7 występów na łopatach. Średnio jeden homer na każde 38,7 pojawienia się ostrza w sezonie regularnym i jeden homer na każde 26,7 pojawienia się ostrza w sezonie regularnym podczas szczytu energetycznego 2016-21. Pomimo tegorocznego spadku po siedmiu meczach, Aldue wzmacnia swoją grę w postsezonie. Bez wątpienia.

Urgudi był solidny

Po raz czwarty w 12 meczach posezonowych starter Astros zakończył pięć rund. Jose Urgudi był solidny w drugim meczu, od czasu do czasu dominował, i utrzymywał Braves przez dwa przejazdy w pięciu rundach. W ciągu ostatnich 24 dni zdobył siedem przejazdów w swoim drugim starcie (Urgudi przeszedł 1 2/3 inningów przeciwko Red Sox w ALCS Game 3).

Siedem przekreśleń Urugudi to trzecie najwyższe przekreślenie przez miotacza Astros w światowej serii z Charlie Mortonem (4. mecz w 2017 r.) i Brandonem Packayem (mecz 4 w 2005 r.). Tylko Justin Verlander (9 w grze 6 w 2017 r.) i Gerid Cole (9 w grze 5 w 2019 r.) byli na wysokim poziomie. To dobre towarzystwo dla Urgudi.

Pomimo startu w dwóch inningach Frambera Valdesa w pierwszym meczu, Bullpen z Houston był w dobrej formie w drugim meczu, ponieważ Jake Otorisi przeżuł 2 1/3 inningów. Trzej pierwsi zastępcy Astros – Christian Xavier, Kendall Graveman i Ryan Presley – odpoczywali w kolejce, aby zakończyć mecz po pięciu innowacjach Urgudiego.

Po drugim meczu Astros mają teraz 45 inningów od swoich początkowych graczy i 61 inningów od swoich zastępców w następnym sezonie. Wydaje się nie do powstrzymania, może się okazać, że wszystko zostało powiedziane i zrobione, ale Houston ma teraz tylko trzy zwycięstwa na Mistrzostwach Świata WSOP. To działało do tej pory.

READ  Korea Północna twierdzi, że powrót amerykańskiego przewoźnika pogłębia napięcia

Zwycięska seria trwała, jedna dobiegła końca

Jedna z najdłuższych posezonowych serii trafień w historii Braves została przedłużona do drugiej gry, a druga dobiegła końca. The Ozzy Alps pchnął 11 meczów po sezonie dzięki swojemu pierwszemu singielowi inningowemu. Chociaż nie uderzył piłki ani razu w World Series, Albis dotarł do bazy pięć razy w dziewięciu występach na łopatki.

Z drugiej strony Eddie Rosario wygrał 0 za 4 w grze 2, a jego dobra passa po sezonie została przerwana w 11 grach. Oto najdłuższy post – sezonowe passy w historii Braves:

  1. Markiz Chris: 15 gier (1995-96)
  2. Marek Lemke: 13 gier (1996)
  3. Alpy Ozzy: 11 gier (2021 – aktywne)
  4. Eddie Rosario: 11 gier (2021)

Dla przypomnienia, 17 gier Manny’ego Ramireza (2003-04), Dereka Jettera (1998-99) i Hong Boyera (1956-58) było najdłuższą posezonową passą w historii. Michael Brandley otrzymał 16-meczową serię przebojów po sezonie w ALCS. Alpy utrzymają swoją serię przy życiu w trzecim meczu w piątek.

Pojawił się Chavez

Fajna historia Ostrzeżenie: praworęczny Braves z gumowymi ramionami, Jesse Chavez, pojawił się w drugiej grze i przeszedł na emeryturę z jedynym piorunem, z jakim się zetknął. Chavez został wybrany w 42. rundzie w 2002 roku i ma za sobą 14-letnią karierę w lidze, swoją pierwszą World Series. Za Joachimem Sorią (773), Markiem Mellonconem (670), Stevem Shishekiem (668), Adamem Ottavino (532), Bradem Brachem (531) i Craigiem, jego 511 meczów w sezonie zasadniczym zakończyło się na dziewiątym miejscu w miotaczach Active, nie pojawiając się w World Series . Stamen (529), Jake Dickman (522) i Justin Wilson (522). Jeśli jesteś fanem długich historii sukcesu, Chavez jest obecnie najlepszy w grze.

World Series znajduje się teraz w pierwszej piątce

Astros i Braves dzielą mecze 1 i 2 w Houston, więc World Series jest teraz w pierwszej piątce i przenosi się do Atlanty na 3-5 gier. Historycznie rzecz biorąc, zespoły, które prowadzą 2-1 w siedmiu najlepszych seriach, wygrywają serię w 70,4% przypadków, więc trzeci mecz jest najważniejszą grą swingową. Luis Garcia i Ian Anderson będą pierwszymi graczami w Troost Park w piątek wieczorem.