24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Julio Urias nie będzie starterem Dodgersów w grze NLTS5

Julio Urias nie będzie starterem Dodgersów w grze NLTS5

Grać

Julio Urias, 20-meczowy zwycięzca San Francisco-Los Angeles Dodgers, nie wystartuje w czwartek wieczorem przeciwko San Francisco Giants W grze NLTS 5. Zamiast tego Dodgers uruchomi Cory Nabel Relief.

Dodgersi nie ujawnili, czy Urias będzie ranny, chory, czy też sprowadzą go do gry po Nebuli. Jednak leworęczny Dodgers jest na liście playoffów. Urias był fantastyczny w ostatnich siedmiu z ostatnich siedmiu startów, rezygnując z 1,29 ERA.

Miał zmierzyć się z praworęcznym Giants Loganem Webbem w meczu typu „wygrana wszystkich”, wybierając dwie drużyny, które wygrały 109 meczów każda, w tym play-offy w tym sezonie.

Tymczasem Houston Astros Ace Lance McCullers, który wygrał dwa mecze podczas AL Division Series przeciwko Chicago White Sox, mógł opuścić ALCS, a może i resztę sezonu, według osoby, która ma bezpośrednią wiedzę na temat kontuzji McCullera.

McCullers rozpoczął swój ostatni start jednym przedramieniem, a jego przedramię jest teraz bardzo spuchnięte, powiedziała osoba, poddając w wątpliwość pozycję praworęcznego gracza w dalszej części sezonu.

Astros musi jeszcze potwierdzić włączenie McCullera na listę ALCS przeciwko Boston Red Sox.