15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polski rząd twierdzi, że co najmniej 964 000 uchodźców uciekło z Ukrainy do Polski.

Po wysłuchaniu ukraińskiego prezydenta Żeleńskiego podczas wirtualnego spotkania z amerykańskimi prawodawcami w sobotę, Sen. Joe Manzin powtórzył swoje poparcie dla odcięcia USA od rosyjskiego sektora naftowego i powiedział, że nie skorzysta z opcji nielotu nad Ukrainą. „Ze stołu.”

„Poznaj prasę” stacji NBC, „Wszystko” [Zelensky] Pomóż mi. Zamierzam walczyć własnym samolotem, daj mi narzędzia do tego.

W szczególności urzędnicy USA i NATO wycofali się, twierdząc, że samoloty Żeleńskiego nie latają: „Nie zdejmę niczego ze stołu, ale daję jasno do zrozumienia, że ​​zamierzamy to poprzeć. Naród ukraiński”.

Mansin podkreślił, że ukraiński prezydent poprosił również kraje zachodnie o pomoc w uzyskaniu większej liczby samolotów do walki z Rosją.

„Nie potrzebujemy was, abyście walczyli w naszej walce. Nie chcemy, żebyście latali naszymi samolotami lub wlatywali samolotami do naszej strefy wojennej. Potrzebujemy samolotów, które mogą latać samodzielnie, mamy granicę” – powiedział.

Demokraci z Zachodniej Wirginii potwierdzili swoje poparcie dla zakazu importu rosyjskiej ropy, mówiąc, że jego wyborcy uważają, że „jesteśmy w zasadzie nonsensem, jeśli chodzi o kupowanie towarów, osiąganie zysków i dawanie pieniędzy Putinowi przeciwko narodowi ukraińskiemu”.

Trochę więcej kontekstu: Mancina i Sen. Lisa Murkowski przedstawiła w czwartek ponadpartyjną ustawę o ograniczeniu rosyjskiej ropy i zwiększeniu amerykańskiego PKB, aby to zrównoważyć.

Odnosząc się do potencjalnego ekonomicznego wpływu tego ruchu, Mansin powiedział, że ceny gazu są już wysokie i „nie z tego powodu”.

„Inflacja już spowodowała spustoszenie, w zasadzie powiemy, że odejdziemy teraz na bok, ponieważ obawiamy się, że i tak może jeszcze trochę wzrosnąć. Nic nie zrobiliśmy. Powiedział. Uważa, że ​​Stany Zjednoczone mogą zwiększyć zarówno produkcję, jak i przejście na czystszą technologię paliwową.

Zapytany o wpływ wojny w Europie na podejście jego partii do agendy klimatycznej będącej częścią planu wydatków socjalnych prezydenta Bidena, który Mans skutecznie zatrzymał w zeszłym roku, odpowiedział: „Myślę, że to czyni nas bardziej realistycznymi. świat. Zapomnij o ambicji, czy to lewej, czy prawej. ”

READ  Michigan pokonuje Alabamę w dogrywce w Rose Bowl i awansuje do meczu o tytuł CFP

„Nasza energia, którą produkujemy w Stanach Zjednoczonych, jest lepsza i czystsza niż gdziekolwiek indziej na świecie, więc wszystko, co uzupełniamy, będzie lepsze niż to, co produkują” – powiedział.

Mancin powiedział, że nie było żadnych formalnych rozmów na temat planu wydatków Bidena.