12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Płatny plan urlopów rodzinnych prawdopodobnie zostanie potrącony z rachunku budżetowego

Demokraci prawdopodobnie zrezygnują z planów stworzenia nowego federalnego programu płac rodzinnych i urlopów macierzyńskich w ramach ich szerszego pakietu polityki wewnętrznej, zgodnie ze sprzeciwem wobec centralnego, oscylacyjnego referendum senatora z Wirginii Zachodniej Joe Muncha III.

Ale senator z Nowego Jorku Kirsten Gillibrand, która została największą mistrzynią w Senacie, powiedziała po trzech rozmowach w środę wieczorem, Mr. Munchin ostrzegł, że obiecał być bardziej otwarty.

Jednak od dawna obserwowane były niekonsekwencje w zakresie uwzględniania nawet zlikwidowanego urlopu rodzinnego. Pan. Ofertę dla Mancina ujawniły trzy osoby zaznajomione z dyskusją, które anonimowo wypowiedziały się, aby opisać toczące się negocjacje. Po kilkudniowych zaciekłych negocjacjach przyszło ocalenie planu, który został skrócony do czterech tygodni z kilkunastu tygodni zaproponowanych już w próbie uspokojenia senatora.

Zwolennicy jej sprawy pracowali nad udostępnieniem w Internecie rzeczywistego zapisu tego oświadczenia.

Jeden z najbliższych rozmów, panie. Sprzeciw Mancina, pomimo intensywnych kampanii ze strony jego kolegów i zewnętrznych grup poparcia, w dużej mierze potwierdził, że układ został porzucony.

„Obserwowałem wszystko” – powiedział pan w środę wieczorem. – powiedział Manjin. „Ale umieszczenie tego w ustawie pojednawczej – to ważna polityka – nie jest właściwym miejscem”.

W obliczu sprzeciwu republikanów wobec szeroko zakrojonego programu polityki społecznej, klimatu i podwyżek podatków, Demokraci muszą zjednoczyć wszystkich członków Izby, z wyjątkiem 50 senatorów i garstki członków, za programem. Skomplikowało to ich wysiłki na rzecz osiągnięcia porozumienia, pomimo zastosowania specjalnego procesu budżetowego o nazwie Pojednanie, który chroni prawo finansowe przed Filipem, aby przeforsować je bez wsparcia republikanów.

Kiedy Demokraci obniżyli swój początkowy plan z 3,5 biliona dolarów do około 1,5 biliona dolarów, Mr. Plan zapewnienia płatnego urlopu rodzinnego i urlopu medycznego, aby pomieścić Mancina i innych centrystów, jest zagrożony.

Poważny federalny program urlopów prawdopodobnie wpłynie na ubezpieczenie społeczne. Pani Mansin starała się zająć zaufaniem. Gillibrand powiedział swoim współpracownikom, że kobiety na płatnym urlopie rodzinnym mają 40 procent większe szanse powrotu do pracy. Zmuszanie po urodzeniu dziecka.

READ  Rewanż w Super Bowl zaplanowano na listopad, a debiut Aarona Rodgersa w Jets zmierzy się z Bills.

Powiedział, że płatny urlop poprawiłby system ubezpieczeń społecznych na dwa sposoby: pomógłby rodzicom uzyskać dzieci, zwiększyłby liczbę przyszłych pracowników i zachęciłby do większej liczby miejsc pracy teraz, co zwiększyłoby wpływy z podatku na ubezpieczenie społeczne.

„Pięć milionów kobiet straciło pracę podczas epidemii” – powiedziała pani Gillibrand. „Musimy go odzyskać.”

Innym Demokratką, senator z Waszyngtonu Patti Murray, jest pan. „Nie pozwolimy mężczyźnie mówić milionom kobiet w tym kraju, że nie mogą wziąć płatnego urlopu” – powiedział.

W środowym liście do Kaukazu marszałek Nancy Pelosi powiedziała, że ​​pomimo różnic w wielu kwestiach dotyczących wydatków „nadal walczymy” o program urlopowy.