20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co powiedzieli kierowcy na Las Vegas Motor Speedway

Co powiedzieli kierowcy na Las Vegas Motor Speedway

Oto, co powiedzieli kierowcy dalej Wyścig NASCAR Cup Series na Las Vegas Motor Speedway Kto skończył w nadgodzinach.

Alex BowmanZwycięzca:To było bardzo szybkie przez cały dzień. Po prostu nie mieliśmy takiej pozycji na torze, jakiej potrzebowaliśmy, żeby to pokazać. O rany, co za wezwanie (szefa załogi) Grega Ivesa i chłopaków, żeby zabrali tam dwie (opony). To wyraźnie się opłaciło. Wyścigi Kyle’a (Larsona) są zawsze zabawne. Musi się z nim ścigać, aby para wygrała. Zawsze ścigaliśmy się w super czysty sposób iz wielkim szacunkiem. Po prostu nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tych facetach. To był dość okropny początek roku, więc wyjście tutaj i wygranie ostatniej umowy na ponowne uruchomienie jest wyjątkowe ”.

Kyle Larson – Drugie miejsce: „Cieszę się, że otrzymaliśmy ten telefon. To jest rodzaj tego, co chciałem zrobić i kiedy usłyszałem, jak mówią, że bierzemy dwie opony, byłem z tego zadowolony. Przyczepność była błyskawiczna. Miałem dobrą przyczepność na dwóch oponach. Skupiłem się trochę na stworzeniu go do (obrót) trzech”. Może gdybym mógł włączyć go z powrotem, po prostu spróbowałbym uzyskać lepszy łuk i kąt do trzech, ponieważ kiedy znalazłem się tam po jego stronie, zrobiło się tak mocno musiałem unieść przepustnicę.”

Ross Chastain – trzecie miejsce: „Tak, to spełnienie marzeń. To jest to, po co wszyscy pracujemy. Dlatego trenujemy i staramy się budować całe nasze życie i karierę, kiedy zdamy sobie sprawę, że możemy ścigać się na tym poziomie, to mieć takie samochody wyścigowe. Nie mogłem bądź bardziej dumny. Petrac House i dziękuję (właścicielowi zespołu) Justinowi Marksowi i Chevroletowi.”

Kyle Bush – czwarte miejsce: „Prawdziwe świadectwo dla wszystkich w Joe Gibbs Racing. Naprawdę doceniam moich 18-latków, ale także 11, 19 i 20 – wszyscy dawali i uczestniczyli. Każdy miał rękę w tym, że był w stanie nas dzisiaj uruchomić. Więc Naprawdę to doceniam… Pod koniec byłem szybki i po prostu próbowałem zrobić, co w mojej mocy, aby objąć prowadzenie z (Martinem) Truexem (Jr.) Czułem, że w końcu trochę się odsunąłem i zbliżaliśmy się do białego czy coś, nie wiem, co to było, ale tak czy inaczej, nie miało być. Nie dzisiaj. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

William Byron Piąte miejsce: „Mieliśmy dobry bieg. Gratulacje dla Alexa (Baumann). Wiesz, że potrzebujemy dobrego biegu. Mieliśmy ciężkie dwa tygodnie. Oczywiście w pierwszej piątce”. Chcemy wygrać i czułem, że w tym wyścigu były chwile, w których mieliśmy potencjał, ale musieliśmy po prostu posprzątać niektóre drobiazgi. Musimy posprzątać niektóre z tych rzeczy w boksie drogi i trochę lepiej i myślę, że będziemy mieli szansę wygrać.

READ  Pomimo porażki Bucks „wierzą” w to, co mają i co mogą zrobić

Eric Almerola Szósty:(Szef ekipy Drew Blickensderfer) wykonał świetną robotę, dokonując dobrych poprawek przez cały wyścig i ulepszając samochód. Bierzemy pierwszą połowę wyścigu i tak naprawdę chodzi o naukę. Dokonujemy korekt. Jeśli coś nie jest dobre, wracamy do tego i dostrajamy samochód, aby dostać się tam, gdzie musimy, i zwykle w ciągu ostatnich kilku tygodni mamy samochód tam, gdzie potrzebowaliśmy go koniec wyścigu. …Musimy dalej odrabiać lekcje, ale mimo wszystko jest to świetny początek sezonu i świetna zabawa.”

Tyler Riddick Siedem ukończonych: „Jestem dumny ze wszystkich w RCR, którzy pomogli nam uratować bardzo przyzwoity finisz w naszym Chevrolecie BetMGM nr 8 po długim dniu na Las Vegas Motor Speedway. Musieliśmy zacząć ścigać się z tyłu stawki z powodu pewnych problemów z układem kierowniczym w naszym samochodzie wyścigowym. Utrata go do tej naprawy zdecydowanie kosztowała nas trochę więcej niż oczekiwaliśmy podczas wyścigu. jaki kierunek obrać z modyfikacjami samochodu wyścigowego Nasze własne podczas wyścigu. Popełniliśmy ogromny błąd wyłączając zakręt 4, ale na szczęście nie nawiązaliśmy kontaktu. Nie straciliśmy okrążenia i wróciliśmy do meczu Od tego momentu drapaliśmy się po trochu, zdobyliśmy punkt lub dwa na drodze do pit stopu i kilka punktów po ponownym uruchomieniu, wszystko, co możemy, aby wypracować lepsze pozycjonowanie toru. Jestem dumny z wysiłku wszystkich w RCR robi to. Będziemy kopać dalej”.

Christopher Bell Dziesiąty ukończony: „Udało mi się uzyskać z tego dobry wynik, więc fajnie jest znaleźć się w pierwszej dziesiątce. DeWalt Camry był szybki i czułem, że możemy ścigać się, aby wygrać. 18 i 19 lat wydawało się, że mieli to przed pojawieniem się żółtego i byłem tak dobry jak oni. Po prostu powinniśmy zebrać je wszystkie.

Austin Dillon – Koniec 11: „Jestem bardzo dumny ze wszystkich w tym … zespole, który ciężko walczył przez cały dzień na torze Las Vegas Motor Speedway. Wyścig był dzisiaj intensywny i chociaż wcześnie zostaliśmy w tyle z powodu wypadku na torze, nigdy się nie poddaliśmy Pomyśleliśmy strategicznie o uratowaniu Tires, kiedy jesteśmy spóźnieni, a zespół miał dziś świetne telefony w boksach. Przegraliśmy na etapie 1, ale przyzwoicie skończyliśmy na etapie 2. Byliśmy ciasni pod koniec dnia i nie mogliśmy skręcaj dalej po kilku okrążeniach. Nie jestem pewien, czy to było coś gorącego, czy nie, ale naprawdę mieliśmy dzisiaj problemy z pogodą w korku. Mieliśmy najlepszy dzień i ukończyliśmy 11 miejsce, więc jestem bardzo dumny z wszystkich na zespół, ponieważ nigdy się nie poddaliśmy.”

Kevin Harvick – Zakończono 12: „Po ponownym uruchomieniu doświadczyliśmy korków, ale przepracowaliśmy to i wszyscy członkowie załogi wykonali dobrą robotę”.

READ  Czy nowe zasady MLB działają? To, jak długo pozostaniesz na boisku, może być odpowiedzią

Joey Logano 14 zakończonych: „Byliśmy ciasni i na początku nie byliśmy zbyt dobrzy. Wprowadziliśmy pewne poprawki i poprawiliśmy się do miejsca, w którym byliśmy na szóstym lub siódmym miejscu, co byłoby przyzwoitym wyzdrowieniem pod każdym względem, a następnie zrezygnowaliśmy z grupy na końcu. „

Harrison Burton – Zakończono: 16 „Czuło się, jakbyśmy mieli dzień pełen wzlotów i upadków. Skończyliśmy w ścianie, próbując ominąć wypadek, a potem trafiliśmy kogoś, kto próbował ominąć wypadek. Za każdym razem, gdy osiągnęliśmy jakąkolwiek pozycję na torze, wydawało się, że tęsknię za tym. To wyścig na torze i dużo. Wiele wyzwań próbowało przejść, ale ogólnie był to dla nas całkiem przyzwoity dzień. Finisz był przynajmniej lepszy niż my czasami i gorszy niż jechaliśmy na tyle szybko, by czasami biegać, ale pod koniec dnia budujemy, więc jest to krok naprzód. Naprawdę skończyliśmy wyścigi i zdobyliśmy kilka punktów, a my po prostu staramy się budować we właściwym kierunku jako grupa i postaraj się ulepszyć naszą grupę tak szybko, jak to możliwe.”

Justin Haley 17 zakończone: „Ogólnie rzecz biorąc, to był dla nas dobry dzień. Udało nam się naprawić Chevroleta nr 31, aby chronić rynnę w Kalifornii, więc myślę, że posiadanie Top 20 jest dla nas wygraną. Osiągnęliśmy duże zyski, ale nadal Niektóre z rzeczy, nad którymi musimy pracować jako zespół, aby wykorzystać ten wysiłek”.

Austin Cendrick XIX miejsce: „Oczywiście nie jest to idealny dzień dla przeciwnika Tire Ford. Naprawdę walczyliśmy na początku wyścigu i straciliśmy trochę naszej pozycji na torze. Czułem się, jakbyśmy naprawdę mocno spędzali czas w pierwszej piętnastce i mieliśmy duży potencjał aby samochód był trochę lepszy.Zdecydowaliśmy się odejść od Strategii i utrzymujemy nasze tarcie w samochodzie i niestety tak się stało i zaowocowało odgrodzeniem kilku miejsc poza pierwszą 20., co osaczyło nas dwóch. 20 najlepszych zgaduje przyzwoite ożywienie, ale na pewno nie to, czego chcieliśmy lub na co liczyliśmy dzisiaj, ale z pewnością wiele się nauczyliśmy. Mam nadzieję, że będzie to coś, co możemy posunąć do przodu ”.

Daniel Hemrick – Zakończono 22: „W tym tygodniu ponownie mieliśmy kilka prób z problemami z hamulcami i uszkodzeniem nosa. Nie tak to namalowaliśmy, ale jestem naprawdę dumny z wysiłku, jaki wszyscy włożyli dzisiaj w Kaulig Racing. Czasami 22. miejsce wydaje się zwycięstwem, i to jest co czułem dzisiaj w tym #16 South Point Camaro ZL1.”

Denny Hamlin 32 ukończone: „Zepsuliśmy skrzynię biegów. Właśnie zgasiłem cały bieg, kiedy opuściłem boks. Mieliśmy dzisiaj najlepszy samochód. Właśnie tam wróciłem i pracowaliśmy nad naszą drogą i popełniliśmy błędy. „

Cole Custer 33 ukończone: „Coś poszło pod maską. Nie jestem pewien, co to było. Na pewno był to dzień pełen wrażeń. Zaczęliśmy od tyłu, a potem zaczęliśmy robić postępy, ale musieliśmy wrócić ponownie. Potem skręciliśmy i mieliśmy skręcić ponownie, więc to był pracowity dzień. Nie skończyło się to dobrze. Po prostu przejdziemy do następnego etapu. Myślę, że mamy solidny samochód. mocny dzień, ale nic z tego nie wyszło.”

Chase Briscoe – Zakończono: 35 „Byliśmy naprawdę dobrze wtedy 34(Michael McDowellRaz zostałem na zewnątrz na oponach i trochę się z nami zadzierałem. Straciliśmy dużo centralnego etapu, a potem wymknął się z wyścigu, a ja wiele straciłem. Natknąłem się i dostałem 99 (Daniel Suarez). Nie wiem, czy go to bolało, czy nie, ale powiedziałbym, że ostatnie 5-10 okrążeń przed moim ostatnim wyjazdem podskakiwał naprawdę, bardzo źle i myślę, że coś zepsuł lub złamał oponę. Nie wiem, nie wiem. Po prostu wszedłem do rogu i zakręciłem. To naprawdę niefortunne. Myślałem, że będziemy naprawdę dobrzy. Przez cały rok mieliśmy dobrą prędkość, więc w przyszłym tygodniu po prostu spróbujemy wykopać dziurę”.

Ryan Blaney – Zakończono: 36 „sześć”Brad Kiselowski) obrócił się po jego prawej stronie przede mną i posadził w nim. Nie cieszę się z niczego i nie chcę być szczęśliwa z niczego, gdy ktoś traci to na twoich oczach i kończy nasz dzień. Nie nazwałbym tego pechem, ale kiedy ktoś rzuca się przed tobą i cię liże, nic cię nie uszczęśliwia. Mieliśmy bardzo szybki samochód i nie mieliśmy nic do pokazania”.

READ  Sonny Gray z Minnesota Twins i Zack Greinke z Kansas City Royals zaczynają od kontuzji

Daniel Suarez – Ukończony 37.: „Nie wiem, co powiedzieć. On (Chase Briscoe) był na wolności i mnie skaleczył. Nie zrobił tego celowo, ale to było niefortunne”.