15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda „Real Housewives” Dorit Kemsley po raz pierwszy widziana po napadzie, do jego domu przychodzą gwiazdy

Dorit Kemsley Okazało się, że miała niski profil po tym, jak była Splądrowano późną środę Kiedy ona i jej dzieci były w domu w Encino Hills w Kalifornii.

Czwartek, „Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills45-letnia gwiazda miała na sobie szarą bluzę z kapturem, która zakrywała twarz. Idąc, trzymała w jednej ręce telefon komórkowy. Poprzedniej nocy Kemsley została aresztowana na muszce przez trzech mężczyzn, którzy rozbili szybę i weszli do domu.

LAPD potwierdziło Fox News, że kradzież miała miejsce 27 października o 22:50. Podejrzanych było trzech mężczyzn i skradziono nieznaną ilość mienia.

Przed napadem Kemsley zaprezentował w maju swoją designerską garderobę i kolekcję akcesoriów. Kamery Bravo.

Gwiazda „Prawdziwych Gospodyń Domowych”, Dorit Kemsley, okradła podczas inwazji na dom

Okazało się, że Dorit Kemsley była mało widoczna po tym, jak została okradziona późną środą, gdy ona i jej dzieci były w domu w Encino Hills w Kalifornii.
(Jesal / Diggzy / Shutterstock)

W filmie Bravo Insider projektant Beverly Beach przejrzał swoją dużą garderobę, w której znajdowały się marki z najwyższej półki, takie jak Chanel, Hermes, Louis Vuitton i Christian Lupotin.

Niestandardowa szafa zawierała wyspę ze szklanym blatem, na której prezentowana była jego kolekcja biżuterii. Kemsley powiedział kamerom, że ona i jej mąż Pike mieli oddzielne szafki i łazienki w swoim podstawowym zestawie.

Gwiazda „RHOBH”, Dorit Kemsley, została podobno zatrzymana na muszce podczas 20-minutowej inwazji na dom i zrabowała biżuterię i torebki.

Gwiazda „RHOBH”, Dorit Kemsley, została podobno zatrzymana na muszce podczas 20-minutowej inwazji na dom i zrabowała biżuterię i torebki.
(Jean-Baptiste Lacroix / Getty Images Photography | Clint Brewer Photography / AIM / BACKGRID)

Powiedziała Moda Odnosząc się do swojej kolekcji ubrań w stylu vintage w czerwcu, powiedziała: „W stylu vintage zawsze lubię to, że za każdym razem, gdy dostajesz kawałek, wiesz, że ma wiele wspomnień, nawet jeśli nie wiesz, kto go nosił i gdzie był, i to ma wiele sensu.”

READ  Nowy film i zdjęcia Kate Middleton znów budzą teorie spiskowe

„Myślę, że kupowanie rocznika to zdecydowanie przyszłość, a nie przeszłość, ponieważ ludzie zdają sobie sprawę, że jest to sposób na podniesienie świadomości ekologicznej” – powiedział Kemsley. „Naprawdę jestem kolekcjonerem mody dziecięcej, ale jestem kolekcjonerem mody, naprawdę lubię nosić ubrania. Możesz je kupić i mieć je idealne i gotowe do siedzenia w muzeum lub nosić je tak, jak ja. chcę się nim cieszyć, bo dla mnie to jak cukierek dla dziecka.”

Co inne gwiazdy z „True Housewives” Erici Jane powiedziały o jej dramacie prawniczym?

Jak stwierdzono w nim Codzienna pocztaKemsley spał, kiedy weszli mężczyźni. Wyłamali drzwi na dole i weszli do jej sypialni. Błagała ich: „Nie krzywdźcie moich dzieci. Nie zabijajcie mnie. Jestem matką”.

Drzwi na dole do domu Kemsley'a w Encino Hills zostały rozbite.

Drzwi na dole do domu Kemsley’a w Encino Hills zostały rozbite.
(Lis11)

Podobno jeden z nich powiedział: „Zabij ją”. Rabusie splądrowali dom przez 20 minut i zabrali biżuterię i torebkę Kemsleya.

Kemsley właśnie wrócił z wesela w Londynie we wtorek.

Po wyjściu mężczyzn zadzwoniła pod numer 911 i swojego męża, który był w Londynie. Źródło powiedziało, że był „zszokowany” incydentem.

Para mieszka w domu o powierzchni 9000 stóp kwadratowych od 2019 roku. Kupili go za 6,475 mln USD.

Dorit i jej mąż mieszkają w domu o powierzchni 9000 stóp kwadratowych od 2019 roku.  Kupili go za 6,475 mln USD.

Dorit i jej mąż mieszkają w domu o powierzchni 9000 stóp kwadratowych od 2019 roku. Kupili go za 6,475 mln USD.
(Lis11)

Posiada „6 sypialni, 7 pełnych i 3 łazienki do połowy. Wewnątrz, od podłogi do sufitu szklane drzwi, basen, altana, zieleń i otwarta na podwórko z placem zabaw. Dodatkowe funkcje to sala kinowa i garaż na 3 samochody. „To było według postu w mediach Wystawione na sprzedaż. Został następnie usunięty z rynku.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

W środę rano widziano, jak Erica Jane, Lisa Rinna i Teddy Mellnkamp, ​​z Kemsley’s Bravo, pojawiły się po incydencie w domu Encino. W 2018 roku skradziono również dom w Los Angeles, w którym mieszkał kolega Kemsley z „RHOBH”, Kyle Richards.

READ  Blinken spotkał się z chińskim ministrem spraw zagranicznych Qin Gangiem

Przedstawiciele Kemsley, Bravo i obsady nie odpowiedzieli od razu na prośbę Fox News o komentarz.