Miami Gardens, ul. – Dua Dakovilova opuściła boisko, rzuciła piłkę do kontuzjowanej lewej ręki i machała rękami w uznaniu wiwatów.

„Twój!”

„Twój!”

„Twój!”

Następnie zatrzymał się przed wejściem do metra, aby podnieść łuk, co jest rzadkim momentem dla Miami Dolphins w tym sezonie.

Xavier Howard został zmuszony do potknięcia się i powrócił 49 jardów do lądowania, Dacovilova zszedł z ławki i zakończył swój wieczór z wynikiem 2:19 z 1 jardowym podstępem, a Delfiny ogłuszyły Baltimore Ravens 22-10 w czwartkowy wieczór .

„Każdy sukces jest dobry” – powiedziała Dakovilova. „Żadne plotki, żadne zewnętrzne czynniki hałasu nie mają nic wspólnego z tym, co zrobiliśmy dzisiaj”.

The Dolphins (3-7) strzelili trzy gole z pola od Jasona Sandersa, drugie zwycięstwo od pięciu dni. Tacovilova – który nie mógł wystartować z powodu złamanego palca lub ręki w rzucie w lewą stronę – oddał 158 jardów w odsieczy Jacobiemu Precitowi, który przekroczył 156 jardów i musiał odejść z kontuzją prawego kolana w trzeciej kwarcie.

– Myślę, że w meczu ciężko jest wejść w drugiej połowie – powiedziała Dakovilova. „Musisz się rozgrzać i wrócić do nastroju, aby wejść do środka i zagrać, ale to jest NFL. Musisz być gotowy w każdej chwili.

Dua Takovilova świętuje zwycięstwo Kruków 22-10 nad delfinami.
Obrazy Getty

Baltimore zakończył serię 51 meczów w sezonie zasadniczym z co najmniej 14 punktami – to druga najdłuższa seria w historii NFL po serii 63 meczów rozgrywanych przez Nową Anglię w latach 2009-2013.

Przekonująca decyzja, w której.

– Graliśmy źle i to był powód naszego treningu – powiedział trener Ravens, John Harbaugh. „Zaczyna się ode mnie. Nie wykonałem dobrej roboty, przygotowując je.

Obrona Miami doznała kontuzji rozgrywającego, a jego miejsce zajął kontuzjowany mężczyzna, a jedyną podróżą do strefy finałowej w pierwszych 57 minutach był atakujący liniowy. Piłka nad linią bramkową – nie liczy się tylko dlatego, że nie jest kwalifikowanym biorcą.

READ  Polska ocenia straty w II wojnie światowej na 1,3 biliona dolarów, domaga się od Niemiec reparacji

Nie ma znaczenia. Przestępstwo było adekwatne, a obrona zrobiła więcej niż adekwatna.

– Obrona grała lepiej – powiedziała Dakovilova.

Lamar Jackson ukończył 26 z 43 podań na 238 jardów, a Baltimore było przyłożeniem (6-3). Mark Andrews strzelił dla Ravens, które zdominowały Miami w ostatnich trzech spotkaniach zespołu do czwartku – 137-16.

Lamar Jackson
Lamar Jackson trafił 26 z 238 jardów 43 podaniami, ale to nie wystarczyło, by zepsuć gwiazdorską noc Duy Dakovilovej z ławki.

Nie tym razem. Nawet w pobliżu.

„Musimy iść do pracy” – powiedział Harbaugh. „Musimy być jeszcze lepsi”.

Presett ukończył 52 jardów do Isaiaha Forda w późnej połowie, co okazało się zepsutą grą, która okazała się najdłuższym osiągnięciem Miami w sezonie – w każdym razie do tego czasu. Sanders dodał żeton, dając Dolphins prowadzenie 6-3 w przerwie i jakoś dobre prowadzenie.

Złapany przez Andrewsa to Baltimore 15-10, wygląda na to, że Miami było na linie. Takovilova znalazła Alberta Wilsona z 64 jardami przewagi – najdłuższym zagraniem w Miami w sezonie i najdłuższym podaniem w karierze Takovilovej w NFL – na około trzy minuty przed końcem, a następnie spróbował 1, by przypieczętować zwycięstwo w QB.

Dua Takovilova
Aby pomóc Baltimore Ravens wygrać 22-10, Dua Dakovilova rzuciła na 158 jardów w odbiciu Jacobiego Precita.

– Nie zagraliśmy zbyt dobrego meczu piłkarskiego – powiedział Glass Campbell z defensywy Ravens. „Pod koniec dnia grali lepszą piłkę nożną niż my dzisiaj”.

Błędy blisko finału przez pierwsze 55 minut meczu, rozegrane w połowie trzeciej kwarty, kiedy Dakovilova zakończyła podaniem do praworęcznego Roberta Hunta. Liniowy uderzył w linię bramkową, przewrócił się i wydawał się dosięgnąć piłki nad samolotem.

To się i tak nie liczy. Hunt nie był kwalifikacją, Delfiny zdobyły cel z pola i prowadziły 9-3.

Dua Dakovilova przypieczętowała grę dla Dolphins z wynikiem 2:19 z 1-jardowym podstępem podkreślającym jego noc.
Getty

Wkrótce w końcu doszło do DT. Howard usuwa piłkę Sammy’ego Watkinsa, odbierającego Ravens, po złapaniu piłki w posiadaniu Baltimore, podnosi piłkę i podnosi Miami 15-3.

– Świetna gra – powiedział trener Dolphins Brian Flores. „X, wykonał dla nas świetną robotę, pojawił się ponownie, wykonał świetną grę w wielkim momencie. Potrzebowaliśmy tego. Wyjął go, zgarnął i strzelił. Świetna gra w grze.”