16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Raporty: Washington Football Team Enquiry Emails pokazują, że Jeff Bosch z NFL ma bliskie relacje z byłym WFT Press Brucem Allenem

Raporty: Washington Football Team Enquiry Emails pokazują, że Jeff Bosch z NFL ma bliskie relacje z byłym WFT Press Brucem Allenem

Generalny doradca NFL, Jeff Bosch, i były menedżer drużyny piłkarskiej w Waszyngtonie Bruce Allen mieli bliskie relacje, jak wynika z e-maili zebranych podczas dochodzenia prowadzonego przez właściciela NFL w miejscu pracy w Waszyngtonie. New York Times I Dziennik Wall Street Zapowiedziany w środę wieczorem.

Korespondencja jest jedną z 650 000 e-maili zebranych podczas dochodzenia NFL.

Raporty z Times i Journal na początku tego tygodnia przesłały e-mailem rezygnację trenera Las Vegas Riders, Johna Crotona. . Groton został wówczas wysłany przez ESPN jako czołowy analityk poniedziałkowej piłki nożnej przez okres siedmiu lat.

Na początku tego tygodnia NFLPA poinformowała, że ​​planuje zażądać uwolnienia pozostałych 650 000 e-maili przejrzanych w ramach dochodzenia.

E-maile między Bashem a Allenem pokazują, że Bash zapewnia Allena, że ​​omawia kontrowersje dotyczące praw Waszyngtonu i innych kwestii, w tym spraw ligowych i polityki.

Według New York Times, Bash powiedział w e-mailu z 2013 roku, że jego pracodawca nie musiał płacić Allenowi grzywny w wysokości 15 000 dolarów za rozpatrzenie jego zgłoszenia szkody. Prośba Allena została początkowo odrzucona przez Bash, ale napisał do Allena, że ​​franczyza nie musiała płacić grzywny ani żadnej innej kwoty, i że grzywna powinna zostać całkowicie uchylona.

W innej wymianie, według Timesa, właściciel Waszyngtonu skontaktował się z Alanem Bashem po tym, jak został uwikłany w oskarżenia o molestowanie seksualne. Bash odpowiedział Allenowi: „Wiem, że w tym jesteś, nie wybaczę niczego nieprzyjemnego”.

Jednak e-maile między Groutonem, Allenem i innymi mężczyznami zawierały zdjęcia kobiet noszących tylko spodnie od bikini, a także zdjęcie dwóch cheerleaderek z drużyny Waszyngtonu.

W innej wymianie zdań z 2016 roku, według doniesień, Alan poskarżył się Bashowi, gdy Czarna Jocelyn Moore została zatrudniona jako najlepsza działaczka NFL po odbyciu służby w kilku senatorach Demokratów.

„Odsetki – czy istnieje zakaz zatrudniania niezależnych, niezależnych lub Republikanów?” Allen napisał w e-mailu, na który Bash odpowiedział: „Nie, ale czasami może się tak wydawać!”

READ  Piłka nożna flagowa zastępuje NFL Pro Bowl zawodami umiejętności

Allen zwrócił uwagę na zasadę NFL, która wymaga przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami z mniejszości i kandydatami na dyrektorów generalnych w celu szkolenia przywódczego.

NFL, za pośrednictwem Jeffa Millera, wiceprezesa NFL ds. komunikacji, zaprzeczyła, jakoby było coś złego w e-mailach między Bashem a Allenem, którzy zostali zwolnieni ze stanowiska przewodniczącego grupy przez właściciela w Waszyngtonie w czwartek.

„Komunikacja między pracownikami biura ligi a administratorami klubów odbywa się codziennie” – powiedział Miller w oświadczeniu dla Times and Journal. „Jeff Bosch jest szanowanym i cenionym administratorem NFL. Każda próba przedstawiania tych e-maili jako nieodpowiednich jest myląca lub może zostać opatentowana”.

NFL zakończyła dochodzenie w sprawie kultury pracy w Waszyngtonie w lipcu i nałożyła na właściciela grzywnę w wysokości 10 milionów dolarów. Ponadto Tanya Snyder, która w czerwcu została mianowana współdyrektorem zespołu, przejęła od swojego męża Dona codzienne obowiązki związane z własnością. Wszystkim dyrektorom wyższego szczebla, w tym Snyders, nakazano udział w szkoleniu z zachowania w miejscu pracy.

Proces, który rozpoczął się w 2020 roku, przeprowadziła adwokat Beth Wilkinson. Rada Basha była poszukiwana podczas śledztwa, poinformowali dziennikowi przedstawiciele ligi.