22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MLB proponuje wypłacanie wynagrodzenia opartego na Total War Total zamiast arbitrażu

W sierpniu Major League Baseball złożyła swoją pierwszą poważną propozycję ekonomiczną Stowarzyszeniu Graczy MLB. To byłoby zaangażowanie Intensywna restrukturyzacja Struktura ekonomiczna gry polega na zapewnieniu bezpłatnej agencji graczom w wieku 29 1/2 (po sześciu latach służby w MLB) i zastąpieniu obecnej struktury sędziowania systemem opartym na puli powiązanym z przychodami.

W tym tygodniu liga zaproponowała nieoczekiwane podsumowanie rozmów CBA. Nowy program ma taki sam limit wiekowy, aby móc skorzystać z bezpłatnej agencji, Sportowcy Evan Trellich, Ken Rosenthal i Eno Charis Ta oferta sugeruje, że przedpłata będzie bezpośrednio powiązana z wygraną gracza nad powyższym numerem zastępczym. W tych ramach czas obsługi zawodnika i wyniki WAR przewoźnika (ważone w celu podkreślenia ostatnich sezonów) będą określać pensję zawodnika. Podczas gdy wiele stron internetowych oblicza sumę wojny na różne sposoby, propozycja MLB opiera się na wynagrodzeniu w tabeli WAR FanGraphs.

Tego popołudnia Ben Nicholson-Smith z Sportsnet powiedział (Na Twitterze) MLB zaproponował zastąpienie systemu arbitrażowego wynagrodzeniem na podstawie algorytmu. Nicholson-Smith dodał, że pomysł nie zainspirował MLBPA i że trio sportowców zacytowało przedstawiciela gracza jako mającego „zerową szansę” na otrzymanie uznania za taką ofertę.

Nie powinno to dziwić. Plan MLB, aby założyć darmową agencję za 29 i pół roku, zawsze będzie oczywisty dla graczy. Największe szanse w lidze zwykle sięgają głównych graczy w połowie lat 20. Ci, którzy dotrzymują obietnicy, często mijają sześć lat służby i otrzymują bezpłatną agencję przed sezonem w wieku 28 lub 29 lat. Marketing jak największej liczby sezonów prime-age często pozwala graczom na zawieranie umów zwalniających agencję, a propozycja ligi może połączyć ten elitarny zespół z ich oryginalnymi zespołami na dłużej niż obecny system. (Na przykład żaden z pierwszych dwóch wolnych agentów tego sezonu – Carlos Korea I Cory Poszukiwacz – Jeśli wiek jest ustawiony na 29 1/2, będziesz uprawniony do bezpłatnej agencji.

READ  Komunikaty na żywo: wojna Rosji na Ukrainie

Oczywiście limit wiekowy może również pozytywnie wpłynąć na niektórych graczy. Gracze lubią sędzia Aaron I Wilson Contreras Zamiast iść na ich ostatni rok arbitrażowy, tej zimy skontaktowałbym się z wolną agencją. Filiżanki kwitną późno jak trzeci rozrusznik Mądrość Patryka Liga byłaby na otwartym rynku, zamiast zarabiać minimalną pensję, a on mógłby zarobić kilka milionów dolarów w 2022 r., pokazując 28-osobom tylko 375 występów. Ogólnie jednak ograniczenie wiekowe do 29 1/2 związku może być bardziej pożądane niż obecne ramy świadczenia usług.

Ustalanie wynagrodzeń graczy na podstawie wzoru statystycznego wiąże się z własnymi wyzwaniami. Wyniki osiągnięte w przeszłości będą oczywiście zawsze związane z wynagrodzeniem gracza. Istniejący system arbitrażowy płaci graczom na podstawie ich czasu pracy i statystycznie porównywalnych zarobków graczy. Istnieje przypadek, że plan MLB zmodernizowałby ten proces.

Trybunał arbitrażowy będzie opierał się nieco bardziej niż większość nowoczesnych zespołów na tradycyjnych wynikach pudełek, takich jak home run i sumy RBI miotacza Vince’a, Saves i hitters. Podczas gdy sędziowie rozważają nowe, wojenne skale, ich porównanie danych ze starej szkoły doprowadziło do pensji kuli za zamknięcia i większej skłonności niż zespoły są skłonne płacić za defensywnie zdefiniowanych sluggerów. Z drugiej strony, sędziowie generalnie nie przywiązują wagi, jaką kluby mają do graczy stawiających na pierwszym miejscu w rękawiczkach i odciążających ustawienie z wysoką dźwignią. Wynagrodzenie agencji bez wojny pomoże zlikwidować tę lukę.

Wygląda na to, że MLBPA zada sobie trud związania wynagrodzenia bezpośrednio z WAR. Jak piszą pisarze sportowcy, używanie tego wskaźnika może być bardzo trudne dla osób doraźnych. Zarówno rynki wolnego agenta, jak i arbitrażu generalnie cenią broń żarówkową w porównaniu z całością WOJNY. Zaawansowane pomiary obronne – ważny element obliczeń wojennych – są niestabilne co roku. Na dłuższą metę te pomiary są zgodne z ogólnymi szacunkami inteligencji obronnej gracza. Ustalenie wynagrodzenia z nadwagą w jednosezonowych pomiarach obronnych wydaje się nieoptymalne.

READ  Musk zarabia kolejne 3,6 miliarda dolarów na akcjach Tesli

Bitwa naturalnie wiąże się z dokonywaniem niedokładnych zmian w różnych parkach, co może powodować problemy podczas dostosowywania wymiarów pola gry dla drużyn. A pomiary wojenne różnią się tym, jak dzban oddziela swój wkład od obrony; FanGraphs, oparty na propozycji MLB, ocenia miotaczy na podstawie ich skreśleń, chodu i home run. Usuwa piłkę na szczęście w grze, ale daje dziwne wyniki. Na przykład, Aaron Nola – 4,63 ERA / 3,37 piłek FIP wyrzuconych 180 2/3 rund – ponad 2021 fWAR Robbie Ray2,84 ERA / 3,69 Rzucanie 193 1/3 klatek pitchingu FIP.

Nic z tego nie jest generalnie winne modeli wojennych, a konkretnie wyborów FanGraphs. Większość lub wszystkie zespoły MLB opierają się na identycznych obliczeniach przy dokonywaniu ocen zawodników. To nie bez powodu, ponieważ zaawansowane pomiary tego rodzaju mogą dostarczyć wglądu w graczy, których nie wykrywają zwykłe liczby pudełek. Jednak te ograniczenia ilustrują potencjalne ryzyko powiązania wynagrodzeń graczy bezpośrednio z tą jedną statystyką.

Propozycja MLB prawdopodobnie nie przyniesie w końcu większych postępów, a obie strony będą kontynuować negocjacje, ponieważ obecne CBA wygasa 1 grudnia. Nicholson-Smith mówi, że obie strony planują spotkanie w następny poniedziałek.