24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były Steelers, Bears QB, mówi, że Mitch Trubesky był „dziwny jak awanturnik” w Chicago

4850578_web1_AP21003751620847

Były Stiller Jim Miller jest znany jako rozgrywający zarówno Pittsburgha, jak i Chicago. Wie, jak wygląda zatłoczony pokój QB, będąc w tej pozycji z Neilem O’Donnellem, Cordellem Stewartem i Mike’iem Tomczakiem.

I dobrze zna rozgrywającego New Steelers, Mitcha Trubesky’ego.

Miller jest gospodarzem Sirius-XM Radio i analitykiem programu Bears post-game show dla Fox 32 w Chicago. To tutaj Trubisky rozpoczął swoją karierę, zanim w zeszłym roku ponownie rozpoczął pracę jako wsparcie w Buffalo.

„Był dobry dla Mitcha. Potrzebował zaczerpnąć świeżego powietrza. Był trochę oczerniany jako wichrzyciel dla Bears i dlaczego nie wygrali. Ale to było coś więcej” Miller We wtorek powiedział WDVE.

W rzeczywistości Niedźwiedzie zarobiły przyzwoitą kwotę, gdy Trubisky był na czele. W 50 meczach Trubisky’ego w latach 2017-20 Niedźwiedzie były w wieku 29-21 i dwukrotnie awansowały do ​​play-offów, przegrywając swój pierwszy mecz za każdym razem.

Ale kiedy Miller powiedział, że „bardziej chodziło o” niekonsekwencję i brak doświadczenia Trubisky’ego podczas jego pierwszych czterech sezonów w Windy City, miał na myśli to, co działo się z Mattem Nagy’m i sztabem trenerskim Chicago.

Wspólną narracją wśród fanów Steelersa, którzy chcą oznaczyć podpis Trubesky’ego jako sukces, zanim zagra w Pittsburghu, jest założenie, że Trubesky jest błyskotliwym rozgrywającym, który został zahamowany na początku swojej kariery przez złego i ciągle zmieniającego się trenera. Jeśli chodzi o obowiązki komunikacyjne.

Trener, który go powołał, John Fox, został zwolniony po pierwszym sezonie Tropsky’ego. Matt Nagy przejął. W różnych okresach, gdy Trubisky był niedźwiedziem, Doyle Loggins, Mark Helfrich i Bill Lazur wszyscy zdobyli tytuł jako koordynatorzy obraźliwych. Podczas swojej kadencji Nagy nawet sam przejął obowiązki powołaniowe.

Miller powiedział, że ciągłe zamieszanie utrudniało rozwój Trubisky’ego, nazywając go „młodym pomocnikiem, który przez te cztery sezony przeszedł wiele problemów” w systemie, który określił jako „bardzo szczęśliwy” pod rządami Nagy’ego.

READ  Złodzieje kradną nocą sprzęt o wartości 100 000 dolarów z Soldier Field

Związane z:

Tim Benz: Pamiętajcie o niedawnej historii, jeśli chodzi o podpisanie kontraktu Steelers z Mitchem Trubeskym
Pierwsze wezwanie: Orły mogą wyjść na Steelers WR JuJu Smith-Schuster; Brown może stanąć na drodze Bakerowi Mayfieldowi. Ciężka noc w metrze
Steelers otrzymają czwarty wybór kompensacyjny w projekcie na przyszły miesiąc


„Mitch tak naprawdę nie miał zbyt dużego wsparcia. Jest wygrywającym rozgrywającym… ale kiedy dokonujesz zmiany w treningu, rozgrywający zwykle się z nim dogaduje” – powiedział Miller. „Mitch rzucał w złej pozycji. Był młodym rozgrywającym z zaledwie 13 startami w college’u i rósł. Źle na nim wygląda. Ale to nie był tylko Mitch Trubesky, mogę ci to powiedzieć.

Wszystko to może być prawdą. Ale, jak zauważył Miller, Trubisky ma swoje wady.

„Jeśli chodzi o jego świadomość, że chodzi do kieszeni, poprawiał się w Chicago, ale mógł być lepszy” – upierał się Miller. „Jego największą walką jest długa piłka. Jego długa piłka jest trochę płaska. Może to naprawić, ponieważ umieszcza nieco większy łuk na piłce, aby była bardziej dostępna dla odbiorców. „

Jedną z pozytywnych cech Trubisky’ego są dobre wyniki sportowe i umiejętność biegania. Miller powiedział, że Trubisky może potrzebować lepszej pracy, wybierając swoje lokalizacje, kiedy powinien z nich korzystać.

– Ma kilka samolotów – powiedział Miller. „Potrafi jeździć szybko. Jest dobrym sportowcem. Jest twardy. Czasami jego wytrzymałość bierze w nim górę. Musi wiedzieć, kiedy zjeżdżać, jeździć na nartach i wychodzić poza granice”.

Miller opisał również dynamikę, która mogła być dla niego aż nazbyt znajoma, ponieważ był wcześniej kolegą z drużyny Stewarta. Miller powiedział, że Trubisky miał w sobie godną uwagi walkę typu „push-and-pull”, podczas której – jak na dynamikę biegacza – Trubisky czasami odmawia ucieczki z kieszeni, próbując udowodnić swoją grę w pocket pass. Dla świata mógłby być godny rzucania piłką w NFL, a także biegania z nią.

READ  Raport Hawks: handel Collins „bardziej prawdopodobny niż kiedykolwiek”, Atlanta „oszukiwała” w tej transakcji Jeramy'ego Granta

„Mógł użyć (swojego) więcej. Zmuszał się do wyrzucenia jeepa” – wyjaśnił Miller. „Niedźwiedzie próbowały zrobić z niego jeep cross. Czasami musi być tym, czym jest. Po prostu dostosuj i wyreguluj i przygotuj swój podwórkowy plac zabaw (odtwarzacz), gdy będziesz musiał wyciągnąć te zabawki. Czasami próbował zagrać za dużo z własnej kieszeni.

Tak więc, jeśli masz nadzieję, że poczekasz przynajmniej do początku sezonu, zanim pojawią się zawody Kordella, przepraszam za rozczarowanie.

Miller mówił również o wsparciu Trubisky’ego ze strony graczy z centrum umiejętności Steelersów, podobieństwach w radzeniu sobie z negatywnością w Chicago i Pittsburghu oraz o tym, jak zachowanie Trubisky’ego w szatni powinno mu pomóc, gdy dotrze do południowej strony.

Tim Benz jest pisarzem Tribune Review. Możesz skontaktować się z Timem pod adresem [email protected] lub przez Świergot. Wszystkie tweety można ponownie opublikować. Wszystkie e-maile podlegają opublikowaniu, chyba że zaznaczono inaczej.