24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kontrakty terminowe Dow Jones: wzrost rentowności skarbu; Apple tworzy historię; Czas kupić akcje Tesli?

Kontrakty terminowe na Dow Jones były nieco niższe pod koniec poniedziałku, a rynek akcji zaczął od silnych wzrostów w 2022 r., a rentowności obligacji skarbowych rosły. Akcje Tesli przekroczyły nowy punkt kupna po mocnych dystrybucjach, podczas gdy Apple osiągnął nowy szczyt i kapitalizację rynkową wynoszącą 3 biliony dolarów.
X.W poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 0,7%. Indeks S&P 500 wzrósł o 0,6%, a oparty na technologii Nasdaq o 1,2%.

Pośrodku Liderzy Dow Jones, jabłko (APLRóża 2,5% w poniedziałek Microsoft (MSFT) Przesunięto w dół 0,5% Dzisiejsza giełda. Również w Dow 30, Domowy magazyn (HD) Potknięcie się w tym samym czasie Nike (Z) również spadła poniżej poziomu krytycznego.

Głowica pojazdu elektrycznego Tesla (DSLAW poniedziałek cena wzrosła o 13,5%. jego konkurent, Rivian (RIVN), prawie 1% mniej. Wyczyść zespół (LCID7,6%. I chińscy liderzy EV Li Auto (W), Neo (NIO) I Silniki Xpeng (XPEV) Skończyło się na ostrym mieszaniu po nich Grudniowe raporty sprzedażowe koniec tygodnia.

Kupuj i przeglądaj najlepsze akcje w poniedziałek, Materiały aplikacyjne (AMAT), myśliwy (Ich), Skarpetki Goldman (G.S.) I Wells Fargo (WFC) znajdują się w nowych strefach zakupów lub w ich pobliżu.

Microsoft i Tesla Tabela liderów IBD Akcje. Tesla wyróżniona w tym tygodniu Akcje blisko strefy kupna Program, jednocześnie jeden z materiałów użytkowych IBD SwingTrader Magazyn.

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły o 0,1% po zamknięciu giełdy w poniedziałek. Nasdaq 100 Futures o cal wyższa w porównaniu z wartością godziwą. Pamiętaj o handlu Przyszłość Dow Jones Gdzie indziej nie ma potrzeby przekładania tego na kolejny regularny handel prawdziwy Giełda Papierów Wartościowych Sesja.

Dzisiejszy przegląd giełdy w USA

Indeks Logo Cena £ Zysk/strata % Zmiana
Dow Jones (0DJIA) 36585,13 +246,83 +0,68
S&P 500 (0S i P5) 4796,59 +30,41 +0,64
Nasdaq (0NDQC ) 15832,80 +187,83 +1,20
Russel 2000 (ITP.) 225,35 +2,90 +1,30
IBD 50 (FFTY) 45,54 -0,30 -0,65
Ostatnia aktualizacja: 16:28 CET 1.03.2022

Pośrodku Finanse handlu giełdowego, Innowator IBD 50 (FFTY) Spadły o 0,7%, ponieważ lepiej rosnące akcje były pod presją wyprzedaży. Nasdaq 100 Tracker Invesco QQQ Trust (QQQ1% wyższy. Oraz SPDR S&P 500 ETF (Szpieg) 0,6% wyższa.

READ  Ustawa o pomocy ukraińsko-izraelskiej usuwa krytyczną przeszkodę w Senacie

W innym miejscu przychody 10-letnich Skarbu Państwa wzrosły do ​​najwyższego poziomu od 24 listopada, zbliżając się do 1,63%. Dochody 10-letnich Skarbu Państwa zakończyły się w piątek 1,51%.


Strategia ETF na giełdzie i jak inwestować


Rajd na giełdzie

Giełda otworzyła się solidnym zyskiem w poniedziałek 2022 r., gdy kombinacja Tech-Heavy Nasdaq przełamała czterodniową stratę. Dow Jones Industrial Average i S&P 500 zakończyły dwudniowy slajd.

Perspektywy rynkowe wskazują na „potwierdzony trend wzrostowy”, więc inwestorzy zapalili zielone światło, aby kupować wysokiej jakości wzrostowe akcje, pokonując doskonałe punkty kupna.

Wielkie zdjęcie w piątek Komentarz: „Inwestorzy muszą być ostrożni, aby wejść w nowy rok, ale są powody do optymizmu. Jeśli S&P 500 zyskuje 20% lub więcej w ciągu jednego roku kalendarzowego, powróci do średnio 7,7% w przyszłym roku. ”.

Aby zapoznać się z codzienną analizą rynku akcji, zobacz IBDs Wielkie zdjęcie.


Pięć najlepszych akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Kupuj i przeglądaj akcje Dow Jones: Home Depot, Nike

Akcje Home Depot spadły w poniedziałek o 1,5%, ale są powyżej 50-dniowego poziomu wsparcia. Akcje znajdują się w strefie kupna, gdy odzyskują wsparcie.

Nike, lider w handlu detalicznym Dow Jones, znajduje nową płaską platformę z punktem zakupu na poziomie 179,20. IBD MarketSmith Analiza ilustrowana. Akcje spadły poniżej swojej 50-dniowej linii podczas poniedziałkowego spadku o 1,2%.


Cztery najlepsze akcje wzrostowe, na które warto zwrócić uwagę w obecnym rajdzie giełdowym


Akcje do kupienia i obejrzenia: Applied Materials, Huntsman, Goldman Sachs, Wells Fargo

IBD SwingTrader Odzyskane przedmioty użytkowe z magazynu 159.10 Kup punkt A Płaski fundament 1,6% wzrost w poniedziałek, według IBD MarketSmith Analiza ilustrowana. Początkowe wybicie nastąpiło przy słabym wolumenie, ale gra była kontynuowana. Wolumen, kluczowy czynnik w udanych wybiciach, był nieobecny w odwrotnych ruchach akcji. 5% powierzchnia kupna trwa do 167.06.

READ  Nowy Meksyk przygotowuje się na nowy szczep Covid-19 wśród świątecznych tłumów

Środa IBD Day Stock, Huntsman znajduje się w zakresie kupowania, przekraczając 34,57 wejścia po płaskiej podstawie po 1,5% wzroście w poniedziałek. Limit zakupów 5% wzrasta do 36.30. HUN udostępnij Pokazuje 89 z 99 w prawo Wspólna ocena IBD, jak tam stwierdzono Weryfikacja zapasów IBD.

Członek Dow Jones Goldman Sachs awansował o 3,3%, zamykając się poniżej 50-dniowego poziomu. Zapas znajduje się na płaskiej podstawie z punktem skupu 426,26. Zdecydowany ruch powyżej 50-dniowego limitu sprzyjałby szansom akcji.

Wells Fargo osiąga 5,7%, przekraczając 50-dniową średnią kroczącą Tendencja. Firma bankowa znajduje płaską bazę z punktem zakupu 52,67.


Dołącz do ekspertów IBD, odkrywając wiodące akcje w aktualnym rajdzie giełdowym na IBD Live


Akcje EV: Li Auto, Neo, Xpeng, Lucid Motors, Rivian

W weekend chińscy liderzy pojazdów elektrycznych Li Auto, Neo i Xpeng Motors Zapowiedział swoje dostawy w grudniu.

Po powrocie z 50-dniowej średniej ruchomej w zeszłym tygodniu, Li Auto Stock nadal działa w nowej lokalizacji. Akcje wzrosły w poniedziałek o 0,75%.

Akcje Neo wzrosły w poniedziałek o 5,65%, oddalając się od ostatniego minimum. Akcje zamknęły się w poniedziałek, osiągając 52-tygodniowe wysokie 50% zniżki i poniżej 50- i 200-dniowej średniej kroczącej.

Xpeng Motors zakończył w poniedziałek niestabilną sesję ze stratą 0,1%. Nie ma jeszcze idealnego punktu do zakupu, ponieważ akcje stanowią prawą stronę nowej witryny, ale najnowszy ruch jest zdecydowanie kreatywny.

Wśród amerykańskich akcji EV, akcje Lucid Motors wzrosły w poniedziałek o 7,6% i wzrosły o 1,8% w piątek. Akcje LCID Rozszerzony poza punkt zakupu 28,49 Podstawa kubka z uchwytem, Ale ogromne zyski zmalały. Akcje czekają na kolejną próbę odzyskania 50-dniowego zamówienia, co będzie sprzyjać konsolidacji akcji.

Ostatnia pierwsza oferta publiczna Rivian spadła w poniedziałek o 0,9%, po początkowych wzrostach. Akcje RIVN zamknęły się w poniedziałek na poziomie około 43%, najwyższym od debiutu. Bądźcie czujni Podstawowa oferta publiczna Należy utworzyć przed rozważeniem zakupu. Niedawne gwałtowne straty są poważnym pogorszeniem podstawowych wyników akcji i nie widać nowego punktu kupna.

READ  Trzęsienie ziemi w Malibu w południowej Kalifornii. — NBC Los Angeles

Akcje Tesli

Akcje Tesli W poniedziałek wzrósł o 13,5%, pokonując czterodniową passę. Niedziela, Dostawy Tesli ogółem 308 600 dostaw w IV kwartale. Obejmuje to 296 850 pojazdów Model 3 i Y oraz 11 750 luksusowych pojazdów elektrycznych Model S i X. Przez cały rok Tesla odnotowała roczne dostawy pojazdów w 2021 r., co oznacza wzrost o 97% do 936 172 pojazdów.

W poniedziałek akcje Tesli 1119,10 przekroczyło punkt kupna, co jest wynikiem trendu i uchwytu wykresu dziennego. Strefa zakupów została rozszerzona do 1.175,06. Tymczasem akcje znajdują się w zasięgu podwojenia ceny kupna na poziomie 1,202,05.

W dniu 4 listopada akcje wzrosły o 1.243,49, a zakończyły się w poniedziałek z 52-tygodniowym maksimum wynoszącym zaledwie 4%.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

Pośrodku Akcje Dow Jones, akcje Apple wzrosły w poniedziałek o 2,5%, prawie uderzając 20% -25% marży zysku Przeszedł punkt kupna 153,27 od podstawy na kubku z ręką IBD MarketSmith Analiza ilustrowana. Akcje Apple osiągnęły w poniedziałek nowe maksima i stały się pierwszą firmą, która to zrobiła Osiągnięto 3 biliony dolarów w kapitalizacji rynkowej.

Lider oprogramowania Microsoft ponownie poparł swoją 50-dniową średnią kroczącą podczas poniedziałkowego spadku o 0,5%. Akcje Top Dow Jones zbliżają się do poziomu kupna 349,77 na płaskiej bazie z wczesnym wejściem na 344,40.

Nie zapomnij śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze @IBD_SLehtonen Dowiedz się więcej o akcjach wzrostowych i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

Dowiedz się, jak obliczyć rynek za pomocą strategii rynkowej ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać akcje wzrostowe: Dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych akcji