9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pogłoski o darmowych klientach: Bronson, Oladipo, Ingles, Rockets

Pogłoski o darmowych klientach: Bronson, Oladipo, Ingles, Rockets

Galen Bronson Wydaje się, że jest gotowy do wyjazdu Mavericks podpisany z nicki do wspomniany 110 milionów dolarów w ciągu czterech lat, ale pieniądze mogą nie być jedynym czynnikiem, pisze Tim Cato z The Athletic. Źródła powiedziały Cato, że Bronson może nie chcieć ponownie podpisać kontraktu z Mavisami, nawet jeśli zgodzą się dopasować ofertę Nowego Jorku, co doprowadziło do pesymizmu w Dallas na temat utrzymania 25-letniej straży.

Cato dodaje, że od wtorku nic nie wskazuje na to, by Mavericks rozważali większą ofertę dla Bronsona.

W tej samej historii Cato analizuje system wartości zawodników Dallas i wyjaśnia, dlaczego zespół zdecydował się nie przedłużać Bronsonowi o cztery lata, o 55 milionów dolarów zeszłego lata.

Na darmowym rynku proxy jest więcej:

  • The królowie Oczekuje się, że będzie jednym z zespołów, z którymi się komunikujesz Wiktor OladipoDla mnie Ian Begley z SNY.tv. Kontuzje były ograniczone do Oladipo do ośmiu meczów w sezonie zasadniczym, ale był częścią rotacji podczas rundy play-off Heat. Oladipo szuka pozycji wyjściowej i wynagrodzenia w przedziale 10 milionów dolarów, Tweety John Gambado z Arizona Sports 98.7.
  • The siwy Zainteresowany Joe EngelsBigley dodaje w tym samym kawałku. Engels przechodzi rehabilitację po zakończeniu sezonu z pęknięciem ACL pod koniec stycznia.
  • Pogłoski zostały powiązane pociski Na kilka stanowisk w wolnej agencji, ale Jonathan Feigen z Houston Chronicle Nie przekonany, że jest to pozycja w potrzebie. centrum drugiego roku Alperin Sengon Oczekiwany jest starter, a zespół planuje stosować technikę małej piłki, bez tradycyjnej pozycji, przez osiem do 10 minut na mecz. Feigen zauważa, że ​​po tym sezonie Rockets chcą uważać na swoją przykrywkę i sugerują, że w tym roku mogą nie zrobić wielkiego interesu z wolnym agentem.