8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gary Payton II finalizuje transakcję Portland Trail Blazers; Źródła podają, że 3-letnia umowa jest warta 28 milionów dolarów

Gary Payton II finalizuje transakcję Portland Trail Blazers;  Źródła podają, że 3-letnia umowa jest warta 28 milionów dolarów

Gary Payton II Finalizuje wieloletnią umowę z Portland Trail Blazers, a jego agent, Aaron Goodwin, potwierdził ESPN.

Oczekuje się, że Payton, który spędził ostatnie dwa sezony w Golden State Warriors, dołączy do Blazers na trzyletnią umowę o wartości 28 milionów dolarów, poinformowały źródła Mark J. Spears z ESPN. Źródła powiedziały Spears, że Warriors zaoferowali Paytonowi średnie zwolnienie dla podatników.

Tak jak Payton kojarzy się z Bay Area – ze swoim ojcem, strażnikiem Hall of Fame Gary Payton, który urodził się w Oakland – ma również połączenie z Oregonem i regionem północno-zachodnim Pacyfiku. Dorastał w Seattle, gdy jego ojciec grał w Seattle Supersonics. Uczęszczał także do Payton i grał w Oregonie przez dwa lata.

Po skokach w całej lidze od swojego debiutanckiego sezonu w latach 2016-17, Payton w końcu znalazł zaklęcie w Golden State, które pozwoliło jego grze rozwijać się.

Postrzegany jako rozgrywający wychodzący z college’u, Payton był używany jako napastnik, a czasem jako środek, a Warriors spędzali większość czasu na miejscu Dunkera.

Podstawową rolą Paytona był zamknięty obrońca, który zdobył 100 punktów w defensywie – dobry wynik na 40. miejsce w lidze i szósty wśród graczy, którzy grali mniej więcej w tej samej minucie.

Odnosił sukcesy w meczach przeciwko niektórym z najlepszych graczy w lidze, takim jak najlepszy zawodnik w lidze Nikola Jokića fakt, że dodał więcej strzałów do swojego ofensywnego arsenału (35,8% z 3 przy 1,7 próbach na mecz), sprawił, że stał się bardziej celnym graczem.

READ  Tommy Pham zawieszony po uderzeniu Jocka Pedersona, sms