5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ławka rezerwowa D-line kontra Cowboys – NBC Sports Philadelphia

Ławka rezerwowa D-line kontra Cowboys – NBC Sports Philadelphia

Na koniec tygodnia drużyna Eagles skróciła rotację linii defensywnej w niedzielnym zwycięstwie nad Cowboys 28-23.

A potem musieli oddać 75 strzałów po tej stronie piłki.

Zespół Eagles zdecydował się na nieaktywność Dereka Barnetta w tym meczu, co oznacza, że ​​ich wyróżniającymi się napastnikami w meczu z Cowboys są Josh Sweat, Haason Reddick, Brandon Graham, Nolan Smith i Patrick Johnson. Johnson nie dotknął pola w obronie, więc wszystkie snapy zostały podzielone pomiędzy czołową czwórkę:

Josh Sweat: 63 strzały (84%)
Haason Reddick: 60 strzałów (80%)
Brandon Graham: 18 strzałów (24%)
Nolan Smith: 9 strzałów (12%)

Zaraz po meczu, po tygodniu odpoczynku, Orły poprosiły swoich najlepszych zawodników o opróżnienie zbiornika. Sweat wszedł w 9. tydzień, grając 73% snapów w defensywie Eagles, a Redick wszedł w tydzień, grając 71%. Obaj w tym meczu byli na naprawdę wysokim poziomie.

W niedzielę Orły nie wywierały stałej presji, ale ich elitarni gracze zrobili to w końcówce meczu. W czwartej kwarcie Sweat i Graham byli potężni. Sweat, Reddick i Graham łącznie uzyskali 3 1/2 worka w grze.

Inne uwagi obronne

• Przed tym tygodniem Orły wykonywały sześć wślizgów w defensywie na mecz. Tak więc po wymianie na Kentavious Street wielu myślało, że debiutant Moro Ojomo otrzyma więcej okazji, ale nie był on aktywny w tej grze. W rezultacie Eagles mieli pięć ataków w defensywie (bez Barnetta, który może grać w środku): Fletcher Cox (55 snapów), Jalen Carter (51), Milton Williams (28), Jordan Davis (18), Marlon Tuipolo (3).

To zasługa Coxa, Williamsa i Daviesa, którzy odnieśli w tym meczu kontuzje, ale wrócili, aby je pokonać.

• W drugiej lidze Reed Blankenship i Kevin Byard wykonali wszystkie 75 snapów, Darius Slay 74, a James Bradberry 73. Zarówno Slay, jak i Bradberry wyszli i wrócili na ostatnią jazdę. Eli Rix (47 snapów) i Sidney Brown (25) kontynuowali rotację w narożniku szczeliny. Bradley Roby (ramię) powinien wrócić po pożegnaniu.

READ  Stan Coopera Kuppa w pierwszym tygodniu jest niepewny, po tym jak odwiedził specjalistę z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego

• Nakobi Dean rozpoczął grę i rozegrał 21 snapów, po czym odszedł z powodu kontuzji stopy. Jeszcze przed kontuzją Orły rotowały na pozycji bocznego obrońcy. Nicholas Morrow zaliczył 54 snapy, a Zach Cunningham nie opuścił boiska.

Obraźliwe uwagi

• Choć wyraźnie odczuwał ból, Jalen Hurts rozegrał w niedzielę wszystkie 62 snapy i wszystkie 640 snapów w ataku w tym sezonie. Cały mecz rozegrał cały zespół OL, w tym debiutant prawy obrońca Tyler Steen. Cam Jurgens powinien wrócić po pożegnaniu.

• W WR AJ Brown rozegrał 60 snapów, za nim DeVonta Smith – 58, Olamide Zacchios – 26 i Julio Jones – 19. Quiz Watkins kwalifikuje się do powrotu po tygodniu pożegnalnym, więc Orły będą musiały podjąć interesującą decyzję.

• DeAndre Swift rozegrał 40 snapów, za nim uplasowali się Kenny Gainwell (23) i Rashad Penny (2). Penny miał dwóch prowadzących na dystansie 8 jardów przy swoich dwóch połowach.

• TE Dallas Goedert rozegrał 48 snapów, zanim opuścił mecz ze złamanym przedramieniem. Nie będzie go przez jakiś czas. Jack Stoll rozegrał 27 snapów, a Albert Okwuegbunam 6. Grant Calcaterra opuścił ten mecz z powodu wstrząśnienia mózgu, ale wydaje się, że spełnia on wymogi protokołu NFL dotyczącego wstrząśnień mózgu.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube