8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przesłuchanie dyscyplinarne Deshauna Watsona zakończyło się

Przesłuchanie dyscyplinarne Deshauna Watsona zakończyło się

po trzech dniach, Deshaun WatsonRozprawa dyscyplinarna NFL zakończyła się w czwartek, Według wielu doniesień medialnych.

Według Iana Rapoporta z NFL Network niezależny funkcjonariusz ds. przesłuchań Sue L. Robinson zażądał notatek z przesłuchania zaplanowanego na tydzień 11 lipca. Decyzja w sprawie dyscypliny Watsona jest spodziewana dopiero po złożeniu notatek.

Według Dana Graziano z ESPN, oczekuje się, że Robinson nie spieszy się. Mary Kay Capote z Cleveland.com poinformowała w zeszłym tygodniu, że Oczekuje się wcześniejszej decyzji Do rozpoczęcia zgrupowania 27 lipca.

NFL i NFL wspólnie z NFLPA wyznaczyły Robinsona do nadzorowania przesłuchania w celu ustalenia, czy będzie jakaś kara, którą spotka Watson, gdy rozpocznie swój pierwszy sezon jako kapitan Cleveland Browns. W obliczu Watsona Zarzuty w sądzie cywilnym dotyczące napaści na tle seksualnym i różnego stopnia niewłaściwych zachowań ze strony czterech kobiet; on jest zamieszkał z 20 innymi osobami. Był reprezentowany przez NFLPA na rozprawie w celu ustalenia, czy naruszył Zasady postępowania osobistego NFL.

Deshaun Watson (zdjęcie z AP/Ron Schwane)

The NFL podobno opowiedziała się za zawieszeniem na co najmniej rok w tej sprawie. Źródło powiedział Charles Robinson z Yahoo Sports. Uważają, że NFL ujawniło chęć zawieszenia rocznego zawieszenia Próbując udowodnić, że domaga się surowej kary na wypadek, gdyby Robinson zrobił coś mniej istotnego.

Robinson Emerytowany sędzia okręgowy USA, został wspólnie wyznaczony do nadzorowania przesłuchania przez NFL i NFLPA. Obie strony mają możliwość odwołania się od tej decyzji. W przypadku wniesienia odwołania ostateczną decyzję podejmie komisarz NFL Roger Goodell lub wyznaczony przez niego funkcjonariusz, z zastrzeżeniem warunków układu zbiorowego pracy z 2020 roku.

dla każdego Dan Graziano z ESPN, Obie strony bezskutecznie próbowały osiągnąć porozumienie przed zakończeniem czwartkowej sesji.

Browns nabyli Watsona w ramach nieoficjalnej umowy po tym, jak rozgrywający siedział w Pro Bowl przez cały sezon 2021, gdy pojawiły się zarzuty przeciwko niemu. Watson podpisał w pełni gwarantowaną pięcioletnią umowę o wartości 230 milionów dolarów po dołączeniu do Brown.

READ  Notatki o urazach: DeGrum, Muncie, Heaney, Flaherty, Dickerson

W zeszłym tygodniu adwokat oskarżycieli Watsona, Tony Busby, ogłosił, że Watson rozstrzygnął 20 z 24 spraw cywilnych przeciwko. Warunki pozostają poufne. Watson zaprzecza jakimkolwiek wykroczeniom. Dwa oddzielne duże korpusy w Teksasie W marcu odmówił wniesienia oskarżenia przeciwko Watsonowi.