20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak oglądać „Matrix Resurrections” za darmo online: Streamuj „Matrix 4”

Jeśli jesteś podekscytowany powrotem? Macierz 12 lat po ostatnim wydanym filmie możesz chcieć wiedzieć Jak zobaczyć Renesans matrycy Darmowe online Aby zobaczyć, co Neo robił przez ponad dekadę, odkąd widziała go ostatnia publiczność.

Renesans matrycy (znany również jako Matryca 4) Czwarty film Macierz Własność po 1999 r. Macierz I 2003 Macierz Ponownie załadowany i Rewolucje Matrix. Filmy rozgrywają się w postapokaliptycznym wszechświecie, który doprowadził do ewolucji maszyn samowiedzy i uwięzienia ludzi w systemie rzeczywistości wirtualnej Matrix. Podążając za trzema bohaterami Neo, Trinity i Morfeuszem, filmy starają się wyzwolić ludzkość z systemu.

Renesans matrycy Wydarzenia miały miejsce 12 lat później Rewolucje Matrix Neo pierwotnie nazywał się Thomas A. Anderson prowadzi normalne życie w San Francisco. Jego terapeuta przepisał mu niebieskie pigułki, aby przeciwdziałać jego wspomnieniom o Matrycy. Wpada na kobietę, która wygląda jak Trinity, ale się nie pamięta. Kiedy Morfeusz daje nowej wersji Neo czerwoną pigułkę, jego umysł ponownie otwiera się na Matrix, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne. Rewolucje Matrix. Film opowiada o spotkaniu grupy neobuntowników, by walczyć z nowym wrogiem w Matrixie.

W wywiadzie Tygodnik Rozrywka W 2020 r. Lana Wachowski, reżyser MacierzX. Zmartwychwstania, wyjaśnił, w jaki sposób ten film odzwierciedla obecny stosunek świata do technologii. „Technologia paradoksalnie zbliża nas do siebie, jednocześnie izolując lub motywując nas od siebie” – powiedział. „Moc technologii do uwikłania lub kontrolowania naszej subiektywnej rzeczywistości jest ważną częścią nowej historii renesansu Matrix”. Zapytany, dlaczego chce wrócić na własność, Kinu Reeves, Wachowski i jego pomysł zostali wymienieni jako główny powód powstania tygodnika rozrywkowego z Neo. „Mamy filmowców, którzy chcą, abyś powiedział tak” – powiedział. „[We had] Daj to, co chcesz zrobić, wszystko, co możesz.”

Jeśli tak, to jak możemy zobaczyć? MacierzX. Zmartwychwstania Chcesz zobaczyć, jak Neo wraca na ponad dekadę? Czytaj Jak zobaczyć MacierzX. Zmartwychwstania Nasze porady i wskazówki dotyczące przesyłania strumieniowego online za darmo MacierzX. 4 Bez kosztów.

Zdjęcie: Warner Bros. Dzięki uprzejmości Everett Collection.

Kiedy robi Renesans matrycy Wyjść?

Renesans matrycy HBO Max pojawi się również w kinach 22 grudnia 2021 r.

READ  Uprowadzenie na Haiti: siły bezpieczeństwa twierdzą, że 17 amerykańskich i kanadyjskich misjonarzy zostało uprowadzonych przez 400 amerykańskich gangów maoistów

Jak zobaczyć Renesans matrycy Realizm

Oto jak to zobaczyć Renesans matrycy Realizm. Renesans matrycy Dostępne do przesyłania strumieniowego na HBO Max od 22 grudnia 2021 r. Wzgórze, Król Ryszard I inne hity filmowe w HBO Max, Renesans matrycy Serwis wyjdzie 31 dni po premierze, więc użytkownicy będą mogli oglądać obraz online tylko do 22 stycznia 2022 roku.

HBO Max oferuje dwa programy: a 9,99 USD miesięcznie Program Wsparcia Reklamy i 14,99 USD miesięcznie Program bez reklam. Oba plany oferują roczne subskrypcje. Program Wsparcia Reklamy zapewnia: 99,99 USD rocznie Oferuje subskrypcję (oszczędza użytkownikom około 20 USD z ceny miesięcznej) i plan bez reklam 149,99 USD rocznie Subskrypcja (oszczędza użytkownikom około 30$ od ceny miesięcznej.)

Jak zobaczyć Renesans matrycy Darmowe online

Jak możesz zobaczyć? Renesans matrycy Czy to jest darmowe online? Przeczytaj nasze porady i wskazówki dotyczące przesyłania strumieniowego Matryca4 Bez kosztów.

Chociaż w HBO Max nie ma bezpłatnej wersji próbnej, klienci mogą wypróbować usługę za darmo Bezpłatna wersja próbna Hulu HBO Max. Ta usługa umożliwia użytkownikom wypróbowanie obu Hulu i HBO Max są bezpłatne Siedem dni to wystarczająco dużo czasu, aby przetestować witrynę przed subskrybowaniem. Ustaw przypomnienie, aby anulować subskrypcję przed naliczeniem opłaty. Ta usługa kosztuje 14,99 USD, aby dodać HBO Max do swojego konta Hulu po testach.

Jeśli jesteś klientem AT&T (lub znasz kogoś), jesteś A Bezpłatna subskrypcja HBO Max. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy Twoje plany AT&T obejmują: Bezpłatna subskrypcja HBO Max. Uprawnione programy obejmują: AT&T Unlimited Elite, AT&T Unlimited Plus, AT&T Unlimited Plus Upgraded, AT&T Unlimited Choice II, AT&T Unlimited Choice II, AT&T Unlimited Choice & Upgraded AT&T. Jeśli masz którykolwiek z tych planów, będziesz mieć prawo do konta z oceną HBO Max. Tam są Często Zadawane Pytania Z instrukcjami, jak otrzymać bezpłatną subskrypcję HBO Max Tutaj i Tutaj.

Renesans matrycy

Zdjęcie: Warner Bros. Dzięki uprzejmości Everett Collection.

Kto jest w środku? Renesans matrycy Aktorzy?

Renesans matrycy Aktorzy Keane Reeves zagrali razem z Reevesem w głównej roli Thomasa Andersona (aka Neo.), Który zagrał także w 1999 roku Macierz, Z 2003 r. Ponownie załadowano matrycę I 2003 Rewolucje MatrixRenesans matrycy Obsada widzi, jak Gary-on-Moss powraca jako Tiffany (Trinity). Yahya Abdul-Mateen II zagrał Morfeusza, który pierwotnie grał Lawrence’a Fishburna. Macierz Trylogia.

READ  Alec Manoa wraca do Blue Jays i rozpocznie w piątek

Na Reddit AMA w 2014 roku Reeves po raz pierwszy wyjaśnił, jak grał Macierz Film po odrzuceniu roli Willa Smotha. Pomyślałem: „Mam szczęście. Dostałem telefon od mojego agenta, tych reżyserów, że chcą poznać Wachowskiego, przysłali mi scenariusz, scenariusz był taki wspaniały, pojechałem się z nimi spotkać, pokazali mi niektóre dzieła sztuki, ich wizja i „Bullet Time”. Pierwsza wersja była bardzo ekscytująca i inspirująca ”- napisał. I powiedział: „Tak”. Tak właśnie było. „

Po co wrócił Renesans matrycy, powiedział Reeves

Magazyn opublikował w 2020 roku, że scenariusz Lany Wachowski miał wiele wspólnego z jej decyzją o powrocie do Neo. „Lana Wachowski napisała piękny scenariusz i cudowną historię, która przemówiła do mnie” – powiedział. „Jedynym powodem, aby to zrobić, jest ponowna współpraca z nią. To takie wyjątkowe i myślę, że w tej historii jest kilka znaczących rzeczy i możemy wziąć trochę odżywiania. Przeczytaj w całości Renesans matrycy Położyć.

 • Kinu Reeves Jak Thomas Anderson / Neo
 • Podręczny Moss Jak Tiffany / Trójca
 • Yahya Abdul-Madin II Jak Morfeusz
 • Jessica Henwick Jako błędy
 • Jonathan Graf Jak Kowal
 • Neil Patrick Harris Jako analityk
 • Priyanka Chopra Jonas Spisek
 • Zada Pinkett Smith Jak neop
 • Lamberta Wilsona Jak Merowing
 • Daniel Bernhardt Jak Agent Johnson
 • Arendra Iberra leksykalnie
 • Max Remild Jako pasterz
 • Brian J. Kowal jako Berg
 • Toby jest jedyny Jak Sekwoja

Będzie Matryca 5?

Będzie Matryca5? Kiedy Matryca5 Ann Sarnoff, dyrektor generalny WarnerMedia Studios, powiedziała: Ostateczny termin Studio ma być piątym w październiku 2021 r. Macierz Film, jeśli reżyser Lana chce go zrobić. „Kiedy Lana chce zrobić film, wszyscy tam jesteśmy” – powiedział.

W wywiadzie Tygodnik RozrywkaKeenu Reeves, który gra Neo, ujawnił, że chce zagrać ponownie Macierz Ma rację ze względu na to, o ile więcej historii jest do odkrycia na temat związku między Neo i Trinity. „Kiedy Lana podeszła do mnie, opowiedziała o historii, która skupiała się na Neo i Trinity, co było dla mnie bardzo ekscytujące” – powiedział Reeves. „Neo dostaje drugą szansę na swoje życie i dostaje drugą szansę z kimś, o kim mówi, że jest„ jedyną osobą, którą kocham ”. Dodał: „Głębokość tego, dlaczego powstał ten film, to jego sens. Historia miłosna między Trinity i Neo.

READ  Trump News Today: Zeznania podatkowe Trumpa ujawniają sieć strat, rabatów, „prezentów w przebraniu” i małej organizacji charytatywnej

Jonathan Croff, który gra Agenta Smitha, zwraca uwagę, że wciąż jest wiele historii z Neo i Trinity. „Płakałem, kiedy czytałem scenariusz tego filmu, ponieważ złamała mnie myśl o zobaczeniu tych dwóch kultowych aktorów, którzy wracają do tych dwóch kultowych obszarów i walczą o odzyskanie miłości” – powiedział. Priyanka Chopra, która gra spiskowca, również wspomniała o swoim romansie z Neo i Trinity. „Oboje są jak dobrze naoliwione maszyny” – powiedział. „Ich cechy, sposób, w jaki mówią, sposób, w jaki się znają, mimo że są ludźmi – wspaniale jest widzieć ich towarzystwo”.

Lana Wachowski powiedziała IGN w 2021 r. ten Było Zmartwychwstanie Matrycy Nieplanowane i postanowiła uruchomić kolejny Macierz Film po śmierci rodziców. „To nie było zaplanowane. Nie było zaplanowane w żaden sposób. To coś, co wydarzyło się w moim życiu. Musiałem ponieść smutek. I naprawdę potrzebowałem być wśród tych wszystkich ludzi, którzy znali moich rodziców” – kontynuował. Myślę, że będzie to część mnie i Lily – powiedział. – Nie lubimy filmów monochromatycznych, wiem, że są bardzo popularne, ale lubię bardzo szeroką gamę filmów. I myślałem, że to jak inny wymiar Macierz, Przynieś coś podobnego Macierz Tak nie było wcześniej ”.

Renesans matrycy Dostępne do przesyłania strumieniowego HBO maks.. Oto jak to zrobić Zobacz za darmo.

Naszą misją w STYLECASTER jest przybliżanie ludziom stylu, a my oferujemy tylko produkty, które naszym zdaniem spodobają się, tak jak my. Pamiętaj, że jeśli coś kupisz, klikając link w tej historii, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedaży.

Nowy biuletyn rozrywkowy