5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

70-milowy odcinek I-80 w Sierra został zamknięty z powodu zamieci Tahoe

Warunki zaciemnienia pokrywają 70 mil drogi międzystanowej 80 w Sierra w słaby świąteczny weekend Burza leje śnieg Tahoe Powierzchnia.

W niedzielę rano I-80 z Colfax do linii stanowej Nevada została zamknięta bez ponownego otwarcia. Na północy, State Route 49 zamyka się z Camptonville do Sierraville. Autostrada 50 z Echo Summit do Myers została zamknięta z powodu „wielu spinoutów”, powiedział Caltrans.

Drogi przez Sierra są obecnie uważane za niebezpieczne dla kierowców, ze słabą widocznością, silnymi wiatrami i śniegiem. Nawet na nieutwardzonych drogach straż pożarna Trucky i Tahoe donosi, że przez cały weekend zdarzają się wypadki. Jeśli musisz jechać po drogach, wymagane są łańcuchy.

„Jak myślisz, dlaczego I-80 jest obecnie zamknięty?” CHP Truckee napisało na Twitterze w świąteczny poranek film, w którym pada śnieg tak bardzo, że nie można było znaleźć żadnej drogi. „Jak jest teraz I-80”.

A Ostrzeżenie przed burzą zimową Obowiązuje na całym obszarze Wielkiego Jeziora Tahoe do 1 w nocy we wtorek. Przewiduje się, że silny śnieg i wiatr będą wiać z prędkością 45 mil na godzinę i „powszechne wybielanie”

„Podróż jest bardzo trudna i niemożliwa. Niebezpieczne warunki mogą wpływać na podróżowanie rano lub wieczorem. Bardzo silne wiatry mogą uszkodzić ogromne drzewa” – ostrzega National Weather Service. „Drogi i autostrady mogą być zamknięte przez długi czas”.

READ  Reprezentant-elekt Jorge Santos przyznaje się do kłamstwa na temat swojej przeszłości

Służba meteorologiczna mówi, że powinieneś unikać podróżowania, jeśli to możliwe, ponieważ „możesz utknąć w pojeździe na wiele godzin”. Osoby podróżujące muszą „przygotować się na duże opóźnienia i nosić skrzynkę awaryjną z dodatkową żywnością, wodą i odzieżą”.

80 zamkniętych dróg międzystanowych od pola golfowego w hrabstwie Blazer do linii stanowej Nevada z powodu zaciemnienia.

Caltrans Dystrykt 3 / Twitter

Niektóre ośrodki narciarskie Tahoe doświadczyły w sobotę 2 stóp śniegu – bardziej prawdopodobne. Dwadzieścia cali spadło na Homewood na zachodnim wybrzeżu, a Northstar otrzymał jedną stopę śniegu od piątku wieczorem do soboty. Met Office prognozuje 1 do 2 stóp opadów śniegu we wtorek i 2 do 3 stóp powyżej 7000 stóp.

Możesz sprawdzić najnowsze Zamknięte drogi tutaj.