20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2021 World Series: Braves vs. Astros Game3 na żywo, kanał telewizyjny, oglądanie online, konflikty, czas na playoffy MLB

Obrazy Getty

ten Houston Astros I Atlanta Braves Piątkowy wieczór w Atlancie to trzeci plac gry poza World Series 2021. Najlepsze siedem serii to remis 1-1. Houston zdołało wyrównać serię w środowym meczu 2 dzięki mocnemu startowi Jose Urgudiego. Jose AldueWielka noc na talerzu.

Stawka jest wysoka, ponieważ zespoły wygrają ponad 70 procent serii w siedmiu najlepszych posezonowych seriach MLB 2-1. Z tym czystym gardłem przejdźmy do głównych rzeczy – jak oglądać środowy mecz.

Jak zobaczyć

Data: piątek, 29 października | Czas20:09 ET
Lokalizacja: Troost Park (Atlanta, Georgia)
telewizja: Lis | Transmisja na żywo: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Sprzeczności: +101 BT; ADL-111; O / U: 8,5 (przez Caesars Sportsbook)
Przystawki: Louis Garcia (11-8, 3.48 era) vs. Ian Anderson (9-5, 3,58 era)

Gra specjalna | Houston Astros kontra Atlanta Braves

Zapowiedź

Nadzieje Houston na Garcię są duże. Miał problemy w ostatnim sezonie, ale przed jego ostatnim startem przeciwko niemu czerwone skarpetki W ALCS dokonał kilku drobnych zmian mechanicznych w odpowiedzi na dyskomfort kolana. Wyniki zwiększają szybkość, ostrzejsze rzeczy i lepsze wyniki. To, czy uda mu się ponownie oświetlić te ulepszenia w piątek, będzie odgrywać główną rolę w wyniku Game3.

Według Andersona, 23-latek praworęczny ma za sobą trzy starty od tego sezonu. W tych trzech startach uzyskał ERA 2,25 z 12 strajkami i czterema spacerami w 12 rundach.

Prognoza

Powiedzmy, że Garcia znowu wyszedł, a nadużywana Atlanta Bullben potyka się trochę w środku rundy.

Wybór: Astros 3, Dzielni 1

Sprzęt World Series 2021 jest już dostępny

Braves i Astros walczą w World Series 2021. Pokaż swoją miłość do ulubionej drużyny Zakup nowego sprzętu World Series 2021, który obejmuje pamiątkowe kapelusze, koszule, bluzy z kapturem Braves i Astros i nie tylko. Kupuj tutaj teraz.

READ  Wojna Izrael-Hamas, szpital Al-Shifa w Gazie, negocjacje w sprawie uwolnienia zakładników

Możemy otrzymać prowizję za zakupy dokonane za pośrednictwem tych linków.