27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Toby Keith ogłasza, że ​​ma raka żołądka

Toby Keith ogłasza, że ​​ma raka żołądka
W oświadczeniu zamieszczonym na swojej stronie internetowej, Weryfikacja na Twitterze A Instagram W niedzielę Keith powiedział, że zeszłej jesieni zdiagnozowano u niego raka.

„Ostatnie sześć miesięcy spędziłem na chemioterapii, radioterapii i operacjach. Jak dotąd bardzo dobrze. Potrzebuję czasu na oddychanie, regenerację i relaks” – czytamy w oświadczeniu. „Nie mogę się doczekać spędzenia czasu z rodziną. Ale raczej prędzej niż później zobaczę fanów. Nie mogę się doczekać. -T”

według Jego oficjalna strona internetowama zagrać Keith Ribfest w Illinois w dniu 17 czerwca.
Swój najnowszy album – „Peso in my Pocket” wydał w zeszłym roku po przerwie w trasie z powodu pandemii Covid, strona mówi.
W 2021 r.,Prezydent Donald Trump nagrodził Keith National Medal of the Arts, który National Endowment for the Arts opisuje jako „najwyższą nagrodę przyznawaną artystom i mecenasom sztuki przez rząd Stanów Zjednoczonych”.
„Toby Keith jest piosenkarzem, autorem tekstów, muzykiem i działaczem humanitarnym, który do tej pory odbył 11 tras koncertowych w USA. Ma 32 single”, National Endowment for the Arts powiedział w styczniowym wydaniu 2021.
Keith, urodzony w Oklahomie, swój debiutancki album wydał w 1993 roku Znany jest z przebojów, w tym „Red Solo Cup” i „I Wanna Talk About Me”. Jego singiel z 2002 roku „Courtesy of Red, White and Blue (The Angry American)”, wydany w następstwie ataków z 11 września, uczynił go powszechnie znanym.
Keith wystąpił Setki ofert dla członków American Service Abroad, W tym Afganistan i Irak, a także na imprezach dla prezydentów Donalda Trumpa, Baracka Obamy i George’a W. Busha.

READ  Randka Hrithika Roshana na przyjęciu urodzinowym Karana Johara była zwykłym podejrzanym Saba Azad