21 stycznia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jordan Boer z Pills kpił z felietonisty po tym, jak pokonał Patriotów: „Co on przyszedł powiedzieć?”.

Rachunki bawole Bezpieczeństwo Jordan Boer Był zachwycony po zwycięstwie 33-21 nad drużyną Patrioci nowej Anglii Po pojawieniu się im we mgle jakieś trzy tygodnie temu w niedzielę.

Pierwsza reakcja Boera nie polegała na pokonaniu Patriotów. Chodziło o postawienie sukcesu w obliczu dziennikarza sportowego Jerry’ego Sullivana.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

Jordan Boyer (21) z Buffalo Pills reaguje po przybyciu sił obronnych przez New England Patriots w czwartym kwartale 26 grudnia 2021 r. na stadionie Gillette w Foxboro w stanie Massachusetts.
(Maddie Malhotra / Getty Images)

– Gdzie jest ten Jerry Sullivan? Co ma do powiedzenia? Krok, w drodze powrotnej do szatni usłyszał krzyk Boera Sportowcy.

Boer miał trzy wślizgi i jeden w przypadku porażki w zwycięstwie.

Sullivan spojrzał na tweeta i przypomniał swoim zwolennikom, że Pills Road nie jeździ na mecze.

„Myślę, że nie zauważył, że nie grałem w grę szosową od 2017 roku. Bruce Smith zrobił to samo raz. Galeria Sław mnie zaprosiła. Cieszę się, że jest tak zainteresowany. Ma szczęście, że Allen jest u jego boku”. powiedział. Czy napisał to na Twitterze.

Retrospekcja: Pills „Micah Hyde i Jordan Boer zderzają się z korespondentem za pytanie, czy zostali” upokorzeni „po klęsce Patriotów”

Wcześniej w sezonie Pigułki przegrały 14-10 z Patriotami. Mac Jones rzucił tylko trzy podania, a Patriots zdominowali grę biegową na wietrze i śniegu. Sullivan zapytał Boera i Micaha Hyde’a, czy są „zawstydzeni” po przejściu 222 jardów na grę 6 grudnia.

Jordan Boer z Buffalo Pills rozgrzewa się przed meczem z Miami Dolphins 31 października 2021 na Highmark Stadium w Orchard Park w Nowym Jorku.

Jordan Boer z Buffalo Pills rozgrzewa się przed meczem z Miami Dolphins 31 października 2021 na Highmark Stadium w Orchard Park w Nowym Jorku.
(Timothy de Ludwig / Getty Images)

– Mam na myśli, co to za pytanie? Kiedy Hyde odpowiedział, Boer powiedział: „Bracie, co my robimy?”

READ  Seattle w Kalifornii poinformowało o opadach śniegu, ponieważ niektóre części Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie nie otrzymają białych Świąt Bożego Narodzenia.

Obaj gracze wskazali ostateczny wynik, aby pokazać zdolność Buffalo do ograniczenia Patriotów do zaledwie 14 punktów.

„Zatrzymaliśmy się, kiedy trzeba. Wzięli duży bieg. To znaczy, że wyzdrowieli [running backs], „Boer powiedział”. To znaczy, nie wiem, jak chcesz, żebyśmy odpowiedzieli na to pytanie. ”

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

W całym pokoju panowała cisza, dopóki Hyde nie powiedział: „Jest fajnie i będziemy o tym pamiętać”.