22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Giants NFL Free Agency 2022: Na wynos po pierwszym dniu w oknie negocjacji

Giants NFL Free Agency 2022: Na wynos po pierwszym dniu w oknie negocjacji

Mówiliśmy ci jakiś czas temu, że plik Giganci Nowego Jorku W 2022 NFL Free Agency nie zrobisz nic niepokojącego. W poniedziałek boleśnie wyjaśnił, że Giganci nie będą głównymi graczami w pierwszej fali wolnej agencji. Giganci zgodzili się ostatnio na porozumienie z weteranem bramkarzem Markiem Glowinskim Indianapolis Coltsale był to trzyletni kontrakt na średnim poziomie, 20 milionów dolarów dla dobrego, ale nie wyjątkowego gracza.

Oto kilka pomysłów po pierwszym dniu negocjacji.

Koniec zgiełku pociągu Mitchell Trubesky

Mitchell Trubesky dla Giants nie miał sensu. Nie z zespołami, które mogą oczekiwać, że będzie to jasny początek.

Cóż, brzęczący pociąg z Trubisky do Giants – który wyraźnie wymknął się spod kontroli przed rozpoczęciem poniedziałkowego okna negocjacyjnego – gwałtownie zatrzymał się wczesnym popołudniem.

Trubisky szybko zgodził się na warunki dwuletniej umowy z Pittsburgh Steelersgdzie zastąpi Bena Roethlisbergera i potencjalnie rozgrywającego brydża, dopóki Steelerowie nie znajdą długoterminowej odpowiedzi.

A co z gigantami? Cóż, nadal potrzebują lepszego wsparcia niż Mike Glennon czy Jake Froome. Powrót Davisa Webba do Nowego Jorku to słodka historia, ale nadal potrzebuje przepustki do NFL, ponieważ był wyborem Giants w trzeciej rundzie 2017 roku.

Oto kilka nazwisk, które musisz znać.

Marcus Mariota, Tyrod Taylor, Trevor Simian, Jacobi Brissett, Chad Henney i Kees Keenum. Giganci potrzebują biegłości w rozgrywającym numer 2. Każdy z tych gości powinien to zapewnić.

Ofensywne przewodniki po linii

Być może w poniedziałek otrzymamy kilka wskazówek na temat tego, jak Giganci nadal się rozwijają 2022 NFL Draft Jeśli chodzi o linię ofensywną.

Po pierwsze, giganci nie mogą sobie pozwolić na podpisanie kolejnej bezpłatnej linii ofensywnej zastępczej w przedziale cenowym za to, co mają zapłacić Markowi Glowinsky’emu[trzy lata, 20 milionów dolarów, 11 milionów]gwarantowane.[ثلاثسنوات،20مليوندولار،11مليوندولارمضمونهذايعنيأنهمسيجدونحقًامعالجةأفضلمنماتجونوالموقعمؤخرًا،فمنشبهالمؤكدأنهسيتعينإدراجهافيالمسودة[threeyearsmillionmillionguaranteedThatmeansiftheyaregoingtofindarighttacklebetterthantherecentlysignedMattGonoitisalmostcertainlygoingtohavetocomeinthedraft

READ  Dramat VAR zapewnia Tottenhamowi przewagę w 1/8 finału, gdy Bentancourt wygrywa sportowy remis | Liga Mistrzów

To może wskazywać, że Evan Neal z Alabamy lub Ekim Ikowono z Północnej Karoliny byliby wyraźnymi celami z piątym lub siódmym wyborem. I zgodzę się z czymś, co nasz stary przyjaciel „Invictus” napisał w poniedziałek po południu:

Jeśli ci dwaj gracze odejdą, ponieważ siedzimy tutaj dzisiaj, myślę, że zwiększa to szanse, że Giants zechcą wybrać Charlesa Crossa. Missisipi Lub Trevor Benning z Północnej Iowa w pierwszej dziesiątce.

Jak giganci zatrudnią Głowińskiego? W ciągu siedmiu sezonów oddał 166 strzałów w lewą gardę, ale cały czas spędzał na prawej stronie. Muszę uwierzyć, że właśnie tam giganci będą go używać.

Giganci podążyli za porozumieniem Głowińskiego, podpisując wcześniej rachunki za bawole Pomocnik John Feliciano. Feliciano ma większe doświadczenie w obronie, ale wystarczająco długo był z Joe Schoen, Brianem Dabolem i trenerem ofensywnej linii Bobby Johnson, aby wiedzieli, czy poradzi sobie z centralną pozycją.

Żadna z tych sygnatur atomizerów. Żaden z tych graczy nie jest na najwyższym poziomie. Obaj są kompetentnymi weteranami, rodzajami graczy, których giganci muszą celować, biorąc pod uwagę ich ograniczone zasoby. Powinny pomóc ulepszyć passę i dać Gigantom elastyczność w doborze.

Złe wieści dla Dariusa Slaytona?

Giants przynieśli deskę CJ’a, ruch, który ucieszyłem, że mogę to zobaczyć. Tablica zapewnia głębię odbioru, doskonałe w zespołach zasięgowych i wyłaniała się jako realna opcja jako powrót przed złamaniem ręki w zeszłym sezonie.

Dodano również szerokokątny odbiornik Roberta Fostera. Po wydaniu 2021 na Kowboje w Dallas„Zespół szkoleniowy, prawdopodobnie był to weteran z minimalnymi umowami, nie mający żadnej gwarancji. Jednak Foster grał z Dabollem w Alabamie i miał jeden owocny sezon NFL z Dabollem w 2018 roku, zbierając 27 asyst dla Buffalo.

READ  Giants DT Dexter Lawrence zgadzają się na przedłużenie

Giganci wciąż potrzebują dużo miejsca, a te ruchy sprawiają, że zastanawiam się, czy organizacja będzie chciała odejść od Dariusa Slaytona i osiągnąć maksymalny poziom 2,598 milionów dolarów. Giganci mogliby zaoszczędzić 2,54 miliona dolarów, handlując lub odcinając Slayton, i myślę, że Monday zwiększył szanse na to.

Piękny dzień wypłaty autorstwa Evana Engram

Obecni ex-Tight Giants zabezpieczyli roczną umowę z gwarantowanymi 9 milionami dolarów w poniedziałek w darmowych wydatkach Jaguary z Jacksonville. To dobre pieniądze na wybór Gigantów w pierwszej rundzie 2017 roku – pieniądze, których Giganci nigdy nie będą w stanie wydać.

Pomimo zmagań Engrama w Nowym Jorku, zawsze był człowiekiem stand-upu i ciężko pracującym pracownikiem. Powodzenia dla Engrama w dalszej karierze.