23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rasool Douglas z Green Bay Packers INT vs. Byli kardynałowie drużyn.

Glendale, Aris – ranni piekarze z Green Bay, Rasul Douglas Arizona Cardinals mogli być w drużynie treningowej i zamiast tego pokonać ich, przechwytując podanie w końcowej strefie ich boiska.

Tak, bohater, który w czwartek uratował Packers 24-21 na State Farm Stadium, był w drużynie treningowej Cardinals 22 dni temu. Wtedy właśnie Packers, z narożnikami otwierającymi w dniu otwarcia Jaira Aleksandra I Kevin King Obaj walili i wołali do niego.

Douglas, trzecia runda Philadelphia Eagles w 2017 roku, nigdy nie spędził ani jednego dnia w sztabie trenerskim w swojej karierze w NFL. Zazwyczaj nie jest to miejsce zamieszkania weteranów piątego roku. Po trzech latach spędzonych w Eagles and the Panthers w zeszłym sezonie, Douglas został odcięty przez Raiders i Texans w tym roku, a jego jedyną opcją na początku sezonu była drużyna szkoleniowa Cardinals.

Pod wieloma względami Douglas był odpowiednią gwiazdą dla Packerów, którzy grali bez wielu kluczowych graczy – Alexandra, Kinga i pierwszych trzech laureatów – oraz ich koordynatora defensywy Joe Barry’ego (ze względu na etykę Covit-19). )

Gdy pozostało 12 sekund, jego przerwanie nastąpiło, gdy okazało się, że Cardinals nie zrobią gorzej niż celny rzut z gry. Ale Kyler Murray Oddałem jeszcze jeden strzał w końcowej strefie. On również otrzyma AJ Zielony Przekraczając ich sygnały, Douglas był we właściwym miejscu we właściwym czasie.

„Co za wspaniała historia”, rozgrywający Packers Aaron Rodgers Powiedział o Douglasie. „Jak wyjątkowa jest ta gra? Facet jest na ulicy, wchodzi, zaczyna dla nas, kończy grę dla nas. Niesamowite”.

Stało się to po Rodgersie, który nie mógł dokończyć ataku, nie zdobywając bramki po strzeleniu pierwszego i pierwszego gola z linii 1 jarda Cardinals w poprzednim posiadaniu. Rozgrywki na linii bramkowej dotyczą porażek za zbrodnię, która kontrolowała grę z ogromną przewagą czasu.

READ  Nagrodzony Oscarem „Ojciec chrzestny”, producent „Dziecka za milion dolarów” 94

„Byłeś w szalonym nastroju przez pięć lat w lidze, nigdy wcześniej nie byłeś w drużynie treningowej, a pewnego dnia jesteś w drużynie treningowej” – powiedział Douglas. „Czujesz, że nic nie robisz, a potem dostałeś telefon, jesteś gdzie indziej, grasz. Więc jestem wdzięczny.

„Prawdopodobnie po raz pierwszy wygrałem taką grę. To było jak szokujące uczucie:„ Och Snap, wygraliśmy tę grę. Byłem trochę zaskoczony”.

Przechwytywanie Douglasa jest jego pierwszym od 17 tygodnia sezonu 2018. Wchodząc w czwartkowy mecz, od początku sezonu 2019 (sezon regularny i play-offy) zagrał 1450 zdjęć defensywnych, bez żadnych zakłóceń w defensywnym obronie z piątej pozycji, zgodnie z danymi ESPN i badaniami informacyjnymi. Obejmuje to 909 snapów w zasięgu podania i piąty bez przerwy w tym przedziale.

Douglas mógł być niesamowitym bohaterem, ale ta drużyna Packers nie zaskoczyła Rodgersa, który jest daleko od miejsca, w którym był, gdy był niezadowolony. Do Arizony przyjechali krótko i stracili 6,5 punktu. Opuścili NFC z wygraną 7-1 nad Cardinals dla najlepszego rekordu.

– Myślę, że jesteśmy złą drużyną piłkarską – powiedział Rodgers. „Myślę, że nikt nie spodziewał się, że dzisiaj wygramy, a już na pewno nie – może w meczu, ale oczywiście nie powinniśmy wygrywać z chłopakami. Jestem z nich bardzo dumny”.

Cała historia Precam polega na tym, że wszyscy główni gracze bez Rodgersa to: Odbiorcy Tawante Adams I Alan Lazard Protokoły Covit-19 i Marquez Valdes-Scondling Z powodu przewlekłej kontuzji uda. Pod koniec wieczoru Adams i Lazard mogli dołączyć do świętowania szatni po meczu za pośrednictwem FaceTime i prawie świętować.

„Nasi towarzysze wierzyli, bez wątpienia” – powiedział trener Packers Matt Laughlure. „Byliśmy bez, można argumentować, trzech naszych najlepszych odbiorników. Byliśmy bez naszego koordynatora defensywy. Myślę, że zawsze wierzyli w wejście w każdy mecz. To jest tak potężne. Gracze nie wierzyli.

READ  Brock Purdy, atak 49ers sprawia, że ​​Giants płacą za błyskawiczne podejście – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Teraz pozostaje tylko pytanie, ile jeszcze kontuzji zniesie ten zespół? Packers przegrali ciasny koniec Robert Tonion I kicker Góra Kyle Czwartek na kontuzje kolan. Oba nie są dobre. W rzeczywistości Laughlure był wzruszony w czwartek, kiedy mówił o Tonym, innym kluczowym graczu w ofensywie Packers, który złapał trzy chwyty na 49 jardów przed kontuzją.

„Nie mam go dość, nie jesteśmy chorzy” – powiedział Laughlor. „Moje serce idzie do niego”.

W drodze do tego zespołu dyrektor generalny Brian Goodgunst może w razie potrzeby znaleźć inną osobę, taką jak Douglas.

„Nigdy nie wiadomo, jak zespół się zbierze, jaka jest chemia, relacje i sposób, w jaki towarzysze postępują i radzą sobie z kontuzjami i całym cierpieniem” – powiedział Rodgers. „Ale mamy dobry zespół. Zespół ma inne odczucia niż przez ostatnie dwa lata. Nie wiem, jak to się skończy, ale podoba mi się energia, która jest w szatni”.