15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dżety dodają DJ Redowi kąta pleców

Po dniu, w którym nasiliły się ataki, we wtorek samoloty zaczęły walczyć z ich obroną.

Według źródła zespół osiągnął porozumienie z byłym Seahawks Cornbacke DJem Reedem. Umowa obejmuje trzy lata i 33 miliony dolarów. Nie może zostać podpisany i staje się oficjalna do środy o godzinie 16:00, kiedy rozpoczyna się rok ligowy.

DJ Reed daje Jetsowi doświadczoną opcję z tyłu.
Obrazy Getty

25-letni Reed zna system samolotu. Został wybrany w piątej rundzie 49 graczy w 2018 roku, kiedy trener Gatesa Robert Saleh był ich koordynatorem defensywnym. Reed grał pod Salehem przez dwa lata, zanim spędził ostatnie dwa lata z Seahawks. W zeszłym roku rozpoczął 14 meczów z Seattle i został dwukrotnie przechwycony, jeden odzyskany i odzyskany oraz 78 odbiorów. Rozpoczął 24 mecze i zagrał w 55 w swojej karierze. Ma cztery zastrzeżenia zawodowe.

Bryce Hall i debiutant Gatesa, Bryce Hall i debiutant Branden Echols, zaczęli w zeszłym roku na korcie z drugim debiutantem Michaelem Carterem w pięciocentówce. Uwielbiali to, co otrzymali od swoich młodych graczy, ale wiedzieli, że muszą dodać gracza w środku. Samolot nadal może wykuwać tylny słupek, aby jeszcze bardziej poprawić postawę.

READ  Dallas Cowboys QB Dak Prescott ograniczone w praktyce po tym, jak nowe korki uszkodziły kostkę; Nadal „dobrze iść”