12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adam Kinsinger, najwyraźniej krytyk Trumpa GOP, nie zostanie ponownie wybrany na miejsce w Izbie Stanów Zjednoczonych

„Jeśli kiedykolwiek pomyślę, że nadszedł czas, aby opuścić Kongres, pamiętam, jak powiedziałem podczas tej kampanii, że nadszedł czas” – powiedział Kingsinger.

ten Przeprojektowanie Dzielnic Kongresu Może być czynnikiem w podejmowaniu decyzji. Ponieważ Illinois jest redystrybuowane po spisie ludności 2020, przedstawiciel GOP Darren Lahore i okręg Kingsingera będą znajdować się w tym samym okręgu, zgodnie z zaktualizowaną mapą opublikowaną kilka godzin temu w piątek. Jeśli tak, Lahore i Kingsinger będą musieli wystartować w tych samych prawyborach republikanów w czerwcu 2022 roku. Oczekuje się, że gubernator stanu Illinois JP Britzker podpisze ustawę.

W filmie Kingsinger otwiera drzwi do kandydowania na różne urzędy polityczne w przyszłości.

„Nie mogę skupić się zarówno na reelekcji do Kongresu, jak i na ogólnokrajowej walce. Chcę, żeby to było jasne. To nie koniec mojej politycznej przyszłości, ale początek” – powiedział. „Służenie w Kongresie 6 razy to zaszczyt na całe życie”.

W swoim ogłoszeniu wideo Kinsinger zasugerował również, że środowisko polityczne – a nie Republikanie czy Trump – „pozwoliło przywódcom na zdobycie władzy do sprzedania fałszywego precedensu, który pochodzi z obrażania innych i uczynienia nieludzkimi tych, którzy widzą, działają lub myślą inaczej niż my”.

Dodał: „Jako kraj wpadliśmy w te kłamstwa. Teraz mamy do czynienia z trującym krajem pełnym wściekłości, zaślepiającym naszą zdolność do osiągnięcia prawdziwej siły. Jako kraj jest dla mnie bardzo jasne, że musimy od niego odejść. To, co nas nakarmiono, jest złe”.

Z tego powodu, jak powiedział, nie skupiał się na tym i starał się ubiegać o reelekcję.

„W Kongresie widziałem, że nasz podział jest głęboko zakorzeniony. Nie ma pragnienia zmniejszania naszych różnic. Jedność nie jest już słowem, którego używamy” – powiedział w filmie. „Aby przerwać tę historię, jest dla mnie bardzo jasne, że nie mogę skupić się zarówno na reelekcji do Kongresu, jak i na ogólnokrajowej walce”.

READ  Covid łagodzi blokady w obliczu publicznego gniewu z powodu śmiertelnych pożarów Urumczi w Chinach

6 stycznia Udział w Komitecie

Czy imbir Jeden z dwóch republikańskich członków Zasiada w Komisji Izby Reprezentantów badającej zamieszki z 6 stycznia w Kapitolu.
Większość republikanów postrzega grupę kierowaną przez Demokratów jako dyskryminującą, a po tym, jak przywódca mniejszości narodowej Kevin McCarthy odrzucił porozumienie o utworzeniu dwupartyjnego komitetu, przywódcy republikanów nie chcieli, aby członkowie ich partii uczestniczyli. Kinsinger został powołany do komisji przez przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi Z koleżanką przedstawicielką GOP Liz CheneyKto został wykluczony z prezydentury konwencji za tak otwarte wypowiadanie się przeciwko Trumpowi.

Partia Republikańska Illinois nie tylko rażąco przeciwstawiła się kierownictwu swojej partii, ale wezwała do pełnego śledztwa w sprawie powstania z 6 stycznia, nie tylko po to, by sprawdzić i uczestniczyć w pracach komitetu.

„Moja partia musi zaakceptować prawdę. Musimy w pełni wyjaśnić to, co wydarzyło się 6 stycznia, i musimy odejść od konspiracji” – powiedział Kinsinger. O „Stan Unii” CNN w zeszłym miesiącu. „Jeśli mamy rządzić, jeśli będziemy forsować spisek, forsować podział, forsować kłamstwa, republikanin nie powinien mieć większości”.

Kinsinger, który stał się obrońcą Trumpa i republikańskiego przywództwa, założył nowy PAC, aby popchnąć republikanów w objęcia Trumpa.

„Partia Republikańska zgubiła drogę. Jeśli mamy znowu przewodzić, musimy mieć odwagę pamiętać, kim jesteśmy” – powiedział Kinzinger, ogłaszając w styczniu nową inicjatywę.

Ta próba odejścia jego partii od Trumpa doprowadziła do bezpośredniej wrogości wobec McCarthy’ego. Kto związał się z byłym prezydentem W swojej roli jako górny republikanin w Izbie. McCarthy wezwał Kinsingera do rezygnacji ze stanowiska prezydenta i odrzucił przywódcę mniejszości republikańskiej Kingsingera jako „Republikanina Pelosi”.

Reakcja kolegi GOP

Jego koledzy z House już odczuli szok związany z jego ogłoszeniem kilka minut po tym, jak napisał na Twitterze. Demokrata z Illinois Mike Quickley powiedział Erica Hill z CNN, że to „zaskakujące”, że nie startował w reelekcji.

READ  Alito mówi prawodawcom, że nie wycofa się ze spraw Sądu Najwyższego pomimo kontrowersji związanych z flagami

„To dla mnie niesamowite. Słuchaj, pracowałem dobrze z Adamem podczas naszego pobytu w Kongresie. Jeśli Demokraci mówią Republikanom, aby mówili prawdę u władzy, wiesz, jeśli powiemy im, aby to zrobili, robią to z odrobiną odwagi „Wiesz, to wstyd”, powiedział CNN.

„Zamierzam stracić pana Kingsingera w Kongresie” – dodał. Mam nadzieję, że rozwiąże obawy, jakie mieliśmy z administracją Trumpa i będzie kontynuował życie publiczne, podejmując działania.

Historia została zaktualizowana w piątek o dodatkowe ulepszenia.