26 kwietnia, 2024

Rankingi mocy NFL na tydzień 16: Dużo ruchu

Aaron Rodgers ma zamiar wskoczyć na Bretta Fawcetta.

Kolejne podanie Rodgersa złamało remis z Fowreyem w 442, rejestrując go jako Green Bay Packers. To było dobre osiągnięcie, ale prawdziwą miarą sukcesu w tym sezonie było to, czy Rodgers mógł wysłać Favre’a do innego kluczowego punktu – wygranych Super Bowls – jego drugiego miejsca, obok innej legendy Packers (Bart Star).

Wyścig play-off NFC obejmuje pięć drużyn z dwucyfrowymi zwycięstwami, ale Packers mają wewnętrzną drogę do pierwszego miejsca w rankingu NFC i Lone Pie. Muszą wygrać z Browns, Vikings i Lions.

Oto ocena mocy posta za tydzień 16:

1. Liderzy Kansas City, 10-4 (1)

Zobacz, kto jest na razie numerem 1 w AFC. Odległe wspomnienie po tym, jak 3-4 rozpoczęło trafienie z siedmiu gier. Ostatni hit – w tym trzy przyłożenia i dogrywka w ostatnich ośmiu minutach czwartej kwarty – mógł być bardzo imponujący na Chargers. Travis Gells miał 191 jardów odbiorczych.

2. Pakowacze Green Bay, 11-3 (4)

Rodgers nie wykazał żadnych złych skutków kontuzji palca stopy, ponieważ Packers jako pierwszy zespół wygrał swoją dywizję, pokonując NFC North trzeci sezon z rzędu. Wsparcie Ravens poprawiło obronę i lepszą obronę, z dywersyjną próbą uniknięcia 14-punktowej przewagi w ostatnich sześciu minutach przeciwko rozgrywającemu Tylerowi Huntleyowi.

Aaron Rodgers i Packers awansowali na 2. miejsce w rankingu mocy w tym tygodniu.
Obrazy Getty

3. Los Angeles Barany, 9-4 (6)

Czy szeroki odbiorca może ukraść niektóre głosy MVP? Cooper ma dużą przewagę na boisku w łapaniach (122), jardach (1625) i przyłożeniach (14). Rams Kovid dodał 29 graczy do 19-osobowego składu na 10-dniowe przedłużenie Nadal dominował nad Seahawkami – Trzy zwycięstwa z rzędu z rzędu, pięć z sześciu i osiem z 10 (wliczając play-offy).

4. Arizona Cardinals, 10-4 (2)

Mając szansę na zdobycie miejsca w playoffach i pozostanie na miejscu kierowcy tylko na jeden rower, Cardinals ponieśli poważną porażkę z NFC-Bad Lions. Cardinals zremisowali bezbramkowo w pierwszej połowie, tracąc w sumie zaledwie 17 jardów w pierwszych trzech podbojach, a następnie zatrzymali się na czwartej linii 3 jardów.

READ  Waszyngton w stanie Oregon, Teksas w stanie Iowa i nie tylko

5. Indianapolis Golds, 8-6 (10)

W futbolu uniwersyteckim jest „moment Heismana” dla większości zdobywców trofeów. Czy Jonathan Taylor miał swój moment w NFL MVP? Kiedy Colts pokonali Patriots po raz pierwszy od listopada 2009 roku, przebiegł 170 jardów na ułożonym pudle, wliczając w to przyłożenie 67 jardów na pułapie gry. Colts byli 5-1 w ostatnich sześciu meczach.

6. Patrioci Nowej Anglii, 9-5 (3)

Po wygranej partii ukończyli tylko dwa podania, przy czym Patriots przegrali jedną partię, w której przeciwnik (Golds) zajął piąte miejsce. Dziwne rzeczy. Patrioci zablokowali punt na przyłożenie i odkryli, że ich mecze z rzędu w NFL-Record 99 zdobywają punkty w pierwszej połowie.

7. Bukaniery z Tampa Bay, 10-4 (5)

Buccaneers to trzy najlepsze drużyny, jeśli są zdrowe. Ale Chris Godwin jest nieobecny w sezonie, a Mike Evans i Leonard Fornett są następni w kolejce do graczy, którzy stracą czas z powodu kontuzji, co wyjaśnia wybaczające wszystko podejście Antonio Browna do powrotu z zawieszenia na trzy mecze. Święci stali się pierwszym wrogiem, który zakończył ofensywę prowadzoną przez Brady’ego po Delfinach w 2006 roku.

8. Kowboje z Dallas, 10-4 (8)

Kowboje uciekli przed próbą kalibru C, cierpiąc z powodu porzuconych przepustek, nieudanych kopnięć i paskudnie drogich gratisów przeciwko nieszczęśliwym Gigantom. Seria sześciu pasm Micaha Parsonsa z workiem, ale powrót Demarcusa Lawrence’a jako siła w linii jest mile widzianym kompromisem. Trevon Diggs zanotował swoją dziesiątą przerwę w rozgrywkach NFL.

9. Ładowarki Los Angeles, 8-6 (9)

Główny trener Brandon Staley jest piorunochronem do analizy i tradycyjnego myślenia. W czwartej zmianie ładowacze stracili dogrywkę do kapitanów wynikiem 2-5. Dwie z trzech porażek były na linii 5 jardów, a druga w zasięgu bramki z gry, więc wiele chybionych punktów. Ale Stoley jest bardziej pionierem niż krzywą, ponieważ rozumie, że bramki z gry nie pokonują wielkich meczów NFL.

READ  Wybory w superwtorek: Biden i Trump blisko listopadowego rewanżu
49ers
Nick Posa zwolnił Matta Ryana

10. San Francisco 49ers, 8-6 (13)

Koniecznie zobacz czwartkowy mecz dwóch drużyn zmierzających w przeciwnym kierunku: 49ers (5-1 w ostatnich sześciu meczach) i Titans (1-3 w ostatnich czterech meczach). Po zajęciu najlepszego 15 miejsca sezonu w rundzie The Falcons z trzema szybkimi przyłożeniami 49ers przez trzech różnych graczy, Nick Posa będzie szukał wymówki w siódmym meczu z rzędu.

22. Denver Broncos, 7-7 (16)

23. Drużyna piłkarska Waszyngtonu, 6-8 (17)

24. Sokoły z Atlanty, 6-8 (23)

25. Seattle Seahawks, 5-9 (24)

26. Giganci z Nowego Jorku, 4-10 (26)

Fani powinni otrzymać nowe komplementy za zwolnionego koordynatora Jasona Garretta i kontuzjowanego rozgrywającego Daniela Jonesa. Spośród 30 nie-śmieciowych posiadania w ostatnich trzech meczach, Freddie Kitchens-Mike Glenn połączył siły, aby stworzyć One Touch Down. Ostatni raz odbiornik Giants trafił na Touchdown w październiku. 25. Przegrali dziewiąty z rzędu mecz z rozgrywającym Cowboys Doc Prescott.

New York Giants Jack z #17 w drugiej połowie
Jack Fromm
Robert Sabo

27. Karolina Pantery, 5-9 (27)

27. Niedźwiedzie z Chicago, 4-10 (28)

29. Nowy Jork odrzutowce, 3-11 (29)

Było kilka agresywnych wydarzeń – poprawa przepływu Zacka Wilsona i połączenie haka i drabiny między dwoma odbiornikami – które zlikwidowały niskie ustawienie poprzeczki w ostatnich kilku sezonach. Ale odrzutowce nie mogą zatrzymać przepływu. Delfiny przebiegły 184 jardy, co podwoiło ich niską średnią. Mecz z Jaguarami w przyszłym tygodniu jest największy dla pozycji draftu.

READ  W sprawie Gruzji ukarano byłego urzędnika Departamentu Sprawiedliwości Trumpa