5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

1B Anthony Rizzo zgadza się na dwuletni kontrakt o wartości 32 milionów dolarów z New York Yankees, mówi źródło

1B Anthony Rizzo zgadza się na dwuletni kontrakt o wartości 32 milionów dolarów z New York Yankees, mówi źródło

pierwszy podstawowy człowiek Anthony RizzoŹródło powiedziało Jesse Rogersowi z ESPN, który zakończył ostatni sezon z Yankees po umowie z Chicago Cubs, zgodził się na wieloletni kontrakt we wtorek wieczorem na powrót do Nowego Jorku w oczekiwaniu na badanie fizykalne.

Źródło podało, że kontrakt jest na dwa lata i 32 miliony dolarów z klauzulą ​​o braku uczestnictwa po jednym sezonie.

Podczas swojej dziesięcioletniej kariery w Cubs, Rizzo był niezawodny jak każdy w polu odbijającym i na boisku. Był konsekwentnym zwycięzcą All-Star i Złotej Rękawiczki i został wybrany MVP w pięciu kolejnych sezonach. Ale jego liczba spadła w ciągu ostatnich dwóch sezonów, czego kulminacją był handel z Nowym Jorkiem.

Rizzo rozpoczął gorący start ze swoim nowym zespołem, ale mecz z COVID-19 przerwał jego drugą połowę. Nadal prowadził 22 biegi domowe podzielone między Cubs i Yankees, ale jego OPS 0,783 był najniższy od 2013 roku.

Obrona Rizzo nie bolała, gdy się starzeje, a permanentna dolegliwość pleców nie powstrzymuje go przed przebywaniem w drużynie dłużej niż kilka dni. Nadal jest niezawodnym leworęcznym nietoperzem, ale może już nigdy nie zostać kalibru MVP.

Rizzo jest tylko jednym z pięciu leworęcznych zawodników w długiej historii Cubs, którzy w jednym sezonie osiągnęli 30 lub więcej home runów. Jest jednym z dwóch graczy, którzy robili to wielokrotnie. Średnio 29 razy w ciągu siedmiu lat, pomagając Cubs po sezonie od 2015 do 2018.

Był także de facto kapitanem zespołu, podpisując długoterminowy kontrakt z Cubs w 2013 roku. Ten wygasł w zeszłym roku po tym, jak Cubs wybrał opcję dwuletniego zespołu w 2020 i 2021 roku. Obie strony rozmawiały o kolejnej umowie jeszcze niedawno Zeszłej wiosny, ale po tym, jak nie osiągnięto porozumienia, Rizzo sprzedał Yankees na dzień przed terminem handlu zeszłego lata.

READ  „Kiedy do tego dojdziemy, dotrzemy do tego”

Nowy Jork, po powolnym starcie, zjednoczył się z Rizzo i Co, aby przejść do następnego sezonu, gdy Yankees zostali wyeliminowani przez Boston Red Sox, inny zespół, który był wyraźnie wspominany w plotkach handlowych, gdy Rizzo stał się dostępny.