22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

1B Anthony Rizzo zgadza się na dwuletni kontrakt o wartości 32 milionów dolarów z New York Yankees, mówi źródło

1B Anthony Rizzo zgadza się na dwuletni kontrakt o wartości 32 milionów dolarów z New York Yankees, mówi źródło

pierwszy podstawowy człowiek Anthony RizzoŹródło powiedziało Jesse Rogersowi z ESPN, który zakończył ostatni sezon z Yankees po umowie z Chicago Cubs, zgodził się na wieloletni kontrakt we wtorek wieczorem na powrót do Nowego Jorku w oczekiwaniu na badanie fizykalne.

Źródło podało, że kontrakt jest na dwa lata i 32 miliony dolarów z klauzulą ​​o braku uczestnictwa po jednym sezonie.

Podczas swojej dziesięcioletniej kariery w Cubs, Rizzo był niezawodny jak każdy w polu odbijającym i na boisku. Był konsekwentnym zwycięzcą All-Star i Złotej Rękawiczki i został wybrany MVP w pięciu kolejnych sezonach. Ale jego liczba spadła w ciągu ostatnich dwóch sezonów, czego kulminacją był handel z Nowym Jorkiem.

Rizzo rozpoczął gorący start ze swoim nowym zespołem, ale mecz z COVID-19 przerwał jego drugą połowę. Nadal prowadził 22 biegi domowe podzielone między Cubs i Yankees, ale jego OPS 0,783 był najniższy od 2013 roku.

Obrona Rizzo nie bolała, gdy się starzeje, a permanentna dolegliwość pleców nie powstrzymuje go przed przebywaniem w drużynie dłużej niż kilka dni. Nadal jest niezawodnym leworęcznym nietoperzem, ale może już nigdy nie zostać kalibru MVP.

Rizzo jest tylko jednym z pięciu leworęcznych zawodników w długiej historii Cubs, którzy w jednym sezonie osiągnęli 30 lub więcej home runów. Jest jednym z dwóch graczy, którzy robili to wielokrotnie. Średnio 29 razy w ciągu siedmiu lat, pomagając Cubs po sezonie od 2015 do 2018.

Był także de facto kapitanem zespołu, podpisując długoterminowy kontrakt z Cubs w 2013 roku. Ten wygasł w zeszłym roku po tym, jak Cubs wybrał opcję dwuletniego zespołu w 2020 i 2021 roku. Obie strony rozmawiały o kolejnej umowie jeszcze niedawno Zeszłej wiosny, ale po tym, jak nie osiągnięto porozumienia, Rizzo sprzedał Yankees na dzień przed terminem handlu zeszłego lata.

READ  Week Zero College Football: Nebraska – Northwestern jest jednym do obejrzenia

Nowy Jork, po powolnym starcie, zjednoczył się z Rizzo i Co, aby przejść do następnego sezonu, gdy Yankees zostali wyeliminowani przez Boston Red Sox, inny zespół, który był wyraźnie wspominany w plotkach handlowych, gdy Rizzo stał się dostępny.