1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szefowie podpisują umowę o bezpieczeństwie Justina Reeda na trzyletnią umowę; Analiza i aktualności

Szefowie podpisują umowę o bezpieczeństwie Justina Reeda na trzyletnią umowę;  Analiza i aktualności

ten Kansas City Chiefs Zrobili swoją pierwszą partię NFL Free Agency, podpisując teraz wcześniej Houston, Teksas Bezpieczeństwo Justina Reeda na trzyletni kontrakt o wartości 31,5 miliona dolarów, w tym gwarantowane 20 milionów dolarów. ruch Po raz pierwszy zgłoszony przez w ESPN Adam Shifter.

Reed, lat 25, zadebiutował w pierwszym zespole jako kandydat w trzeciej rundzie przez Teksańczyków w 2018 roku Projekt NFL. W 13 meczach w 2021 roku Reed zebrał 66 wtargnięć (41 singli), dwa za przegraną, cztery defensywne podania i obowiązkową podróż.

Oto kilka natychmiastowych analiz z Duma grotu strzały Główny analityk, Ron Cobb:

Kiedy Reed ukończył Uniwersytet Stanforda w NFL Draft 2018, był znany z imponującej kombinacji wysokiego piłkarskiego IQ i instynktownego grania. Umiejętności te odgrywały silną rolę początkową przez cztery sezony w Houston, odgrywając przede wszystkim rolę głębokiego bezpieczeństwa – ograniczając ukończenie dalekiego zasięgu i ekscytujące umiejętności Sokoła. Metoda rozgrywania gry pojawia się również w pobliżu linii wznowienia z chęcią do ataku, ale ostatecznie jest silniejszy w obronie tylnego końca, aby ukryć podanie. Powinno to zapewnić szefom bezpieczeństwo na starcie, które może być albo wolną pozycją, albo solidną pozycją w obronie Steve’a Spagnolo.

Ten ruch najprawdopodobniej oznaczał koniec ery Terran Mateo w Kansas City. Kansas City nigdy nie zaoferowało Matthew kontraktu, według ESPNKimberly A. Martin.

The Chiefs podpisali kontrakt z Matthew w 2019 roku i – z koordynatorem Stevem Spagnuolo – przekształcili tożsamość obronną Chiefs w jedną z mocnych stron zespołu podczas Energia Termin LIV. Podpisanie umowy przez Mathieu będzie jednym z największych przejęć wolnych agentów w historii Chiefs. Mateusz w wieku 29 lat Oczekuje się, że przetestuje otwarty rynek i wyląduje gdzie indziej.

READ  Lekarz sądowy: Marion Barber III zmarła z powodu udaru cieplnego w domu w Teksasie

Podobnie jak Matthew, Reid jest bezpiecznym graczem we wszystkich transakcjach i grał na linii, w polu, jako róg obronny i róg zewnętrzny. Jeden z dobrych gości z boiska, Reed ma piłkarskie IQ i Prędkość doskoku 4,4-40 jardów Aby teraz wypełnić pustkę pozostawioną przez ewentualne odejście Mateusza. Reed grał w 13 meczach w każdym z ostatnich dwóch sezonów.

Czerwone pasemka

głosować

Czy zgadzasz się na podpisanie kontraktu z premierem Justinem Reidem?