25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lisa Manobal z Blackpink zadebiutuje w trzecim sezonie The White Lotus

Lisa Manobal z Blackpink zadebiutuje w trzecim sezonie The White Lotus

Po miesiącach plotek, że Lisa Manobal z BLACKPINK ma wkrótce zadebiutować jako aktorka, HBO potwierdziło w poniedziałek, że dołączy do obsady trzeciego sezonu serialu. Biały lotos. Zdjęcia do serialu rozpoczynają się w tym miesiącu w okolicach Koh Samui, Phuket i Bangkoku, a serial będzie śledził nową grupę gości w innym hotelu White Lotus.

Dołącza do wcześniej ogłoszonej obsady, w skład której wchodzą Leslie Bibb, Carrie Coon, Francesca Corney, Nicolas DuVernay, Arnas Vidaravicius, Christian Friedel, Scott Glenn, Walton Goggins, Dom Hetrakul, Sarah Kathryn Hook, Jason Isaacs, Julian Kostoff, Michelle Monaghan, Sam Nivola , Morgana. O'Reilly, Leek Patravadi, Shalini Peiris, Parker Posey, Natasha Rothwell, Patrick Schwarzenegger, Time Thapthimthong i Amy Lou Wood.

Jak zwykle nie podano żadnych szczegółów na temat tej postaci, ale jak donosił w listopadzie Deadline, w skład wielopokoleniowego gangu wchodzą patriarcha, dyrektor korporacji, aktorka, kilka matek, w tym żona z klubu country, odmieńca i jog. Uważa się, że Glenn wcieli się w mężczyznę zwanego Jimem, który może i jest powolny fizycznie, ale nadal ma bystry umysł i nieco ekscentryczny.

Stworzony, napisany i wyreżyserowany przez Mike'a White'a, Biały lotos Producentami wykonawczymi są White, David Bernad i Mark Kamen. W związku z kręceniem i promocją części 3 HBO nawiązało współpracę z Urzędem Turystyki Tajlandii.

różnorodny To on jako pierwszy poinformował dzisiaj o wyborze Manobala.

READ  Kolumna Jeremy'ego Clarksona Meghan Markle usunięta przez The Sun - The Hollywood Reporter