30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix potwierdza, że ​​sezon 2 Squid jest w drodze

Netflix potwierdza, że ​​sezon 2 Squid jest w drodze

gra w kalmary Oficjalnie wracam do Netflix na drugi sezon. według Wiadomość od reżysera Hwang Dong-hyukW drugim sezonie powróci Gi-hun i tajemniczy Front Man. Notatka mówi również, że „mężczyzna w garniturze z ddakji może wrócić” i że zostaniemy również przedstawieni Cheol-su, przyjaciółce Young-hee.

„W zeszłym roku uruchomienie pierwszego sezonu „Squid Game” zajęło 12 lat. Ale zajęło to 12 dni, aby „Squid Game” stało się najpopularniejszą serią Netflix wszech czasów” – napisał Huang. „Jako scenarzysta, reżyser i producent 'Squid Game’, wielkie okrzyki dla fanów na całym świecie. Dziękuję za oglądanie i pokochanie naszego programu… Dołącz do nas ponownie na zupełnie nową trasę.”

Odnowienie odbywa się pomimo zmiany losów Netflix od czasu debiutu serialu. Podczas gdy gra w kalmary Wielki hit na całym świecie w kwietniu Netflix Odnotowano pierwszy spadek liczby subskrybentów od 10 lat. Po tym szybko nastąpiły zwolnienia i Wspomniałem o zaostrzeniu budżetów produkcyjnych Praktycznie we wszystkich obszarach. Netflix koncentruje się również na ograniczaniu udostępniania haseł i powiedział pracownikom, że to zrobi Uruchomiono nadawanie z reklamami Do końca tego roku.

seria koreańska Stał się największym serialem w historii Netflix. W zeszłym roku Huang powiedział, że tak W „procesie planowania” rozwoju drugiego sezonupodczas gdy współdyrektor generalny Netflix Ted Sarandos powiedział:Świat kałamarnic właśnie się rozpoczął. Innymi słowy, wszyscy wiedzieliśmy, że nadchodzi sezon 2, ale teraz jest to oficjalne.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie rozpocznie się drugi sezon – lub czy już się skończył. W rozmowie z Targowisko próżnościHuang powiedział, że może zobaczyć w przyszłym sezonie gra w kalmary Zostanie wydany pod koniec 2023 lub 2024 roku i będzie zawierał więcej gier z demonami. Tak więc, jeśli masz nadzieję dowiedzieć się, w jakim problemie Ji-hoon znajdzie się w następnej kolejności, być może będziesz musiał poczekać rok lub dwa.

READ  Panna na czerwiec 2022