24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nauczyciel, który zrezygnował po wzięciu udziału w zamieszkach na Kapitolu, został wybrany do rady szkolnej

Były nauczyciel z Massachusetts pojawił się w tym tygodniu w jego radzie szkolnej, a kilka miesięcy później zdjęcia, na których uczestniczył w zamieszkach 6 stycznia w US Capital, doprowadziły do ​​jego rezygnacji.

Według lokalnej agencji prasowej Matthew Lynch, nauczyciel w Braintree High School, który służył w swoim okręgu szkolnym przez około 10 lat, zrezygnował w lutym. Patch.com Zgłoszono.

W e-mailach do Patcha Lynch powiedział, że FBI odwiedziło go dwukrotnie po wzięciu udziału w zamieszkach, podczas których tłum zwolenników ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa zaatakował Kapitol.

Nie jest jasne, czy Lynch wszedł do Kapitolu i został oskarżony o zamieszki, czy też był na zewnątrz. FBI nie odpowiedziało na prośbę NBC News o komentarz w piątek.

Mimo to kontrowersje nie zaszkodziły kampanii Lyncha na rzecz wyścigu komisji szkolnych. Spośród trzech zwycięzców we wtorkowych wyborach zajął drugie miejsce z 2319 głosami, według Patcha.

Ale po zwycięstwie Lyncha uderzyła burza ogniowa.

Dzień po jego wyborze Braintree Public Schools opublikowało 27 skarg skierowanych przeciwko niemu przez rodziców, nauczycieli i uczniów. Koncentrując się na jego podróży do Waszyngtonu, inni oskarżali go o tworzenie transfobicznych postów w mediach społecznościowych. Połączyć. Jedna skarga mówi, że groził jednemu z rodziców, który początkowo martwił się o jego podróż.

Lynch nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz. W poście na Facebooku dzień po wygranej napisał: „Wczoraj dobrze się pośmialiśmy, ponieważ zamieściliśmy wiadomości w całym kraju”.

„Lewicowcy nienawidzą wolności słowa, więc będą próbować oczerniać każdego, kto wypowiada się przeciwko ich programom. Och! Ci ludzie nie dbają o dzieci Braintree, troszczą się tylko o władzę i kontrolę. Niech będą w komorach echa, które nienawidzą życia .Bo mamy dużo pracy do zrobienia!!” On Napisał.

Thomas Devin, przewodniczący rady szkolnej Prentice’a, nie odpowiedział na prośbę o komentarz w NBC News, ale potwierdził Kto jest w środku? Ten Lynch był w Kapitolu 6 stycznia.

READ  Przedstawiciel GOP. Miller, rozmawiając z Trumpem, nazwał rządzący SCOTUS „zwycięstwem o życie białych”

„Gdyby popełnił przestępstwo, zostałby aresztowany” – powiedział Devin.

„Nie obchodzi mnie polityka ludu” – dodał.