24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jordan Boer z Pills kpił z felietonisty po tym, jak pokonał Patriotów: „Co on przyszedł powiedzieć?”.

Jordan Boer z Pills kpił z felietonisty po tym, jak pokonał Patriotów: „Co on przyszedł powiedzieć?”.

Rachunki bawole Bezpieczeństwo Jordan Boer Był zachwycony po zwycięstwie 33-21 nad drużyną Patrioci nowej Anglii Po pojawieniu się im we mgle jakieś trzy tygodnie temu w niedzielę.

Pierwsza reakcja Boera nie polegała na pokonaniu Patriotów. Chodziło o postawienie sukcesu w obliczu dziennikarza sportowego Jerry’ego Sullivana.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

Jordan Boyer (21) z Buffalo Pills reaguje po przybyciu sił obronnych przez New England Patriots w czwartym kwartale 26 grudnia 2021 r. na stadionie Gillette w Foxboro w stanie Massachusetts.
(Maddie Malhotra / Getty Images)

– Gdzie jest ten Jerry Sullivan? Co ma do powiedzenia? Krok, w drodze powrotnej do szatni usłyszał krzyk Boera Sportowcy.

Boer miał trzy wślizgi i jeden w przypadku porażki w zwycięstwie.

Sullivan spojrzał na tweeta i przypomniał swoim zwolennikom, że Pills Road nie jeździ na mecze.

„Myślę, że nie zauważył, że nie grałem w grę szosową od 2017 roku. Bruce Smith zrobił to samo raz. Galeria Sław mnie zaprosiła. Cieszę się, że jest tak zainteresowany. Ma szczęście, że Allen jest u jego boku”. powiedział. Czy napisał to na Twitterze.

Retrospekcja: Pills „Micah Hyde i Jordan Boer zderzają się z korespondentem za pytanie, czy zostali” upokorzeni „po klęsce Patriotów”

Wcześniej w sezonie Pigułki przegrały 14-10 z Patriotami. Mac Jones rzucił tylko trzy podania, a Patriots zdominowali grę biegową na wietrze i śniegu. Sullivan zapytał Boera i Micaha Hyde’a, czy są „zawstydzeni” po przejściu 222 jardów na grę 6 grudnia.

Jordan Boer z Buffalo Pills rozgrzewa się przed meczem z Miami Dolphins 31 października 2021 na Highmark Stadium w Orchard Park w Nowym Jorku.

Jordan Boer z Buffalo Pills rozgrzewa się przed meczem z Miami Dolphins 31 października 2021 na Highmark Stadium w Orchard Park w Nowym Jorku.
(Timothy de Ludwig / Getty Images)

– Mam na myśli, co to za pytanie? Kiedy Hyde odpowiedział, Boer powiedział: „Bracie, co my robimy?”

READ  Tornado przechodzi przez Clarksville w stanie Tennessee

Obaj gracze wskazali ostateczny wynik, aby pokazać zdolność Buffalo do ograniczenia Patriotów do zaledwie 14 punktów.

„Zatrzymaliśmy się, kiedy trzeba. Wzięli duży bieg. To znaczy, że wyzdrowieli [running backs], „Boer powiedział”. To znaczy, nie wiem, jak chcesz, żebyśmy odpowiedzieli na to pytanie. ”

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

W całym pokoju panowała cisza, dopóki Hyde nie powiedział: „Jest fajnie i będziemy o tym pamiętać”.