23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta zraniła załogę Delta podczas lotu z Tampa

Zabrano kobietę FBI Został aresztowany w czwartek po tym, jak policja powiedziała, że ​​ranił kilka osób i personel Lot Delta Według raportu z Tampy do Atlanty.

Raporty Fox 5 Atlanta Policja czekała na przybycie lotu 2790 na międzynarodowe lotnisko Hartsfield-Jackson w Atlancie. Patricia Cornwall została aresztowana po rozmowach policji z pasażerami samolotu. Raport mówi, że śledczy nie powiedzieli dokładnie, co się stało.

Plik: Pasażer Delta Airlines został zatrzymany w czwartek po locie z Tampy do Atlanty. (Zdjęcie: Yuki Iwamura / AFP) (Zdjęcie: Getty Images: Yuki Iwamura / AFP)
(Zdjęcie: Yuki Iwamura / przez AFP Getty Images)

Delta nie odpowiedziała natychmiast na cogodzinny e-mail Fox News.

Fox Business: W miarę utrzymywania się problemów z podróżami wakacyjnymi wariant Omigron powoduje, że linie lotnicze odwołują lub opóźniają loty w niedzielę

Tampa Bay Times zwrócił również uwagę, że zakres obrażeń nie był jasny. DMZ Znaleziono film Zostało to powiedziane z incydentu, w którym kobieta została skonfrontowana przez mężczyznę z tym, że nie nosiła maski. Mężczyzna powiedział kobiecie, która nie miała maski, że je. Raport mówi, że kobietę na filmie można było zobaczyć co najmniej raz atakując mężczyznę.

Plik: Dr Anthony Fauzi powiedział w niedzielnym wywiadzie, że pasażerowie powinni nosić maski podczas lotów.  (Zdjęcie: Yuki Iwamura / AFP) (Zdjęcie: Getty Images: Yuki Iwamura / AFP)

Plik: Dr Anthony Fauzi powiedział w niedzielnym wywiadzie, że pasażerowie powinni nosić maski podczas lotów. (Zdjęcie: Yuki Iwamura / AFP) (Zdjęcie: Getty Images: Yuki Iwamura / AFP)
(Yuki Iwamura / AFP przez Getty Images)

Dr. Anthony Fossie Powiedział w niedzielę, że linie lotnicze powinny w przyszłości wprowadzić zasady dotyczące masek.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

„Chcemy mieć pewność, że ludzie noszą maski. Pomysł usunięcia masek jest w moim umyśle, a nie jest to coś, co powinniśmy rozważyć” – powiedział Fauzi.