20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sprawdzone zwroty w tym banku nie są już naliczane

Bank of America ogłosił, że wyniki odwróconej płatności czekiem wejdą w życie w przyszłym miesiącu Komunikat prasowy Wtorek. Obniżka kredytu w rachunku bieżącym rozpocznie się w maju.

Bank of America ogłosił, że bank obniży opłaty za swoje kredyty w rachunku bieżącym o 97% od 2009 roku, gdy wszystkie te ostatnie zmiany wejdą w życie.

„W ciągu ostatniej dekady wprowadziliśmy znaczące zmiany w naszych usługach i rozwiązaniach dotyczących kredytów w rachunku bieżącym, zmniejszając zależność klientów od kredytu w rachunku bieżącym i zapewniając zasoby pomagające w odpowiedzialnym zarządzaniu rachunkami depozytowymi klientów i ogólnymi środkami” — powiedział Holly O’Neill, dyrektor ds. sprzedaży detalicznej. Bank of America, w emisji.

Przeprowadzka Bank of America ma miejsce miesiąc później Kapitał to jeden (Pamięć), Szósty co do wielkości bank konsumencki w kraju pod względem aktywów powiedział, że przestanie pobierać od klientów więcej pieniędzy niż mieli na swoich rachunkach lub wypisywali czeki.
BofA to drugi co do wielkości bank w Stanach Zjednoczonych, pozostający w tyle JPMorgan Chase (JPM).
Takich jak małe banki Partner A digital to jedyna instytucja finansowa Sojusz Niedawno usunęli również opłaty za debet.
W międzyczasie. PNC (PNC)Siódmy co do wielkości bank w kraju, w zeszłym roku wprowadził system o nazwie Low Cash Mode, który pozwala klientom w łatwy sposób zarządzać swoimi kontami na smartfonach, aby uniknąć opłat.
Opłata za debet Jest to lukratywne, ale kontrowersyjne źródło dochodu dla banków. Regulatorzy argumentowali, że ci, których stać na najniższych, najbiedniejszych w kraju, często przestają płacić najwyższe.

– Pokaż debet?

Biuro Ochrony Konsumentów podało w raporcie z zeszłego miesiąca, że ​​banki zgromadziły w 2019 r. prawie 15,5 miliarda dolarów w opłatach za kredyt w rachunku bieżącym – i że 40% opłat generowanych przez duże banki stanowiły JPMorgan Chase, BofA i Wells Fargo (WFC).

Senator Elizabeth Warren w zeszłym roku skrytykowała dyrektora generalnego JPMorgan Chase, Jamiego Dimona, za jego honoraria, nazywając go „gwiazdą Overdraft Show”.

READ  Szczyt G20: Biden odwiedzi Indie, aby spotkać się z Modim przed szczytem G20

Ale JPMorgan Chase powiedział CNN Business w grudniu, że podjął już pewne działania w sprawie opłat w rachunku bieżącym i niewystarczająco finansowanych opłat.

Wielkie banki rosną.  Teraz przychodzi dochód

W zeszłym miesiącu rzeczniczka banku, Elizabeth Seymour, powiedziała: „Usunęliśmy nieodpowiednie opłaty za finansowanie i znacznie zwiększyliśmy kwotę kredytów w rachunku bieżącym, które mogą wystąpić przed pobraniem opłaty za kredyt w rachunku bieżącym dla klienta”.

Bank zapowiedział w grudniu, że zaoferuje klientom możliwość podwyższenia salda począwszy od tego roku i kończącego się w następnym dniu roboczym, unikając w ten sposób opłat za debet z poprzedniego dnia.

Klienci JPMorgan Chase będą mieli dostęp do czeków zdeponowanych bezpośrednio z wyprzedzeniem do dwóch dni roboczych.

Ale chociaż duże banki usuwają wiele opłat za debet, są Robię dobrze Bez nich. Akcje sektora finansowego rosły jak dotąd w tym roku i gwałtownie wzrosły w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w miarę wzrostu rentowności obligacji długoterminowych, co pomaga bankom osiągać wyższe stopy zwrotu z kredytów hipotecznych i innych kredytów.
JPMorgan Chase, Wells Fargo i Citigroup (C) Wszystkie dochody z czwartego kwartału zostaną podane w piątek. BofA ogłosi swoje najnowsze wyniki w przyszłym tygodniu.