16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Seattle w Kalifornii poinformowało o opadach śniegu, ponieważ niektóre części Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie nie otrzymają białych Świąt Bożego Narodzenia.

Seattle w Kalifornii poinformowało o opadach śniegu, ponieważ niektóre części Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie nie otrzymają białych Świąt Bożego Narodzenia.

A Białe Boże Narodzenie nadeszło Do niektórych części zachodniej Ameryki

Po rzadkim pokazie w rejonie Seattle w sobotnie popołudnie, w sobotnie popołudnie góry lodowe uderzyły w całą Kalifornię.

Było wiele Raporty Opad śniegu w Seattle i National Weather Service poinformowały.Śnieżna, ciężka jazda„Oczekiwany na lokalnych drogach.

A „Pozornie nieskończona„Obszary niskiego ciśnienia z Pacyfiku uderzają w zachodnie wybrzeże, a zimne burze spodziewane są w środku tygodnia, powiedzieli federalni prognostycy.

Był też śnieg Zgłoszone Portland, Oregon, obszar ”Zimne wiatry arktyczneIdąc dalej, powiedzieli prognostycy. Seattle i Portland, w których generalnie nie ma opadów śniegu, w niedzielę otrzymają co najmniej cal śniegu.

Eugene w stanie Oregon ogłosił w niedzielę rano śnieg i lód, wzywając mieszkańców do zjechania pojazdami z pasów awaryjnych.

„Oczekuje się, że pogoda będzie się nadal pogarszać w ciągu dnia w niedzielę, a śnieg przesuwa się po okolicy” – ostrzegło miasto. „Mroźne temperatury prawdopodobnie się pogorszą w niedzielny wieczór”.

National Weather Service poinformowała, że ​​w niedzielne popołudnie na horyzoncie pojawiła się potencjalna burza w rejonie Boulder w stanie Kolorado.

Był „Obfite, silne opady śniegu„W Tahoe Basin i Reno w stanie Nevada lokalne biuro meteorologiczne poinformowało w sobotę, że drugi dzień z rzędu Interstate 80 został zamknięty w pobliżu Toner Summit na California Highway Patrol. Powiedział. Niska widoczność została naliczona.

Ulewny deszcz i burze z piorunami uderzyły w San Francisco Bay Area w sobotę. Konsultacje powodziowe w San Francisco zostały odwołane tego popołudnia.

Był pokryty śniegiem Czwarty w kraju W sobotę zapowiadał się w końcu powrót na podnóża Kalifornii, gdzie spadające temperatury i świeża wilgotność tworzyły późnonocne, pokryte śniegiem palmy.

70-kilometrowe skrzyżowanie na szczycie Sierra Nevada zostało zamknięte w sobotę, gdy burza wiał drugi wiatr, który w ciągu nocy wyciął prawie 2 stopy śniegu w niektórych ośrodkach narciarskich wokół jeziora Tahoe.

READ  Sam Altman powraca na stanowisko dyrektora generalnego OpenAI

Rzut oka na puch jest możliwy nawet w San Diego, gdzie śnieg jest rzadkością, ale może być już za późno na obliczenie, że to białe święta.

„Możemy uzyskać lekki pył w górach hrabstwa San Diego” – powiedział Casey Oswand, meteorolog służby meteorologicznej.

Uniwersytet Kalifornijski w Central Sierra Snow Lab w Berkeley poinformował w niedzielę, że ponad 70 cali śniegu spadło w zeszłym tygodniu i 29 cali poprzedniego dnia.

W 1970 roku, po spadku o 179 cali, najcięższe opady śniegu w stanie były o 2 stopy mniejsze niż w grudniu, podało laboratorium.

Jednak w innych częściach Kalifornii Boże Narodzenie było mokre i deszczowe, ponieważ burze nadal nasiąkały stanem, powodując gwałtowne powodzie i powodzie w niektórych obszarach w okresie świątecznym.

Tymczasem temperatury na południowych równinach nadal rosną. Jeden z federalnych prognostów ”Sprzeczny, gorący niski poziom ciepła”.

Niespotykanie wysoka temperatura Niedziela może być od południowych równin do Morza Śródziemnego” – powiedział National Weather Service.

„Większość południa była znacznie cieplejsza, odkąd wzrosło w latach 80. w Teksasie i Oklahomie” – powiedział. „Najwyższa średnia temperatura w niedzielę będzie rozciągać się od północnego Teksasu do południowego Kansas, gdzie temperatury będą o 25-35 stopni powyżej średniej”.

Powiązana prasa i Koń kminkowy Wniesione.