24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowsze w potencjalnym handlu dla Jamesa Bradbury

James Bradberry

według Mike GaravoloGiganci nie planują wyciąć CB James Bradbury Dziś jednak zagwarantował 2 miliony swojej pensji podstawowej.

Garafolo mówi, że giganci GM Joe Shuen Wciąż ma nadzieję na wymianę Bradberry i jest gotów zatrzymać go na liście trochę dłużej, aby tak się stało. Gwarancje w wysokości 2 milionów dolarów obniżyłyby ich oszczędności, gdyby w końcu musieli je obciąć, ale zawarliby umowę z innym zespołem.

kiedy tam Zainteresowanie handlowe BradberryPonieważ niektórzy spodziewają się, że Giganci otrzymają wybór w trzeciej rundzie, wydaje się, że inne drużyny próbują poczekać, aż Giganci wyjdą, ponieważ wyraźnie idą do przodu.

Jordana Raanana Mówi, że Nowy Jork wciąż ma nadzieję wywrzeć ostatnio presję na Bradbury’ego, który pozostaje solidnym graczem na bardzo cenionej pozycji.

Cięcie lub handel Bradberry zaoszczędziłoby ponad 12 milionów dolarów na okładce. Do tego czasu Giganci mają ograniczone możliwości wykonywania innych ruchów.

Bradbury, 28 lat, był byłym kandydatem drugiej rundy Panthers w 2016 roku. Rozegrał swój czteroletni kontrakt na debiutanta o wartości 3,96 miliona dolarów w Karolinie i pozwolono mu odejść za darmo.

Bradberry podpisał kontrakt z The Giants w 2020 roku w ramach trzyletniej umowy o wartości 45 milionów dolarów. Wkracza w ostatni rok tej umowy i ma przynieść 13,4 miliona dolarów w 2022 roku.

W 2021 roku Bradbury pojawił się we wszystkich 17 meczach dla Giants i strzelił 47 odbiorów, cztery przechwyty, jedno odzyskanie dobicia i 17 podań.

Więcej informacji na temat Bradberry będzie dostępnych, gdy pojawią się nowe wiadomości.

Szukasz najnowszych wiadomości i plotek NFL Insider?

Upewnij się, że podążasz Plotki handlowe w NFL Na Świergot A Facebook Przełamać wieści i plotki o NFL dla wszystkich 32 drużyn!