26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

World Series: Ian Anderson z Braves wchodzi po pięciu zwycięskich inningach; Brian Snitker wyjaśnia wynik

USATSI

W głównym meczu 3 World Series pomiędzy Astros I Odwaga Piątkowa noc w Truist Park, prawa ręka Atlanta Rookie Ian Anderson Rozegrał pięć niepokonanych rund, zanim został wyniesiony na korzyść łagodzącego AJ Opiekun. Do tego czasu Anderson objął prowadzenie 1:0 Sztafeta Austin RBI podwaja się w jednym, trzecim inningu.

Dwóch remisujących Braves przedłużyło aukcję bez trafienia do siedmiu inningów, a do trzeciego remisu Tyler Matschek pozwolił singielowi, aby poprowadzić szczypiącą szczyptę Aletmis Diaz do ósmego meczu. Braves dodał ubezpieczenie w solowym homer Travisa D’Arnada Wygrał trzeci mecz 2-0. Teraz prowadzą w pierwszej siódemce serii 2-1.

Anderson przezwyciężył kilka wczesnych problemów z dowodzeniem i zdobył cztery punkty przeciwko trzem spacerom. Z jego 76 wyciągów strajkowało tylko 39. Anderson w nocy uderzył tylko pięć zamachów i spudłował, pozwalając tylko na trzy mocne piłki.

Okazuje się, że pięć rund bez trafienia Andersona to czwarte najwyższe rundy Rookie w historii po sezonie:

Oto kilka bardziej ekskluzywnych firm:

Chociaż Anderson nie pracował zbyt głęboko nad żadnym z czterech startów w tym sezonie pozasezonowym, jego sukcesem było utrzymanie biegów poza planszą – stracił tylko trzy w 17 rundach w tych play-offach.

Menedżer Braves Brian Snitker pociągnął Andersona, zanim po raz trzeci zmierzył się z trudną linią Houston. Biorąc pod uwagę ciężki ładunek podniesiony przez Atlantę Fulben i niepewny cykl, a żaden zespół nie będzie miał dnia wolnego do poniedziałku (jeśli seria potrwa dłużej), chęć jazdy na Andersonie przez dłuższy czas powinna być silna. ) Wydawało się jednak, że Snitker podjął tę decyzję, kiedy uderzył w szczypce i Anderson wszedł do boksu. Marvin Gonzalez Ukończ piąty szczyt.

Snitker powiedział, że podjął decyzję „emocjonalnie” i zauważył, że liczba boisk Andersona ułatwiła sprawdzenie.

READ  Departament Sprawiedliwości nakazał wydanie zmienionego nakazu przeszukania Mar-a-Lago pod przysięgą

Anderson sezon zasadniczy – jego kampania w wieku -23 lat – 3,58 era (124) ERA +) 124 strajki i 51 przypadkowych spacerów w 128 1/3 inningów.