16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Archeologia: Drugie miejsce w rankingu Duke, opuszczenie Teksasu A&M było błędem Komitetu Selekcyjnego NCAA Championship

Archeologia: Drugie miejsce w rankingu Duke, opuszczenie Teksasu A&M było błędem Komitetu Selekcyjnego NCAA Championship

W końcu mamy łuk. Komitet Selekcyjny NCAA Championship wyszedł w niedzielę ze swoim 68. polem i jak zwykle był to mieszany worek – niektóre dobre, inne porysowane.

Drużyny, które zostały zdyskwalifikowane z turnieju NCAA, zawsze dawały komisji selekcyjnej powód do odejścia. Powiedziawszy to, trudno mi zrozumieć, jak to zrobić Teksas A&M Został zdyskwalifikowany na korzyść co najmniej Indiana A Notre Dameostatnie dwie drużyny na boisku.

Porównanie CV z Indianą pokazuje dwa bardzo podobne zespoły i oba Texas A&M mają przewagę w dwóch kluczowych obszarach. Lepiej radzą sobie poza domem i lepiej grają przeciwko rywalom turniejowym. Indiana ma pięć strat poza pierwszym kwartałem, podczas gdy Texas A&M ma tylko dwie. Mają taką samą liczbę zwycięstw jak Quad 1, ale Aggies są trochę lepsze. Obaj pokonali Notre Dame i przegrali Wisconsinchociaż Indiana zrobił to dwukrotnie.

Szelki już są! Dostwać Z powrotem w swoich basenach i dołącz do nas Wyzwania dla kobiet i mężczyzn Aby mieć szansę na wygranie nowej ciężarówki i wymarzonej wycieczki do koszykówki!

Nie mówię, że Texas A&M powinien znajdować się w Indianie. Indiana nie była ostatnią drużyną na boisku. Mówię tylko, że jeśli Indiana istnieje, TAMU też powinno.

Komitet ma Aggies jako trzeci zespół z tyłu, z tyłu Dayton A SMU. Mieli mój łuk i tęsknili za mną Rutters. Szkarłatni Rycerze mają dość dziwny życiorys, więc naprawdę nie mam problemu z wciągnięciem ich w to. Ustanowili rekord dla zespołu o najniższej ocenie w preferowanej skali NCAA, uzyskując ogólny wynik 77 w stawce. Poprzedni rekord wynosił 74 w RPI wcześniej Nowy Meksyk w 1999.

też nie potrafię wyjaśnić jak książę To rozstawienie numer 2. CV Błękitnych Diabłów jest łagodzone przez grę ze słabym ACC. Uderzyli Gonzaga A Kentuckyoba są dużymi zwycięstwami, ale Błękitne Diabły mają tylko sześć zwycięstw w Quad 1 , mniej niż każda drużyna w pierwszych trzech liniach klasy, z wyjątkiem Arizona. Mają 12 zwycięstw w Quadruple 1 i 2, co najmniej dorównując Gonzadze wśród 12 najlepszych drużyn. Ostatecznie ponieśli cztery straty poza 1. kwartałem, odpowiednik stanu Wisconsin. Pozostałe dziesięć drużyn ma łącznie cztery takie straty. Duke ma również najsłabszą ogólną tabelę ze wszystkich zespołów w czołowej 12. To tak, jakby komisja po prostu spojrzała na nich i uznała, że ​​są lepsi, pomimo dowodów przeciwnych.

READ  Orioles Prep SS Jackson Holliday zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej

Mistrz SEC Championship Tennessee A Texas Tech Byłby lepszym kandydatem do rozstawienia numer 2 niż Duke.

Komisja miała jedną trudną sytuację do zmierzenia się w odniesieniu do ostatnich czterech. Te zespoły były w kolejności Wyoming, Rutgers, Indiana i Notre Dame. Zwykle łączą w pary górną i dolną sekundę i umieszczają je na dziobie tam, gdzie należą. W tym przypadku byłby to numer 11 i 12. Jednak, ponieważ Indiana grał Notre Dame w grze bez konferencji, zamienili Hoosiers z Rutgers. Następnie, z powodu konfliktów próbujących uzyskać te pary i te z 11 i 12 w miejscach, które pasują do zasad korekty, komisja musiała zamienić parę nasion 11. na parę nasion 12. Dlatego Wyoming-Indie jest na szczycie miejsce 12, a Rutgers-Nore Dame jest na 11. miejscu.

Umieszczenie pierwszych czterech par w nawiasach było wyzwaniem, o ile pamięta, powiedział David Warlock, dyrektor ds. koordynacji mediów i statystyk w NCAA.

Cieszę się, że w tym sezonie znowu będziemy mieć regularny turniej. Mam nadzieję, że ekscytujące gry przed dużym tłumem. Powodzenia dla twojej drużyny, chyba że grają dla mnie.

Sprawdź Palm Arch na Archeologia środek